Олександрія – Динамо: Останні 15 хвилин подарували вболівальникам 3 голи. Більш успішні були гравці Динамо!

Олександрія-Динамо 2:3. Голи екстратаймів

FC Dynamo Kyiv прорвалося до чвертьфіналу Кубка⚽через екстратайми.Герой двобою з Олександрією – Артем Кравець: два м'ячі, один асист.У господарів під свисток забив пенальті Грицук, встановивши остаточний рахунок 2:3💪

Опубліковано FootballHub 25 жовтня 2017 р.

Результати всіх сьогоднішніх матчів

Олександрія – Динамо: Старенький, як Фігаро – всюди.

Олександрія-Динамо 1:1. Гол Старенького

І знову Старенький😎Топ-виконання удару головою від нападника Олександрії.FC Dynamo Kyiv теж не уникло екстратаймів!

Олександрія – Динамо: Звучить фінальний свисток. Динамо проходить до наступної стадії. 3-2 на користь гостей з Києва.

Олександрія – Динамо: ГООООООЛ! Грицук в стилі Паненки виконав вирок. Бущан був безсилий. 2-3!

Олександрія – Динамо: ПЕНАЛЬТІ! Порушили правила динамівці. Шанс для Олександрії відквитати один м’яч.

Олександрія – Динамо: ГООООООЛ! Кравець! Гонсалес рорзхитав опонента на фланзі і подав на дальню стійку, де Кравцю лишалося лише підставити голову! 3-1 на користь Динамо.

Олександрія – Динамо: ГООООООЛ! Бєсєдін! Вдруге не пробачив Артем Олександірю. Після передачі Кравця забив Бєсєдін в порожні ворота.

Олександрія – Динамо: В порожній кут не влучає Бєсєдін.

Олександрія – Динамо: Бущан тягне удар з близької відстані!

Зоря – Шахтар: Лещук і його рекошети

І все-таки Шахтар переміг. І знову рикошет від Гордієнка. Поаплодуйте обом командам👏 Вони заслужили!

Опубліковано FootballHub 25 жовтня 2017 р.

Зоря – Шахтар: Гол Харатіна

МУЖИКИ!Вдесятьох, в екстратаймі, Шахтарю, забили 🤠

Зоря – Шахтар: Браво Зоря, але Шахтар йде далі! самовідданість і фарт. Мужики теж плачуть…3-4

Зоря – Шахтар: ГООООЛ! Рикошети на користь Шахтаря. Вдруге не щастить Зорі і Гордієнку..3-4

Олександрія – Динамо: Ще 30 хвилин футболу в Олександрії! 1-1 після основного часу.

Зоря – Шахтар: ГОООООООООООЛ! ХАРАТІН! Справжні гладіатори у формі Зорі! Покарали за аморфність захист гірників луганці. 3-3!

Зоря – Шахтар: Гол Коваленка до вашої уваги

Дуже прикрий рикошет для FC Zorya Luhansk від Гордієнка. І камбек FC SHAKHTAR – дійсність!

Зоря – Шахтар: ГООООЛ! 2-3! Достикає Шахтар знекровленого суперника. Прострілював Ковеленко, м’яч влучив в гордієнко і по-зрадницьки влетів в ворота Луніна.

Олександрія – Динамо: ГООООООЛ! 1-1! Забиває Старенький! Перевісів опонентів у повітрі гравець Олександрії і точно пробив у дальній кут.

Олександрія – Динамо: Гол, який подарував нам екстра тай-ми

Оце матч! Оце дійсно Кубок!Феррейра забиває другий. Екстратайм⚔

Олександрія – Динамо: Бєсєдін порушея правила проти Басова. Лікоть виставив, на думку арбітра, нападник.

Зоря – Шахтар: 2-2. Нас чекає додатковий час!

Зоря – Шахтар: ГООООЛ! Феррейра дубль! Черговий стандарт завершився взяттям воріт Зорі. Недотримали перевагу луганці. 2-2

Зоря – Шахтар: Відео голу Феррейри

Але ж заруба. Розкішний матч!Феррейра подарував інтригу✌

Зоря – Шахтар: Лунін забирає м’яч після удару Ісмаїлі з правої ноги. Вдало обрав позицію голкіпер Зорі.

Зоря – Шахтар: Ва-банк від Фонсеки. Випускає Бланко-Лещука замість Хочолави.

Зоря – Шахтар: Вилучення у складі Зорі! Порушує правила Чечер і заслужено отримує жовту картку. Друге попередження для капітана Зорі залишає команду в меншості. Реакція Вернидуба у вигляді виходу  Харатіна.

