Дебют на тлі нічиєї. Андрій Лунін проти Райо Вальєкано

Це сталося! Андрій Лунін дебютував за Леганес в офіційному матчі. Українець вийшов у старті на матч Кубка Іспанії проти Райо Вальєкано.

Матч не встиг розкачатися, як українець пропустив свій перший м’яч. На 16-й хвилині його засмутив Альваро Гарсія, який вміло скористався позиційною помилкою Рауля Гарсії. Гравець Райо зробив все дуже швидко: обікрав захисника на правому фланзі, підібрався до воріт Леганеса і з гострого кута спрямував м’яч під дальню стійку воріт повз Луніна.

Вже за кілька хвилин Андрій зробив воротарський дубль – пропустив удруге. Знову відзначився хорошими діями Альваро Гарсія, який прекрасно прострілив на Алегрію. Нападник Райо з убивчої позиції не схибив. І знову Лунін не врятував. Але рівень його провини у цьому голі – нульовий.

Нападники Леганеса прокинулися на 30-й хвилині: Ен-Незирі був спритнішим у штрафному майданчику гостей і точним ударом відновив інтригу у матчі.

Цей гол надихнув господарів на активніші дії в нападі. Гравці Леганеса провели в атаках другу половину першого тайму. Андрій Лунін декілька разів дуже впевнено грав на виходах та швидко розпочинав атаки.

Старт другого тайму був за Райо Вальєкано. Підняти настрій гостям міг Лунін, який міг пропустити третій гол, але голкіпер повинен завдячувати фарту, що цього не сталося. Андрій трохи невдало підлаштувався під удар Бебе з дальньої дистанції, але м’яч від руки українця відлетів за бокову. Дуже небезпечний момент.

Як і в першій половині гри, Леганес почав створювати небезпеку в атаці тільки у середині тайму. Пресинг та швидкий вихід вперед дали свої плоди: Ен-Незирі скористався позиційною помилкою захисників Райо і оформив дубль.

Андрій Лунін кілька разів прекрасно вводив м’яч у гру, закидаючи його рукою метрів на 50 – ефектно і точно!

Фото FC Leganes

Останні хвилини матчу залишилися за господарями. Пара швидких контратак і влучання у поперечку – цим запам’ятався Леганес під завісу матчу. Нічия 2:2, і команда Луніна навряд чи задоволена такими цифрами на табло. Дебют Андрія виглядає не так позитивно на тлі результату, як того хотілося б українцям. Утім, для голкіпера нашої збірної зараз головне – регулярна гра і здобутий досвід.