Чи підітруться законом? Рішення по Олімпіку вже близько

Український футбол не перестає дивувати.

За нашою інформацією, члени виконкому УАФ отримали лист із пропозицією ради клубів УПЛ. Вони, тобто клуби, клопочуть за те, щоб допустити Олімпік до змагань Української Прем’єр-Ліги.

Клуб, який не отримав атестацію через дискваліфікацію молодіжних команд (за договірняки), має взяти на фінансування якусь іншу молодіжну команду, яка гратиме у чемпіонаті дублерів. Саме таким є сценарій можливого допуску Олімпіка до УПЛ. Цікаво, що рішення члени виконкому прийматимуть без фактичного обговорення на засіданні… факсом.

Колаж FootballHub

Більше того, вони у певному часовому цейтноті. Рішення має бути прийнято приблизно до 16:00, або ж до кінця скороченого п’ятничного робочого дня. Причому, вони голосуватимуть не тільки щодо конкретного випадку Олімпіка, а й щодо змін регламенту. У нього пропонується дописати пункт про те, що команда УПЛ, яка не має власних молодіжок, може бути допущена до змагань, якщо утримуватиме інші молодіжні команди…

UPD. За нашою інформацією, голосування відбулося. Чекаємо офіційного оголошення, рахуємо дні до наступного матчу Олімпіка в УПЛ.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також