Де Дзербі піде з Шахтаря?! Тренер гірників зробив емоційну заяву

Наставник гірників пролив світло на своє майбутнє.

Головний тренер донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі після благодійного матчу з Хайдуком у спілкуванні з журналістами заявив, що покине донецький клуб, якщо наступного сезону не розпочнеться чемпіонат України. Слова італійця цитує офіційний сайт Шахтаря

Роберто Де ДзербіPhoto by Getty Images

Роберто, після заключного матчу благодійного туру Шахтаря було дуже зворушливе прощання з футболістами. Що у вас на душі? 

– Емоційний день, дуже сумний. Тому що, можливо, це був мій останній день як тренера Шахтаря. Я спілкувався з усіма: із гравцями, керівництвом клубу. Якщо чемпіонат буде, то я хотів би залишитися тут, а якщо станеться навпаки і чемпіонату не буде, то я хотів би розпочати нормальне життя і працювати далі. Наразі є одна велика проблема – це час. Тому що чемпіонати зараз закінчуються і незабаром починається новий сезон. Саме час – це те, що змушує мене найбільше турбуватися про те, щоб залишитися.

– Той факт, що Шахтар під вашим керівництвом цього сезону був визнаний переможцем чемпіонату, дає якісь позитивні емоції?

– Наразі я геть не думаю про те, що стосується футболу, що стосується спорту. Моє рішення залишатися тут, якщо чемпіонат буде, не залежить від того, чи матимемо ми можливість грати у єврокубках, чи буде в нас сильна команда, щоб одразу виграти. Для мене було дуже важливо, щоби ми всі разом завершили цей період, адже, якби я покинув клуб зараз, не міг би завершити наш шлях.

– Як думаєте, яке майбутнє в Шахтаря?

– Шахтар має одне велике щастя – це президент Ахметов. Допоки він матиме пристрасть до футболу і пристрасть до команди, допоки він продовжить залишатися президентом Шахтаря, він робитиме іще багато всього для клубу, і тільки війна може зупинити його.

– Вас добре прийняли в Україні, ви самі про це говорили. І зараз ви також підтримали нашу країну. Що хотіли б сказати всім українцям? 

– У цей складний момент я – разом з Україною й усіма українцями. Тому що мені подобається бути з гарними людьми, які мають гідність, сміливість і гордість. Народ України дуже багато чого мене навчив. Я і мій тренерський штаб зараз їдемо, але, думаю, як люди ми стали кращими завдяки Україні.

Читайте також: Віддав на порожні ворота. Гравець Шахтаря відзначився результативною дією у Франції. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також