Домашня сторінка Актуально Чим він тільки думав? Зірка Ман Сіті зарядив прямою ногою в обличчя супернику. ВІДЕО брутального моменту

0 читачів онлайн
4
19,277

Що у нього в голові?!

У чвертьфінальному матчі Кубка Америки збірна Бразилії здолала Чилі з рахунком 1:0. Однак цей поєдинок запам’ятається усім фанам зовсім іншим.  На 48-й хвилині нападник Бразилії та Манчестері Сіті Габріель Жезус у стилі карате в стрибку зарядив ногою у підборіддя захисникові Чилі Мені. Головний арбітр одразу покарав футболіста за його бездумні дії червоною карткою.

Попри вилучення, Бразилія таки змогла втримати перемогу над Чилі і тепер зіграє у півфіналі з Перу.

До уваги новому тренеру збірної. Неймовірний Кочергін приніс перемогу Зорі в битві з Інгульцем

Луганська Зоря після невдачі у стартовому матчі сезону з Олександрією завітала в гості до …