Данці сенсаційно порвали чехів! Австрійці показали клас. Відомі всі учасники групового етапу Ліги Чемпіонів

ПАОКу довелося відіграватися за гостьову поразку у Краснодарі у першому матчі 1:2. Причому, греки самі максимально ускладнили своє завдання після шедеврального автогола Міхайлідіса на 73-тій хвилині. Грек п’ятою замкнув простріл після контрвипаду гостей. Далі дві миттєві атаки завершилися взаємними голами. Спочатку навіс зі штрафного головою замкнув Ель Каддурі (1:1), і негайно Краснодар знову вийшов уперед після добивання від стійки Кабелли – 1:2.

А от Зальцбург, як і Динамо Київ, виграв на виїзді у Тель-Авіві 2:1 і міг почуватися спокійно у рідних стінах. На класі австрійці спокійно дотиснули ізраїльтян – 3:1.

Dear Europe, we‘re back! #neverstop

A post shared by FC Red Bull Salzburg (@fcredbullsalzburg) on Sep 30, 2020 at 1:57pm PDT

Інтригою після нульової нічиєї порадували данці та чехи. Тим паче, старт матчу обіцяв яскраву гру. Вже на третій хвилині Олаїнка забив після кутового. Оборонці Мідтьюлланна все одно дали нігерійцеві пробити навіть після курйозного невдалого прийому м’яча. Господарям потрібно було йти ва-банк, але вони про це забули. До 65-тої хвилини, коли воротар Славії помилився на виході і програв боротьбу гвінейському нападнику Каба – 1:1. Камбек на 83-ій хвилині з пенальті оформив Шольц, а остаточно деморалізували чехів спершу після зразкового командного пресингу Оньєка, а насамкінець Дреєр. Сенсаційні 4:1. Данці з Мідтьюлланна вперше у своїй історії виходять до Ліги Чемпіонів!

WE DID IT!!!!! WE F*CKING DID IT!!!!!

A post shared by FC Midtjylland (@fcmidtjylland) on Sep 30, 2020 at 1:55pm PDT

Усі результати ігрового дня:
Зальцбург (Австрія) 3:1 (2:1 перша гра) Маккабі Тель-Авів (Ізраїль)
Мідтьюлланн (Данія) 4:1 (0:0 перша гра) Славія Прага (Чехія)
ПАОК (Греція) 1:2 (1:2 перший матч) Краснодар
Нагадаємо, напередодні до Шахтаря у груповій стадії престижного євротурніру приєдналося київське Динамо. Підопічні Мірчі Луческу у Києві вдруге перемогли бельгійський Гент. Вперше за останні 25 років до групи ЛЧ пройшов Ференцварош Сергія Реброва, Ігоря Хатаріна та Олександра Зубкова.
Список усіх учасників групового етапу Ліги Чемпіонів:

Іспанія (4): Реал Мадрид (Андрій Лунін), Барселона, Атлетико Мадрид, Севілья Англія (4): Ліверпуль, Манчестер Сіті (Олександр Зінченко), Манчестер Юнайтед, Челсі Італія (4): Ювентус, Інтер, Аталанта (Руслан Малиновський), Лаціо Німеччина (4): Баварія, Боруссія Дортмунд, РБ Лейпциг, Боруссія Менхенгладбах Франція (3): ПСЖ, Марсель, Ренн росія (2): Зеніт, Локомотив москва, Краснодар* Португалія (1): Порту Бельгія (1): Брюгге (Едуард Соболь) Україна (2): Шахтар, Динамо Київ* Туреччина (1): Іспанбул Башакшехір Нідерланди (1): Аякс Греція (1): Олімпіакос* Угорщина(1): Ференцварош* (Сергій Ребров, Ігор Харатін, Олександр Зубков) Данія (1): Мідтьюлланн* Австрія (1): РБ Зальцбург*

*пробилися через плей-оф

У четвер о 18:00 у Женеві заплановане жеребкування групового етапу Ліги Чемпіонів. Пряму трансляцію студії з аналізом суперників дивіться на youtube-каналі Football Hub, починаючи з 17:50. Розподіл команд за кошиками тут.