Дебют Миколенка в АПЛ! Отримав урок від аутсайдера, долучився до шедевра та привозу. ВІДЕО

Захисник збірної України Віталій Миколенко дебютував за Евертон в АПЛ. Сталося це в матчі з Норвічем у 22-му турі чемпіонату. І цей дебют вийшов неоднозначним.

Евертон двічі пропустив вже на початку матчу. Перший гол прийшов з флангу Миколенка. Українець дав прострілити Сардженту, а м'яч у власні ворота зрізав Кін – 1:0.

І майже у наступній атаці господарі забили вдруге. Гравець Евертона обрізався у центрі поля, Айда отримав передачу у штрафному майданчику і переправив м'яч у ворота – 2:0. Миколенко повертався на великій швидкості, але заблокувати удар нападника не зміг.

На початку другого тайму Миколенко ледь не привіз гол у власні ворота. У дуже простій ситуації Віталій віддав передачу на воротаря, але в тій зоні перебував нападник Норвіча Айда. Форвард перехопив м'яч, та змарнував прекрасну нагоду забити.

Евертон скоротив відставання на 60-й хвилині. Миколенко навісив зі свого флангу, Крул вибив м'яч у центр штрафного майданчика, де Рішарлісон склався і красиво пробив у падінні через себе  2:1.

Евертон непогано тиснув на суперника, створював моменти біля чужих воріт, але цього вечора гравці Норвіча билися набагато краще, ніж їхні опоненти. Аутсайдер АПЛ все ж зміг втримати таку важливу перемогу.

Віталій Миколенко зіграв дуже неоднозначний поєдинок. З одного боку, з його флангу прийшов перший гол Норвіча, але з іншого, українець долучився до забитого м'яча Рішарлісоном.

Евертон продовжує посідати 15-те місце в турнірній таблиці АПЛ.