Манчестер Сіті продовжує впевнену ходу чемпіонатом Англії. В черговому турі містяни гостювали водного із аутсайдерів – Свонсі. Матч проходив за звичним сценарієм як для усіх команд Гвардіоли, так і для Ман Сіті цього сезону. Блакитні тотально домінували у володінні м’ячем, загальний показник по завершенню матчу становив 78% на 22%.

Щоправда перший удар в отвір воріт завдали саме футболісти Свонсі. Айю втікзі своєї половини поля, змістився в центр і завдав дальнього удару, але м’яч спокійно дістав Едерсон. Втім гості швидко змінили ситуацію на свій бік. Бернарду Сілва виконав філігранно точний навіс на Сілву. Іспанець навіть не відразу зрозумів як м’яч влучив в нього і опинився у воротах. Менше ніж за 10 хвилин опісля першого взяття воріт Сіті забили вдруге.

Кевін Де Брюйне виконав простріл-удар зі штрафного, м’яч прошив увесь натовп, що перебував у штрафному майданчику та влетів у сітку. За декілька хвилин до цього Агуеро міг подвоювати перевагу своєї команди, аргентинець сам обюіграв декількох суперників і направляв шкіряного у дальній кут. Фабіанскі з ударом впорався.

По перерві Давід Сілва оформив дубль. Іспанець отримав передачу від Стерлінга і вжез меж воротарського майданчика відправив м’яч у ворота. Наприкінці гри гості забили ще раз. Яя Туре виконав останній пас на Агуеро, аргентинець увірвався до штрафного майданчика і точно пробив у дальній кут. Манчестер Сіті здобув розгромну перемогу 4:0 і не використав ще як мінімум 3-4 прекрасні гольові нагоди. Цією перемогою команда Гвардіоли встановила новий рекорд за успішністю старту сезону. Попереднє досягнення належало Тоттенгему  1960/1961 років, тоді шпори здобули 15 перемог і 1 нічию. На рахунку Манчестера вже 16 перемог та 1 нічия.

Унікальним цей матч став і через дебют Олександра Зінченка в АПЛ. Українець з’явився із лави для запасних на 73 хвилині замість Делфа і зайняв позицію лівого захисника. По завершенню матчу українець отримав оцінку 7.2 від порталу Whoscored. Аналогічним балом була оцінена робота на полі Стерлінга, який відзначився асистом, на одну десяту менше отримав Фернандіньйо.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.