Давай, грай! Для особливих дітей – особливі майданчики

У Києві на відкриття майданчика для тренувань дітей з особливостями розвитку приїхали тренери Шахтаря Нуну Кампуш та Антоніу Феррейра, а також футболісти – Ларрі Кайоде та Андрій Тотовицький.  Footballhub був на цьому заході і поспілкувався із нігерійським нападником:

Не всі люблять футбол, але сьогодні футбол дедалі частіше проникає в наше життя. Кожному, хто хоче стати футболістом, я хочу побажати бути терплячим та наполегливо працювати. Вони мають продовжувати вірити в свої мрії. І тоді вони зможуть їх здійснити.

Погодні умови в Україні? Усе чудово, умови непогані.  Я думаю, зараз, звичайно, холодає, але я до цього звик. Мені нормально.

Конкуренція з Мораєсом? Це футбол, ви знаєте, таке іноді трапляється, я був травмований протягом деякого часу, не міг грати. Я вважаю, що Мораєс – також хороший гравець. У мене немає жодних проблем з ним. Ми чудові друзі. Тому я бажаю йому продовжувати забивати, грати. І я не сумніваюся, що я теж скоро отримаю свій шанс.  І ми будемо відзначати це всі разом, як брати.

З ким товаришую  в Шахтарі? Я дружу абсолютно з усіма, я не можу сказати, що ось це мій друг. Чому вони називають нас командою, тому що ми команда. Ми сім’я, я люблю всіх в команді. Тому я не можу сказати, хто мій найкращий друг. Вони хороші хлопці, я відчуваю себе дуже комфортно з ними. Тому бразильці, українці – всі чудові хлопці.

Кайоде про конкуренцію

Я не сумніваюся, що скоро отримаю свій шанс ©Ларрі Кайоде не боїться холодів і конкуренції з Мораєсом😎А ще нігерійський нападник долучився до тренування Давай, грай!⚽

Опубліковано FootballHub Середа, 21 листопад 2018 р.

Майданчик такого типу став першим в Києві. Цьому слід завдячувати проекту Давай, грай! Тут можуть займатися діти з ментальними порушеннями, проблемами опорно-рухового апарата, зору та особливостями розвитку. Тренування проводитимуть на базі «Академії Сучасної Освіти А+», яка знаходиться в Комфорт Тауні.

 

 

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також