Домашня сторінка Актуально Дебют Кравця: як пройшов перший матч українця за Кайсеріспор

Дебют Кравця: як пройшов перший матч українця за Кайсеріспор

1 min read
0
97

Артем Кравець дебютував за Кайсеріспор. Правда, українець  зіграв всього 5 хвилин. Форвард замінив капітана Умута Булута на 88 хвилині виїзного матчу 19-го тура турецької Суперліги проти Гезтепе. На цей момент рахунок у зустрічі був нічийним – 1:1. І гості грали у меншості через вилучення Кана-Біїка.

İlk 11'imiz!#Kayserispor #SüperLig

Опубліковано Kayserispor 27 січня 2018 р.

Кравець кілька разів торкнувся м’яча, але українцеві не вдалося пробити по воротах чи стати героєм-рятівником Кайсерісора.  Матч так і завершився з рахунком  1:1. Але це тільки початок. Контракт Артема з командою розрахований до літа 2021 року.

Ще один представник України у команді з міста Кайсері Олександр Кучер відіграв від свистка до свистка. На 16-й хвилині захисник отримав жовту картку за підкат суперника.  Українець відіграв вже 11 матч за турецький клуб у чемпіонаті.

⏱ilk Yarı #Göztepe #Kayserispor [0-1] #SüperLig

A post shared by Kayserispor (@kayserisporfk) on

Кайсеріспор після 19 турів займає 5 місце у Суперлізі. Наступний матч команда проведе у Кубку Туреччини проти Аксіхара 31 січня. А поки подивіться, як Артем Кравець рекламує клубну атрибутику в офіційному ролику Кайсеріспора.

#ArmanınRuhu

#ArmanınRuhu Seni Bekliyor!21 Ocak Pazar günü saat 14:00’da Kayserispor Lisanlı Ürün Mağazası, Kayseri Forum Avm’de açılıyor.

Опубліковано Kayserispor 19 січня 2018 р.

Завантажте більше за Женжеруха Петро

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Маріуполь 3:0 Динамо – Лозанна підтверджує!

Динамо програло так звану "маріупольську справу" в спортивному арбітражному суді …