Домашня сторінка Актуально ДЕ ПРАВДА? Артем Мілевський і Динамо Брест отримали жорстке покарання

ДЕ ПРАВДА? Артем Мілевський і Динамо Брест отримали жорстке покарання

7 читачів онлайн
0
5,458

Матч 27-го туру Чемпіонату Білорусі між Динамо Брестом та солігорським Шахтарем наробив багато галасу. Усе через суперечливе рішення арбітра! Мілевський і Нойок активно доводили рефері, що м’яч влучив у руку гравцеві Шахтаря. Українці вимагали пенальті, втім, суддя призначив лише кутовий. Гравці Динамо Брест взяли телефон у фотографів та хотіли показати повтор епізоду помічникові головного арбітра.

Динамо надіслало відкритий лист до Департаменту суддівства та інспектування з проханням дати коментар щодо суперечливих рішень арбітра матчу. І ось надійшла відповідь:

На засіданні Білоруської Асоціації Футболу вирішили, що Динамо Брест має сплатити штраф у розмірі 700 базових одиниць за порушенння статей 77, 79 і 90. На додачу нападник брестського клубу теж оштрафований. Артем Мілевський через недисципліновану поведінку заплатить 25 базових одиниць штрафу, це 637,5 білоруських рублів. В українській валюті сума солідніша: близько 7 700 гривень згідно з нинішним курсом. До слова, партнер Мілевського Кисляк Сергій взагалі дискваліфікований на 5 матчів!

Не дивно, що таким рішенням керівництво Динамо Брест вкрай незадоволене.

Читай також: Артем Мілевський: Я звик обігрувати всіх. Повна версія інтерв’ю

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Мілевський рятує Динамо Брест від поразки після суперкамбеку Смолевичів

Дивогру організували у 16 турі Смолевичі та Динамо Брест …