Якщо за підсумками цього сезону в УПЛ СК Дніпро-1 посяде єврокубкове місце, команда зможе зіграти в єврокубках. Раніше говорили, що це неможливо, оскільки Дніпро-1 не мав статусу професійного клубу і не був членом ПФЛ чи Української Асоціації Футболу упродовж потрібного періоду часу. Про це повідомив Ігор Циганик в ефірі програми ЦиганикLIVE.

Я переконаний в тому, що Дніпро-1 зможе зіграти в єврокубках. Це правила УЄФА з лінцензування клубів і фінансового фейр-плей 2018 року. Наразі саме ці правила чинні від УЄФА. Саме згідно з ними клуби отримують ліцензію на участь в єврокубках. У статті 12 пункт 2 не йдеться про професійний статус. Лише про те, що на початок ліцензованого сезону членство і договірні відносини клубу мають існувати протягом трьох років поспіль.

Я отримав інформацію, що СК Дніпро-1 має договірні стосунки з Дніпропетровською обласною федерацією футболу з грудня 2016 року. Тобто грудень 2016 року можна вважати початком існування команди в українському футбольному просторі. У грудні 2019 року буде три роки.

Членом ПФЛ і УПЛ Дінпро-1 став пізніше. Але Дніпропетровська обласна федерація футболу є асоціативним членом УАФ. Вона має право підписувати ці договори, приймати до себе цих членів. Це делегується УАФ. На закінчення цього сезону Дніпро-1  буде мати три з половиною року договірні умови з УАФ через Дніпропетровську обласну федерацію футболу. Ці три з половиною роки дають право СК Дніпро-1 абсолютно спокійно кваліфікуватися до єврокубків і отримати ліцензію на виступ в єврокубках. Так, УЄФА може змінити  правила. Але згідно з цими чинними правилами СК Дніпро-1 має право грати в єврокубках!

Переїзд в інше місто УЄФА розглядає як зміну клубу. Протягом цих трьох з половиною років власники клубу не змінювалися, клуб не переїжджав. Хотілося почути офіційний коментар УАФ. Але моя логіка така!

Нагадаємо, у першому турі Дніпро-1 перемогло Олімпік, а у другому зіграло в нічию із Зорею. Це перша нічия в сезоні для команд УПЛ!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Як хотів забити Буяльський? Коментарі після матчу

Після матчу футболісти поділилися емоціями …