АЕК вдруге за тиждень переміг Олімпіакос та став півфіналістом Кубка Греції. Команда Дмитра Чигринського в домашньому матчі-відповіді приймала чемпіона.

Перший матч закінчився нульовою нічиєю. А минулого вікенду Олімпіакос поступився принциповому супернику в рамках чемпіонату Греції, тому реванш в кубку був справою честі для чинних чемпіонів.

В домашньому для команди Чигринського матчі українець знову з’явився на полі з перших хвилин. До перерви команди по черзі обмінювались не частими гострими атаками, але жодна з команд не відзначилась голами. Лише Дмитро Чигринський записав своє прізвище до протоколу, однак лише як футболіст, що отримав жовту картку.

Другий тайм команди розпочали із швидкого голу у виконанні господарів. АЕК вивів вперед Христодулопулос. Гості спробували зрівняти рахунок, але пропустили кинжальний контрвипад, що закінчився другим голом у виконанні господарів. Здавалось все закінчиться спокійно для АЕКа, але кількість стандартів переросла в якість на 83-й хвилині. Подачу від кута поля замкнув Тахцидіс.

Останні хвилини матчу пройшли дуже нервово. Половина жовтих карток показаних арбітром за увесь матч припала на заключні 7 хвилин основного часу. Партнерам Чигринського вдалось втримати зручний для себе рахунок і фінальний свисток зафіксував перемогу АЕКа 2:1, яка вивела орлів до півфіналу турніру.

Додамо також, що ця перемога над Олімпіакосом стала другою для Чигринського і компанії за цей тиждень. Загалом команди зустрілись вже в четверте у цьому сезоні. Тричі перемагав АЕК та лише одного разу команди зіграли в нічию.