Домашня сторінка Ексклюзивно Тема дня: Чим завершиться для Динамо неприїзд у Маріуполь?

Тема дня: Чим завершиться для Динамо неприїзд у Маріуполь?

1 min read
0
400

Динамо не приїхало на гру 7-го туру УПЛ у Маріуполь і сьогодні у стінах будинку футболу вирішується, що це може означати для київського клубу.

Чому Динамо не приїхало грати у Маріуполь?

Ще до старту нинішнього чемпіонату Динамо та Карпати заявляли, що проводити матчі у Маріуполі небезпечне, оскільки місто знаходиться у зоні проведення АТО. Карпати свою позицію змінили і зіграли свій матч проти Маріуполя на його домашньому стадіоні. А історія навколо гри Маріуполь – Динамо, яка мала відбутись 27 серпня розгорнувся великий скандал, масштабів якого український футбол не пам’ятає з часів процесу навколо визнаного у Лозані договірним матчу між Металістом і Карпатами. Історія навколо гри Маріуполь- Динамо вже вийшла далеко за межі футболу і перейшла у політичну площину.

Кияни чекали на гарантії забезпечення безпеки від організаторів матчу та федерації та  продемонстрували документи від силових органів, а саме служби безпеки, управління державної охорони та міністерства внутрішніх справ, які зважаючи на ситуації не рекомендували проводити матч у Маріуполі і рекомендують перенести його на іншу дату. Президент Динамо Ігор Суркіс говорив, що непокоїться за життя своїх футболістів. Представники футбольного клубу Маріуполь сказали, що мають гарантії забезпечення безпеки від місцевого маріупольського СБУ, МВС та губернатора. Але гарантії місцевих силовиків не задовольнили киян. Тому на гру ані перша команда, ані молодіжні не приїхали.

Чого очікувати далі?

Неочікувано для багатьох Динамо заявило, що готове зіграти у Маріуполі, але в іншу дату. Оскільки попередня була близькою до дня незалежності 24 серпня, в час коли в зоні АТО кожного року загострюються бойові дії. Сьогодні контрольно-дисциплінарний комітет федерації футболу  винесе свій вирок по цій справі. На 90 % зрозуміло, що Динамо може отримати технічну поразку, оскільки команда не з’явилась на гру. Але існує варіант за яким КДК ФФУ, за умови додаткових даних, може продовжити розгляд цієї справи. Навіть якщо КДК покарає Динамо, вже зараз зрозуміло, що київський клуб шукатиме правди в вищому судовому органі європейського футболу.

 

З огляду на позитивні результати Маріуполя, команда Олександра Севидова потрапить у верхню шістку чемпіонату за підсумками першої частини чемпіонату. А отже можливо Динамо потрібно буде знову грати у Маріуполі. І ще одна неявка на гру, за регламентом, означатиме автоматичне зняття команди з чемпіонату.

 

За нашою інформацією Динамо готове зіграти матч 7-го туру у Маріуполі. Для цього УПЛ має знайти резервну дату. Але для того щоб цей матч відбувся, на зустріч має піти футбольний клуб Маріуполь. Та він поки цього робити не поспішає.

Якщо чиновникам не вдасться перенести цю справу на футбольне поле, то на український футбол очікує чергова криза, в якій замість того щоб розвивати футбол все перейде у площину політики.

 

Стежте за останніми новинами навкого матчу 7-го туру Маріуполь  – Динамо на нашому сайті.

Чи варто Динамо дозволити провести не зіграний матч у Маріуполі?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Admin
Завантажити більше в Ексклюзивно
Закриті коментарі

Перевірте також

Технічний чи дерев’яний. Микола Морозюк

Микола Морозюк у новому випуску Технічний чи дерев’яний! Гравець Динамо вражає технікою та…