0
0
402

Другий гол довелося чекати довго.
Юрій Коломоєць з чотирьох метрів вклав усю міць свого удару і приніс Ворсклі нічию!
У Полтаві 1:1, бронзовий призер на останніх хвилинах (91 хв.) втрачає перемогу.

Ворскла-Зоря. Гол Коломойця

Yura Kolomoiets стає рятівником для Ворскла🔥На 90-тій хвилині❗ господарі зрівняли рахунок у матчі із FC Zorya Luhansk 1:1Рівна боротьба?

Опубліковано FootballHub 24 вересня 2017 р.

Рахунок відкритий!
Курйозний удар Євгена Опанасенка після рикошету від Миколи Матвієнка виводить луганців вперед.
Чекаємо на другий тайм.

Ворскла-Зоря. Гол Опанасенка

Як не намагався Микола Матвієнко вберегти ворота, саме рикошетом від його ноги м'яч влетів за комірець Олександрові Ткаченку🙈Женя Опанасенко підняв на ноги усю лавку FC Zorya Luhansk🔥 Другий тайм обіцяє неабияку інтригу?

Матч закінчився мировою, Карпати  1:1 Чорноморець.  Чи сподобається домашня нічия фанам карпатам!?

Олексій Хобленко зрівнює рахунок у Львові. Нахабно пішовши на двох захисників та прицільно пробивши воротаря, Чорноморець забиває перший м’яч у матчі.

Прямий ефір з Полтави! Ворскла – Зоря (початок о 19:30). Протистояння рівних команд ми сьогодні побачимо!?

Ворскла – Зоря. Атмосфера у Полтаві 💪🏻

На 6 хвилині Олександр Гладкий сам заробив пенальті та успішно виконав його, розвівши воротаря та м’яч по різних кутах.

Мирон Богданович у передчутті гарного матчу Карпати – Чорноморець!

Лайв зі Львова! Роман Бебех стрімить для вас перед матч Карпати – Чорноморець (початок о 19:30)
Карпати вперше гратимуть в 3 захисники: з перших хвилин вийдуть Лобай, Нестеров, Перейра.

Матч Завершено! Сергій Яворський приніс перший бал для нового наставника ФК Маріуполь, голом в стилі Робіна ван Персі.

Гол Яворського Олександрії

Початок для Бабича!Нічия у Маріуполі 1️⃣️:1️⃣️Яворський на 86 хвилині "ховає" перемогу Олександрії!

Після 1 тайму Олександрія втримала перевагу. 1:0 – пішли команди на перерву. Ось і відео голу.

Маріуполь-Олександрія. Гол Грицука

Полярус-Старенький-Грицук-гол⚡Суперкомбінація у відповідь на невикористаний шанс Фоміна💥Олександрія спонукає Бабича до роздумів🤔Докладно дивись на сайті https://footballhub.com.ua/den-10-go-turu-nedilya-onlajn/ і у ПРОФУТБОЛ о 21:30

Забивають гості! Василь Грицук на 28-й хвилині відкриває рахунок! Маріуполь – Олександрія – 1:0!

Леванідов дуже грубо помилився на 17-й хвилині зустрічі, проте Болбат, на диво, не зміг поцілити у  фактично порожні ворота…

Вже і забив Денис Кожанов на 12-й хвилині, проте потрапив у офсайд хавбек чайок.

Розпочався матч у Маріуполі між однойменним клубом та Олександрією. Стартові склади команд:

Маріуполь: Худжамов – Насонов, Яворський, Вакуленко, Тіщенко – Танковський, Віценець – Кожанов, Мішньов, Болбат – Фомін. Запасні: Гальчук, Білий, Кольцов, Кисіль, Гоміс, Тотовицький, Борячук

Олександрія: Леванідов – Пашаєв, Гітченко, Бондаренко, Бацула – Запорожан, Банада – Старенький, Грицук, Полярус – Сітало. Запасні: Рудік, Каленчук, Куліш, Довгий, Пономар, Цуріков, Чорній

__________________________________________________

Але найцікавіше сталося після гри! Єгіше Мелікян подав у відставку!

1:1 у Києві після 90 хвилин. Сталь та Олімпік ділять очки у 10 турі!

______________________________________________________________

До матчу у Львові все готово…Карпати та Чорноморець стартують о 19:30!

________________________________________________________________

Зрівнює рахунок Олімпік! Моха шикарно віддав Біленькому, якому лишилося лише виконати – 1:1.

Перший тайм завершено у Києві. Олімпік після 1 тайму все ще мінімально поступається Сталі.

Забиває Сталь у ворота Олімпіка! Це Месхі, 23 хвилина – 1:0.

Сталь-Олімпік. Гол Месхі

Сталь забила Олімпіку в середині першого тайму⚡Тонкий дотик Михайла Месхі перетворив на гол подачу Ореста Кузика з кутового. Ви полічили, скільки шансів змарнував Олімпік🤔?Увесь ігровий день на нашому сайті https://footballhub.com.ua/den-10-go-turu-nedilya-onlajn/❗

У Полтаві сьогодні дощить. Втім, футболу це не має завадати. Нагадаємо, що Ворскла приймає Зорю о 19:30.

Розпочався матч на Оболонь-Арені між Сталлю та Олімпіком. Склади команд:

Сталь: Пеньков — Тимчик, Грачов, Даніелян, Ткачук — Месхі, Якимів — Книш, Мисик, Кузик – Обрадовіч. Запасні: Рябенко, Павлюк, Гор Малакян, Кримчук, Копитов, Вакула, Хоцяновський

Олімпік: Махарадзе — Шестаков, Шабанов, Емерсон, Федорів — Богданов, Брікнер — Сондей, Моха, Поступаленко — Біленький. Запасні: Кічак, Лукьянчук, Лухтанов, Міхальов, Очігава, Хомутов, Мігунов

У неділю, 24 вересня, в УПЛ 2016-17 відбудуться ще 4 матчі 10 туру першості:

Сталь – Олімпік (14:00)

Маріуполь – Олександрія (17:00)

Карпати – Чорноморець (19:30)

Ворскла – Зоря (19:30)

Днем раніше, у суботу, свої матчі зіграли українські гранди. Шахтар  на виїзді переміг Зірку з рахунком 4:2, а Динамо вдома зіграло у нічию з Вересом – 0:0.

Завантажте більше за Гайовий Максим
Завантажити більше в Тема дня

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жеребкування 1/8 Ліги Чемпіонів

Усі пари 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. The round of 16 #UCLdraw has been made 😍 Backing your …