5 min read
0
540

Другий гол довелося чекати довго.
Юрій Коломоєць з чотирьох метрів вклав усю міць свого удару і приніс Ворсклі нічию!
У Полтаві 1:1, бронзовий призер на останніх хвилинах (91 хв.) втрачає перемогу.

Ворскла-Зоря. Гол Коломойця

Yura Kolomoiets стає рятівником для Ворскла?На 90-тій хвилині❗ господарі зрівняли рахунок у матчі із FC Zorya Luhansk 1:1Рівна боротьба?

Опубліковано FootballHub 24 вересня 2017 р.

Рахунок відкритий!
Курйозний удар Євгена Опанасенка після рикошету від Миколи Матвієнка виводить луганців вперед.
Чекаємо на другий тайм.

Ворскла-Зоря. Гол Опанасенка

Як не намагався Микола Матвієнко вберегти ворота, саме рикошетом від його ноги м'яч влетів за комірець Олександрові Ткаченку?Женя Опанасенко підняв на ноги усю лавку FC Zorya Luhansk? Другий тайм обіцяє неабияку інтригу?

Матч закінчився мировою, Карпати  1:1 Чорноморець.  Чи сподобається домашня нічия фанам карпатам!?

Олексій Хобленко зрівнює рахунок у Львові. Нахабно пішовши на двох захисників та прицільно пробивши воротаря, Чорноморець забиває перший м’яч у матчі.

Прямий ефір з Полтави! Ворскла – Зоря (початок о 19:30). Протистояння рівних команд ми сьогодні побачимо!?

Ворскла – Зоря. Атмосфера у Полтаві ??

На 6 хвилині Олександр Гладкий сам заробив пенальті та успішно виконав його, розвівши воротаря та м’яч по різних кутах.

Мирон Богданович у передчутті гарного матчу Карпати – Чорноморець!

Лайв зі Львова! Роман Бебех стрімить для вас перед матч Карпати – Чорноморець (початок о 19:30)
Карпати вперше гратимуть в 3 захисники: з перших хвилин вийдуть Лобай, Нестеров, Перейра.

Матч Завершено! Сергій Яворський приніс перший бал для нового наставника ФК Маріуполь, голом в стилі Робіна ван Персі.

Гол Яворського Олександрії

Початок для Бабича!Нічия у Маріуполі 1️⃣️:1️⃣️Яворський на 86 хвилині "ховає" перемогу Олександрії!

Після 1 тайму Олександрія втримала перевагу. 1:0 – пішли команди на перерву. Ось і відео голу.

Маріуполь-Олександрія. Гол Грицука

Полярус-Старенький-Грицук-гол⚡Суперкомбінація у відповідь на невикористаний шанс Фоміна?Олександрія спонукає Бабича до роздумів?Докладно дивись на сайті https://footballhub.com.ua/den-10-go-turu-nedilya-onlajn/ і у ПРОФУТБОЛ о 21:30

Забивають гості! Василь Грицук на 28-й хвилині відкриває рахунок! Маріуполь – Олександрія – 1:0!

Леванідов дуже грубо помилився на 17-й хвилині зустрічі, проте Болбат, на диво, не зміг поцілити у  фактично порожні ворота…

Вже і забив Денис Кожанов на 12-й хвилині, проте потрапив у офсайд хавбек чайок.

Розпочався матч у Маріуполі між однойменним клубом та Олександрією. Стартові склади команд:

Маріуполь: Худжамов – Насонов, Яворський, Вакуленко, Тіщенко – Танковський, Віценець – Кожанов, Мішньов, Болбат – Фомін. Запасні: Гальчук, Білий, Кольцов, Кисіль, Гоміс, Тотовицький, Борячук

Олександрія: Леванідов – Пашаєв, Гітченко, Бондаренко, Бацула – Запорожан, Банада – Старенький, Грицук, Полярус – Сітало. Запасні: Рудік, Каленчук, Куліш, Довгий, Пономар, Цуріков, Чорній

__________________________________________________

Але найцікавіше сталося після гри! Єгіше Мелікян подав у відставку!

1:1 у Києві після 90 хвилин. Сталь та Олімпік ділять очки у 10 турі!

______________________________________________________________

До матчу у Львові все готово…Карпати та Чорноморець стартують о 19:30!

________________________________________________________________

Зрівнює рахунок Олімпік! Моха шикарно віддав Біленькому, якому лишилося лише виконати – 1:1.

Перший тайм завершено у Києві. Олімпік після 1 тайму все ще мінімально поступається Сталі.

Забиває Сталь у ворота Олімпіка! Це Месхі, 23 хвилина – 1:0.

Сталь-Олімпік. Гол Месхі

Сталь забила Олімпіку в середині першого тайму⚡Тонкий дотик Михайла Месхі перетворив на гол подачу Ореста Кузика з кутового. Ви полічили, скільки шансів змарнував Олімпік??Увесь ігровий день на нашому сайті https://footballhub.com.ua/den-10-go-turu-nedilya-onlajn/❗

У Полтаві сьогодні дощить. Втім, футболу це не має завадати. Нагадаємо, що Ворскла приймає Зорю о 19:30.

Розпочався матч на Оболонь-Арені між Сталлю та Олімпіком. Склади команд:

Сталь: Пеньков — Тимчик, Грачов, Даніелян, Ткачук — Месхі, Якимів — Книш, Мисик, Кузик – Обрадовіч. Запасні: Рябенко, Павлюк, Гор Малакян, Кримчук, Копитов, Вакула, Хоцяновський

Олімпік: Махарадзе — Шестаков, Шабанов, Емерсон, Федорів — Богданов, Брікнер — Сондей, Моха, Поступаленко — Біленький. Запасні: Кічак, Лукьянчук, Лухтанов, Міхальов, Очігава, Хомутов, Мігунов

У неділю, 24 вересня, в УПЛ 2016-17 відбудуться ще 4 матчі 10 туру першості:

Сталь – Олімпік (14:00)

Маріуполь – Олександрія (17:00)

Карпати – Чорноморець (19:30)

Ворскла – Зоря (19:30)

Днем раніше, у суботу, свої матчі зіграли українські гранди. Шахтар  на виїзді переміг Зірку з рахунком 4:2, а Динамо вдома зіграло у нічию з Вересом – 0:0.