Де яйця і характер? Шахтар втрачає очки в матчі з аутсайдером УПЛ

Шок для Де Дзербі та Шахтаря

Шахтар після складного матчу з Монако, в якому гірники зуміли відігратися з рахунку 0:2, забивши два м’ячі (це дозволило їм пройти до групового етапу Ліги чемпіонів), на виїзді грав із Минаєм. Здавалося б, які проблеми можуть бути у зустрічі з аутсайдером УПЛ? Але ужгородці зуміли створити сенсацію.

Вилучення Марлона

Проблеми для підопічних Де Дзербі почалися з 15-ї хвилини. Саме тоді Марлон отримав другу (!) жовту картку (першу на 9-й хвилині) і залишив Шахтар у меншості. Італійський тренер вирішив пожертвувати атакувальним потенціалом своєї команди і випустив у центр захисту ще у середині першого тайму Кривцова, який замінив Тете.

Пенальті

Попри гру в меншості, гірники все одно зуміли забити. Траоре у боротьбі з двома захисниками Миная у штрафному майданчику отримав по ногах і впав. Монзуль вказала на позначку. Виконувати удар взявся сам потерпілий, який з одинадцяти метрів зумів переграти Кучера.

Гол Миная

У другій половині зустрічі кількісна перевага дала про себе знати і Минай, який намагався тиснути на гірників, забив. Після подачі з правого флангу до штрафного майданчика Вишневський опинився першим на м’ячі та в дотик скинув далі на Ахмедзаде. Нападник закарпатців із декількох метрів сильно пробив головою у кут –1:1.

Шахтар намагався забити ще, але не зміг. На останніх хвилинах вилучення отримали Кулієв, який за футболку потягнув Додо і заробив другу жовту, та сам бразильський захисник. Після фолу оборонець накинувся на Кулієва і Монзуль йому показала пряму червону картку.

Після цієї нічиєї Шахтар має 13 очок і тепер відстає від Динамо на три пункти. Минай же ж набрав п’яте для себе очко цього сезону.