Зоря – Шахтар:  Каменюка міняє Сухоцького. Кочергін трохи раніше змінив Громова.

Олександрія – Динамо: Ось так Кравець відкривав рахунок

Олександрія-Динамо 0:1. Гол Кравця

FC Dynamo Kyiv виграло перший тайм в Олександрії😎Гармаш-Гонсалеc-Кравець – результативна триходівка💪Що зможуть запропонувати господарі?

Зоря – Шахтар: Жовту картку отримую Чечер.

Зоря – Шахтар: ЛУНІН! Рятує голкіпер свою команду після. Пробивали по його воротам після стандарту.

Зоря – Шахтар: ГОООООООООООЛ! Феррейра повертає інтригу в матч. Дали вільний простір нападнику Шахтаря, за що аргентинець відраху покарав Зорю.

Зоря – Шахтар: посмакуйте голом Гордієнка

Класика! Посмакуйте голом Гордієнка. Буде сенсація?

Зоря – Шахтар: Улюбленець Андрія Шевченка виходить рятувати Шахтар. Коваленко змінив Степаненка.

Зоря – Шахтар: Не церемоняться гравці Зорі з бразильцями Шахтаря. Жорсткість дає свої результати луганцям.

Олександрія – Динамо: Можаровський відправляє команди на перерву. 1-0 на користь Динамо.

Ворскла – Олімпік: Голи Шарпара і Кулача, які принесли перемогу Ворсклі.

Ворскла обіграла Олімпік в 1/8 Кубка. Голи

Ворскла VS Олімпік. Два екстра-тайми=два голи⚽Спершу Шарпар немов Мессі💪вклав на газон ЕмерсонаА згодом Коломоєць філігранно накинув на голову Кулачу✌

Зоря – Шахтар: ГОООООЛ! ГОРДІЄНКО! Приголомшує луганська команда Шахтар. Швидка комбінація Зорі завершилась розстрілом воріт Пятова. 2-0!

Олександрія – Динамо: ГОООООООЛ! КРАВЕЦЬ! Гармаш тонко віддав на Гонсалеса, а той в свою чергу відпасував на 11 метрову позначку де був вільний Кравець. Капітан Динамо влучив в порожні ворота, відіграний був Паньків.

Олександрія – Динамо:
Басов фолом зупиняє активного Гонсалеса – жовта картка для гравця Олександрії.

Олександрія – Динамо: Усне попередження робить арбітр Бєсєдіну.

Олександрія – Динамо: Перший небезпечний момент в матчі за Динамо. Втрачає нагоду Гонсалес, не переграв голкіпер господарів легіонер Динамо.

Зоря – Шахтар: Перерва. 1-0 на користь господарів. Луньов автор поки єдиного голу.

Зоря – Шахтар: Ціною власного здоров’я вратував Степаненко команду від голу. Самовіддано кинувся в підкаті Тарас, перекривши порожній кут воріт, після того як відіграв своїм ударом Пятова Громов.

Зоря – Шахтар: Андрієвський вибачає Шахтар. З 11 метрів пробив вище воріт півзахисник Зорі.

Зоря – Шахтар: Розлютила поведінка арбітра чи Фонсеки Вернидуба в моменті з Бабенком.

Зоря – Шахтар: Вправно працюють вербально з суддями Фонсека і Дуляй. Бабенко отримує жовтку картку після апеляцій тренерського штабу донеччан.

Зоря – Шахтар: Взялися гірники атакувати. Зоря чекає своїх моментів на контратаках.

Зоря – Шахтар: Степаненко відкриває рахунок жовтим карткам у сьогоднішній зустрічі.

Ворскла – Олімпік: Зоря дотисла Олімпік. 2-0! Команда Сачка йде далі.

Олександрія – Динамо: Олександрія сьогодні зіграє такою одинадцяткою

Олександрія – Динамо: Стартовий склад динамівців

Ворскла – Олімпік: Навряд зможе щось відіграти донецька команда. Розклеїлись командні дії після першого голу ворсклян.

Ворскла – Олімпік: ГОООООООООЛ! Кулач! Переграв позиційно свого опонента Кулач. Перекинув ударом головою Кичака нападник Ворскли!

Зоря – Шахтар: ГООООООООЛ! Луньов!!! Громов вивів віч-на-віч Луньова і той переграв Пятова! Надіялись на офсайд захисники Шахтаря.

