Легенда чилійського футболу святкує своє 50-річчя. Іван Саморано – один із найвидатніших гравців для перців. Його разом із Марсело Саласом та Еліасом Фігероа вважають іконами на батьківщині.

В складі національної збірної Чилі Саморано виступав із 1987 до 2001 року та провів 69 матчів в яких забив 34 м’ячі. В клубному футболі Іван найбільших успіхів досягнув із Реалом та Інтером. Із вершковими Саморано виграв Примеру, Суперкубок та Кубок Іспанії. Чилієць був одним із новаторів в плані напису номерів на спині.

В 90-х роках чимало футболістів які не отримували бажані номери в своїх клубах виходили із ситуації в оригінальний спосіб. Так вчинив і Саморано. Під час його перебування в Інтері декілька футболістів вимушено змінювали свої ігрові номери. Справа в тому, що до команди приєднався Баджо та вимагав 9-й номер. На той час дев’яткою був Роналдо. В свою чергу зубастик, який втратив свій номер попросив 10-ку. Методом ланцюгової реакції без цифри на спині залишився Саморано.

Чилієць кмітливо вийшов із ситуації. Він взяв собі 18-й номер і додав + між числами. Таким чином отримав бажаний для себе 9-й.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Жеребкування юнацької Ліги УЄФА. Можливий шлях Динамо до фіналу

Юнацька команда Динамо посеред тижня розбила Ювентус в 1/16 Юнацької Ліги УЄФА …