Домашня сторінка Актуально Данія на коні! Данці втримали перемогу над Чехією і виходять до півфіналу Чемпіонату Європи

1 min read
0
695

Після жахливого початку Євро Данія все ж зуміла показати характер

В 1/4 фіналу Чемпіонату Європи між собою зійшлися збірні Чехії та Данії. Чехи у попередньому етапі сенсаційно вибили з турніру Нідерланди, вигравши з рахунком 2:1. Данці ж на стадії 1/8 розгромили Вельс 4:0.

Обидві збірні до чвертьфінального протистояння підходили без кадрових втрат. У чехів відновився після травми капітан команди Даріда, але цю зустріч він розпочинав з лави для запасних і замість нього з’явився Барак. Також у порівнянні з матчем із Нідерландами у чеської збірної на лівий фланг на місце Кадержабека вийшов Боржил, який відсидів свою дискваліфікацію через перебір жовтих.

У Данії на поєдинок з чехами вийшов той самий склад, що і на гру з валлійцями.

Уже на стартових хвилинах збірна Данії повела у рахунку

Перший же стандарт у виконанні данців обернувся на гол. Після подачі з кутового Ділейні, якого загубили гравці Чехії у своєму штрафному майданчику, спокійно з одинадцяти метрів відправив м’яч головою у кут воріт – 0:1.

На 13-й хвилині данці мали чудову нагоду, щоби подвоїти свою перевагу. Хейб’єрг виконав дальню передачу з власної половини поля за спину захисників Чехії на Дамсгорда. 21-річний вінгер уникнув положення поза грою і виходив майже віч-на-віч. Але засильно прокинув собі м’яч на хід головою і пробивав з дуже гострого кута. Уудар вийшов слабким і повз ворота.

Згодом ще момент мав Ділейні. Ларсен зробив простріл з правого флангу на одинадцять метрів. Саме в цю зону набігав Ділейні, але півзахисник Данії погано влучив по м’ячу, який пройшов поруч зі стійкою.

Перший по-справжньому небезпечний момент номінальні господарі поля створили лише в середині першого тайму і не без допомоги данців. Шмейхель невдало вибив м’яч на Масопуста, який розігнав швидку атаку і віддав розрізну передачу до штрафного майданчика на Голеша, який із декількох метрів завдав удару. Утім голкіпер збірної Данії виправив свою помилку. Він вчасно вийшов з воріт, скоротив дистанцію з суперником і здійснив сейв.

На 38-й хвилині Дамсгорд непогано увірвався з правого флангу до штрафного майданчика Чехії і пробив з гострого кута. Удар данського вінгера не завдав клопотів Вацліку, який правильно зайняв позицію у воротах.

Наприкінці першого тайму номінальні гості дотисли свого суперника і забили вдруге. Вестергорд розкішною передачею на Меле відрізав декількох гравців Чехії на лівому фланзі. Футболіст Аталанти вирізав ідеальну подачу шведою на лінію воротарської зони, де Дольберг випередив захисника і в дотик переправив м’яч у сітку воріт – 0:2.

Другий тайм гравці збірної Чехії розпочали дуже активно

Спочатку небезпечно з-за меж штрафного майданчика пробивав Барак – м’яч після його удару рикошетом від газону летів точнісінько під стійку. Проте Шмейхель зробив дуже ефектний сейв.

Та вже у наступному моменті чехи забили. Цоуфал подав з правого флангу на Шика, який випередив Вестергорда та пробив поміж ніг захисника Данії у кут воріт – без шансів для Шмейхеля – 1:2.

Після пропущеного м’яча данці зібралися і спробували повернути собі ініціативу. Гості декілька разів перспективно вибігали у контратаку, але щоразу Вацлік рятував свою команду. Чудову нагоду на 81-й хвилині змарнував Меле. Поульсен віддав пас до штрафного майданчика на гравця Меле, який з кута воротарської зони замість передачі на Брейтвейта вирішив пробити – Вацлік ногою перевів на кутовий.

Чехи намагалися влаштувати штурм на останніх хвилинах, але пройти захисні редути збірної Данії вони так і не змогли.

Данія перемагає Чехію 2:1 і виходить до півфіналу Чемпіонату Європи. Суперником данців на цій стадії стане переможець пари Україна – Англія.

До уваги новому тренеру збірної. Неймовірний Кочергін приніс перемогу Зорі в битві з Інгульцем

Луганська Зоря після невдачі у стартовому матчі сезону з Олександрією завітала в гості до …