Ворскла – Олімпік: ГОООООООООЛ! Шарпар відкриває рахунок на 104 хвилині матчу. Підхопи м’яч на підступу до штрафного майданчику півзахисник Ворскли, на замасі прибрав двох гравці Олімпіка і невідпорно пробив під поперечку!

Ворскла – Олімпік: Скляр зупиняє прорив Біленького ціною жовтої картки

Арсенал – Верес: Морозенко продовжує забивати красиво

Супергол Морозенка

Верес пройшов Арсенал в Кубку💪Морозенко знов забив переможний супергол⚽Оцініть гол за 10-ти бальною шкалою📃🖊

Ворскла – Олімпік: Нас чекає додатковий час. Зігріваються команди перед екстра таймами.

Ворскла – Олімпік: Емерсон вирішив відмітися в протоколі – жовта картка.

Ворскла – Олімпік: Закінчується основний час, а у нас все ще без голів…

Зоря – Шахтар: Давид Хочолава в основі на сьогоднішній матч

Давид Хочолава про матч в ЛЧ

Давид Хочолава: Освоївся дуже добре і вже відчуваю впевненість💪 Захисник Шахтаря про вихід на заміну в ЛЧ та акліматизацію у складі донеччан⚒Тепер грузин в основі проти FC Zorya Luhansk

Зоря – Шахтар: Стартовий склад Шахтаря:

Ворскла – Олімпік: Шабанов зриває атаку Ворскли за що і отримує жовту картку від арбітра.

Ворскла – Олімпік: Відповідає своєю нагодою Олімпік. Шуст рятує Ворсклу після удару Михальова з 7 метрів!

Ворскла – Олімпік: Небезпечний удар Ребенка ледь не завершився голом – трохи невлучно.

Зоря – Шахтар: Ігор Харатін і Сергій Пейчев із Запоріжжя про останні приготування до матчу.

Зоря готова до Шахтаря

FC Zorya Luhansk готова приймати FC SHAKHTAR в 1/8 фіналу Кубка України💪Марлос і Бернард не приїхали у гірників, Юрі та Прима відсутні у луганців.Травми провідних футолістів позначаться на грі команд✍?

Кидає в бій Кадемяна Сачко. Гегам змінив на полі Одарюка

Притисла Ворскла Олімпік до своїх воріт

Другий тайм стартував з намагань команд загострити гру, але поки не вистачає

Закінчився перший тайм. В Полтаві поки що нулі.

Артем Кичак вже не вперше рятує ворота своєї команди.

Ворскла збільшує тиск на суперника. Тепер Матвієнко втратив нагоду відзначитись.

Відповідь господарів. Коломоєць підхопив м’ячу штрафному майданчику після рикошету. Спершу не пробив голкіпера суперника в ближньому бою, а згодом схибив на добиванні, кут був надто гострим.

Гостро контратакував Олімпік. Хомутов виборов м’яч на другому поверсі і скинув під удар Михальову. Останній пробив поруч зі стійкою.

Матвієнко прорвався лівим флангом і виконував передачу-удар. В будь-якому випадку не вийшло ні одне, ні інше.

Дмитро Кравченко отримав передачу від Шарпара і вирішив пробити з дальньої відстані. Удар вийшов не вдалим.

Багато метушні в центрі поля. Не затримується м’яч у жодної з команд.

Перший удар у Ворскли. Коломоєць отримав м’яч неподалік штрафного майданчика суперника і відразу пробив –  не влучно.

Могла виникнути швидка контратака в Олміпіка, але загострювальну передачу Хомутова втратив партнер.

Матч розпочато.

Склад Олімпіка.

Склад Ворскли.

Лунає гімн України у Полтаві.

Команди з’являються на полі.

Газон поля у Полтаві в хорошому стані.

Ворскла та Олімпік визначили ігрові комплекти в яких гратимуть сьогодні.

————————————————————————————————————————————————

Матч завершено. Маріуполь розгромив Таврію 5:0 і вийшов у 1/4 Кубка України.

Через хвилину після незабитого пенальті Андрій Борячук ефектним ударом влучив у дев’ятку воріт Таврії. 5:0.

Пенальті заробили гості. руслан Кисіль з позначки влучив у поперечину.

З інтервалом у 10 хвилин дублем відзначається Коробенко. 4-0 на користь Маріуполя.

Третій гол влітає у ворота Таврії. М’яч на рахунку Коробенка.

Маріуполь подвоює перевагу. Другий гол на рахунку Танковського.

Закінчився перший тайм. З мінімальною перевагою ведуть в рахунку представники еліти.

0:1! Забиває Андрій Борячук. Маріуполь виходить вперед.

Двадцять хвилин матчу позаду. Поки що без голів у Бериславі.

