Дебют Луніна не вдався. Реал сенсаційно програє команді з Сегунди Б. ВІДЕО

Подія, на яку довго чекав український голкіпер

В 1/16 Кубка Іспанії мадридський Реал на виїзді грав з Алькояно. Цей матч став пам’ятним для воротаря збірної України Андрія Луніна, який нарешті дебютував у складі королівського клубу після свого приходу у 2018-му році.

Артистичний стрибок українця

Проявити себе український голкіпер зумів на 33-й хвилині матчу, саме тоді господарі завдали свого першого удару по воротах. Після подачі з правого флангу Мурад головою пробив під поперечку, проте Лунін в ефектному стрибку відбив м’яч на кутовий. Та, як виявилося, у цьому не було потреби, адже боковий арбітр підняв прапорець, сигналізуючи про офсайд у нападника Алькояно.

Цілком очікувано Реал контролював м’яч і намагався забити. Однак господарі поля доволі щільно грали у захисті і всі атаки мадридців розбивалися об надійну оборону Алькояно. Попри невдалі спроби підопічні Зідана таки зуміли повести у рахунку. Сталося це наприкінці першого тайму. Марсело виконав подачу до штрафного майданчика з лівого флангу, де Мілітао виграв позицію у захисників і з близької відстані переправив м’яч головою у сітку воріт – 0:1.

У другій половині зустрічі роботи в Андрія Луніна теж було небагато. Можна згадати лише гру українця кулаками під час кутового Алькояно. Реал теж небагато створив біля воріт господарів поля. І перш за все через чудову гру в обороні представника Сегунди Б. І навіть вихід Бензема в середині другого тайму не виправив ситуацію.

Перший серйозний момент Алькояно і одразу гол

А на 81-й хвилині зустрічі забили господарі. Після подачі з кутового Сольбес, за яким не встиг Вінісіус, на дальній стійці в дотик пробив у незахищений кут воріт – 1:1.

Після пропущеного м’яча Реал побіг вперед. Чудову нагоду забити мав Лукас Васкес. Після подачі з лівого флангу від Марсело, він з лінії воротарського майданчика пробив головою – 41-річний голкіпер Алькояно Хосе Хуан парирував цей удар.

Сенсація

Таким чином, матч перейшов в овертайми. На 110-й хвилині поєдинку валенсійці залишилися у меншості. Лопес отримав другу жовту картку за фол на Каземіро. Однак це не зупинило Алькаяно і вони зуміли забити ще раз на 115-й хвилині матчу у контратаці. Після прострілу з лівого флангу Касанова випередив Луніна на прийомі та переправив м’яч у ближній кут воріт – 2:1.

Відігратися підопічні Зінедіна Зідана не встигли. Тож Реал вилітає з 1/16 Кубка Іспанії від представника Сегунди Б! А Луніну тепер залишається лише чекати наступного шансу, щоби зіграти свій другий матч за мадридський клуб. Та чи дадуть його українцеві?..

Читайте також: Зінченко врятував ситуацію. Манчестер Сіті здобуває перемогу і виходить на перше місце в АПЛ. ВІДЕО та Гол і асист. Ексдинамівець знову запалює! ВІДЕО