Де Пена майстерно забив дебютний м’яч за Динамо

Уругвайський вінгер Динамо Київ Карлос де Пена забив свій дебютний м’яч за столичний клуб.

Хто такий Карлос де Пена і навіщо він Динамо?

Сталося це у спаррингу з Ворсклою, який команди заповнили через перенесення 25 туру УПЛ у зв’язку з виборами Президента України.

Динамо на своєму затишному стадіоні імені Валерія Лобановського взялися трощити полтавців із перших хвилин зустрічі. На 9-тій хвилині Віталій Миколенко замкнув навіс зі штрафного, вміло випередивши захисника помахом ноги.

В середині тайму Георгій Цитаїшвілі математично прорахував і філігранно пробив у праву від Богдана Шуста дев’ятку воріт – відверто без шансів для воротаря Ворскли.

Де Пена розім’явся подачею з кутового, яку продовжив Денис Попов, а замкнув Олександр Андрієвський. І завершив тайм чудовим прискоренням на навіс Цитаїшвілі і нищівним ударом під поперечку – 4:0 до перерви.

По перерві остаточний рахунок 5:0 з пенальті встановив Віктор Циганков. Риторичне запитання – якою була мета приїзду полтавців до Києва?.. Ворскла під керівництвом Віталія Косовського досі не може забити бодай одного разу у ворота своїх суперників як в УПЛ, так і у Кубку України.