За декілька хвилин розпочнеться гра між Таврією та Маріуполем.

Лунає фінальний свисток. Верес стає першим чвертьфіналістом Кубку України.

Заключний штурм від Арсеналу. Тривають останні секунди матчу.

Запалили фаєри фанати Вереса.

Автоголом ледь не закінчилась атака Арсеналу. Простріл канонірів у воротарському майданчику перервав захисник, але м’яч полетів у ствір воріт. Врятував команду Бандура.

Знову падіння у штрафному майданчику Асренала. Цього разу арбітр виписує жовту картку за симуляцію.

Забиває у ворота Бандури Есеола. Але знову лайнцмен запалює прапорець. Вже другий гол сьогодні забивається з офсайду.

Василь Кобін виконував штрафний удар із дальньої дистанції. Голкіпер без проблем впорався із ударом.

Гості намагаються засушити гру великою кількістю поперечних передач в центрі поля.

Ще одне падіння в штрафному майданчику. Обрізка Арсеналу в другій зоні призвела до швидкої конртатаки рівнян. Після прострілу у штрафний майданчик на газоні опинився футболіст Вереса, але знову без пенальті.

Гольова нагода у Вереса. Кобін віддав діагональ із глибини поля, але Пасіч з двох спроб не зміг переграти голкіпера Арсеналу.

Гру поновлено.

Пролунав свисток арбітра. Перший тайм матчу Арсенал – Верес закінчився перемогою гостей 1:0.

Непоганий момент у Арсенала. Каноніри відібрали м’яч в центрі поля, та вивели партнера на удар із метрів 25 – не точно.

Забиває другий гол Верес. Але лайнцмен підняв прапорець – офсайд.

На газоні опинився футболіст Вереса. Подача з кутового перелетіла усіх футболістів із штрафного майданчика.

Верес продовжує атакувати значними силами. Атака лівим флангом завершилась навісом і ударом з лінії штрафного майданчика – вище воріт.

Когут травмувався і не зміг продовжувати матч. Його в рамці воріт рівнян замінив Бандура.

Голкіпер гостей отримав пошкодження.

На 19 хвилині розкішним ударом з лівої відзначився Морозенко. Верес повів у рахунку 1:0.

Перший матч ігрового дня – Арсенал – Верес.

Слідом за європейськими лігами кубкові матчі відбудуться і в Україні. Матчі стадії 1/8 фіналу відбуватимуться сьогодні. За усіма найкращими традиціями кубкових змагань у цьому раунді представлені усі дивізіони: Друга Ліга, Перша Ліга і Прем’єр-Ліга. Найрізноманітніший набір цікавих дуелей чекатиме нас сьогодні.

Сходження канонірів

Непереможний у Першій Лізі Арсенал навряд чи є очевидним аутсайдером цієї пари. Каноніри після 18-ти турів чемпіонату мають в активі 14 перемог і 4 нічиї. В матчі останнього туру у київському дербі Арсенал розгромив Оболонь-Бровар 5:1.

У Кубку України кияни не настільки переконливо здобували перемоги в попередніх стадіях. Арсенал розпочав сходження в 1/32 фіналу матчем проти команди Нікополь-НПГУ. Каноніри здобули мінімалоьну перемогу 1:0. В наступному раунді кияни зустрілись із суперником своєї вагової категорії. Арсеналівці грали проти Інгульця на їхньому ж полі.

Проти команди із селища Петрове грати не просто усім. До того матчу Інгулець на своєму полі не зазнав жодної поразки в рідних стінах. В підсумку лише у серії післяматчевих пенальті Арсенал здобув перемогу. Не менш складним був шлях до 1/8 і для Вереса. Рівняни зустрічались із друголіговим Агробізнесом і були дуже близькими до сенсації.

Основний час закінчився нулями на табло. В екстра-таймі Верес виявився краще готовим фізично і зумів забити два м’ячі. Втім, господарі наприкінці другої п’ятнадцятихвилинки один гол відіграли. На куражі Агробізнес пішов рятувати гру великими силами. Але забракло часу для ще одного дива 1/16 фіналу. Чи станеться воно сьогодні?

Бронзові претенденти

Ворскла та Олімпік приємно дивують своїми результатами в чемпіонаті. А в останньому турі донеччани завдяки перемозі над Зіркою обійшли полтавчан і посіли проміжну третю сходинку. Підопічні Романа Санжара намагаються грати у комбінаційний та атакувальний футбол. Але мають проблеми із доланням масованої оборони.

