Дебют Луніна в Ла Лізі. Крутий сейв, пенальті і перемога Атлетико у дербі з Реалом. ВІДЕО

Попри велику кількість моментів біля воріт українця, роботи в нього було відносно мало.

35-й тур чемпіонату Іспанії ознаменувався мадридським дербі. Атлетико на Ванда Метрополітано приймав Реал. Королівський клуб уже гарантував і навіть відсвяткував перемогу у Ла Лізі, але від цього принциповість поєдинку не знизилася. І саме в такому матчі Андрій Лунін отримав можливість дебютувати у чемпіонаті Іспанії. Саме українця Карло Анчелотті випустив у стартовому складі на цю зустріч.

Господарі поля активно розпочали поєдинок і з перших секунд почали тиснути на свого суперника. За стартові 10 хвилин гравці Атлетико декілька разів пробивали по воротах Андрія Луніна, але жодного удару в площину. Та й загалом, попри усі намагання матрацників, у них нічого не виходило в атаці.

Але усе змінилося на 38-й хвилині, коли головний арбітр зустрічі після перегляду VAR призначив пенальті у ворота Реала. На відеоповторі рефері помітив, як Вальєхо у власному штрафному майданчику наступив на ногу Куньї, гравець Атлетико впав. Одинадцятиметровий удар взявся виконувати Карраско. На жаль, бельгієць зумів розвести м’яч і Луніна по різних кутах – 1:0. Відзначимо, що гол із пенальті – це єдиний удар Атлетика у площину воріт у першому таймі.

У другому таймі Атлетико Мадрид після виходу на поле Гріманна почав діяти гостріше. І на 63-й хвилині саме француз вивів на ударну позицію Кунью, який із меж штрафного майданчика пробивав під опорну ногу Луніну. Українець встиг скластися, парирував удар і забрав м’яч до рук.

Підопічні Дієго Сімеоне створили чимало гострих моментів біля воріт Луніна. Двічі з вигідної позиції у штрафному майданчику Реала пробивав Грізманн, але все повз. Потім на 77-й хвилині Карраско прорвався по лівому флангу і стріляв у ближній кут – цього разу Реал врятувала стійка.

Після цього господарі не створили небезпеки біля воріт Луніна. Натомість, вершкові кинулися відігруватися, та без Бензема на вістрі атаки їм це не вдалося. Можна виділити удар Асенсіо з дальної дистанції, коли м’яч рикошетом від захисника летів у кут воріт, але Облак зумів зреагувати на цей удар.

1:0 – перемога Атлетико у надпринциповому мадридському дербі. Неприємний дебют Андрія Луніна в Ла Лізі, який у цьому поєдинку здійснив лише один сейв. Утім, це не через невдалу гру українського голкіпера, а через влучність гравців Атлетико – усього два удари в площину воріт, один із яких з пенальті.