Це було помітно в тому ж матчі із Зіркою, коли кропивничани залишились в десятьох і вибудували перед власним штрафним майданчиком два ешелони захисту. Ворскла грає набагато простіше. Головні сильні сторони команди Сачка – фізична готовність, боротьба і силовий футбол із великою кількістю вертикальних дій.

Але два останні матчі Ворскла програла. Якщо поразка від Шахтаря – не те, чим можна докоряти, зважаючи на сценарій гри, то невдача у грі із Карпатами викликає питання. Львів’яни вгостях не перемагали вже не один місяць, та при цьому всьому виглядали гостріше за суперника і заслужено перемогли.

Відійдемо від справ чемпіонатних до безпосередньо кубкових. Олімпік свій шлях лише починає, оскільки команда була серед першої шістки за підсумками сезону минулого, а ці клуби стартують із 1/8 фіналу. Ворскла в поередньому раунді цілком очікувано вибила Авангард 2:0. Між собою команди в рамках цього турніру зустрічались лише раз. Сталось це у сезоні 2014/2015, тоді формат Кубку передбачав двоматчеві протистояння. Перша гра закінчилась в нічию 0:0, а у матчі-відповіді сильнішими виявились донеччани 1:0.

Дербі Донбасу

Єврокубкові представники Зоря і Шахтар зійдуться в очному протистоянні в рамках Кубку України. Обидві команди демонстурють гарні результати. Луганчани розгромили Маріуполь 5:2, а Шахтар в українському класичному здобув абсолютно комфортну нічию 0:0.

Питання лише в тому чи справді гірники не хотіли форсувати події і прийняли нічийний результат як задовільний. Адже для того, щоб перерахувати усі моменти того матчу пальців однієї руки із запасом вистачить аби перелічити гольові шанси.

І Юрій Вернидуб, і Пауло Фонсека мають кадрові проблеми напередодні матчу. У Зорі в лазареті перебувають Прийма, Калітвінцев і Пилявський. Шахтар не зможе розраховувати у цьому матчі на Кривцова, Бернарда та Малишева.

Ще одне питання – чи вистачить сил футболістам Зорі? Луганчани грають в шаленому режимі практично одним і тим самим складом. Лава запасних у Юрія Вернидуба значно коротша, ніж у його сьогоднішнього візаві. Повноцінної заміни на усі позиції у чорно-білих немає.

В рамках Кубку України Зоря і Шахтар зустрічались лише одного разу, але це був фінальний матч турніру. В сезоні 15/16 гірники перемогли географічних сусідів з рахунком 2:0. Цей матч став останнім на тренерському містку Шахтаря для Мірчі Луческу.

Час Х для Шарана

Затяжна серія невдач Олександрії породила чутки про відставку головного тренера команди. До того ж Володимир Шаран після надскладної нічиєї із Вересом сказав, що може сам піти з команди. Чи готова команда битись за тренера? Чи не найкращий шанс це продемонструвати – матч проти Динамо.

Олександрія знає як перемагати грандів в кубку. Це вже вдавалось команді Шарана у сезоні 2015/2016. Тоді спершу вони вибили Динамо на стадії чвертьфіналу з підсумковим рахунком 2-1. А в наступному раунді потрапили на Шахтар. З боями, та все ж олександрійці поступились.

Цей сезон складається вкрай невдало для Олександрії. Після 13 турів команда має лише 10 очок і займає 9 місце. Навряд чи такого можна було очікувати від клубу, який ще наприкінці літа боровся за потрапляння до групового раунду Ліги Європи. Не менш кризовим є і київське Динамо. У киян проблеми як ігрового так і кадрового плану.

На відміну від початку сезону, коли динамівці забивали багато і показували гостро-атакувальний футбол, зараз є  очевидні проблеми. Значно більше почали пропускати підопічні Хацкевича. Це зумовлюють і кадрові втрати Динамо в захисті.

Отримали травми Віда і Хачеріді, вибув з гри і Сергій Сидорчук, як і раніше травмований Циганков. Щодо оборонців, то ймовірність їхнього виходу у цій грі висока, оскільки Хачеріді вже тренувався у загальній групі, а Віда ще перед Шахтарем, за словами медиків, був готовий 50 на 50. Куди більш невтішні прогнози щодо капітана киян. Сергій Сидорчук відправився до Барселони на додаткове обстеження і за інформацією ЗМІ може пропустити близько 6 місяців.

Завантажити більше в Тема дня

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жеребкування 1/8 Ліги Чемпіонів

Усі пари 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. The round of 16 #UCLdraw has been made 😍 Backing your …