Закінчився триллер в Запоріжжі, фантастичні 4:4.

4:4!!!! Опанасенко уникнув офсайду і на швидкості відправив м’яч у ворота.

3:4!! Динамо теж забиває зі стандарту.

Диво створює Зоря. Підопічні Юрія Вернидуба повернулись у гру після 0:3. Сілас забиває зі штрафного 3:3.

Зоря скорочує відставання до мінімуму. Забиває Юрі, 2:3.

Лунін вступає у гру. Циганков після індивідуального проходу завдав удару з меж штрафного майданчику.

Зоря на куражі після забитого голу. Підопічні Юрія Вернидуба підвищують темп гри.

Хачеріді обрізкою розпочинає контратаку Зорі. Караваєв вривається у штрафний майданчик і змушує Віду на собі фолити – пенальті. Харатін розводить м’яч і Коваля по різних кутах воріт, 1:3.

Матч поновлено.

Завершується перший тайм у Запоріжжі, Динамо впевнено попереду 3:0.

Опанасенко не встежив за Жуніором Мораєсом і бразилець забиває свій перший гол в УПЛ цього сезону.

А класно ж забив Мораєс!Чому Динамо так легко із Зорею??!

Опубліковано FootballHub 1 жовтня 2017 р.

Дуже небезпечний момент біля воріт Динамо. Віда підсік потилицею подачу зі стандарту від луганчан і на ударній позиції опинився Громов. Артем із декількох метрів пробив вище воріт.

Стандарт біля воріт Зорі закінчується результативно. Циганков пробив зі штрафного – відбив Лунін, але на добиванні першим був Буяльський – 0:2.

А Буяльський – найспритніший!Динамо – це вам не Атлетик?

Динамівці намагаються у неквапливому темпі контролювати перебіг подій на полі. Зоря поки що без моментів.

0:1. Кенджора підключився до атаки киян, віддав у штрафний майданчик і Мбокані розстріляв ворота Зорі.

Мбокані розстрілює ворота Зорі (с)Як вам гра Динамо на початку матчу проти луганців?

Пожежа біля воріт Зорі. Динамівці трьома хвилями розгорнули наступ на ворота суперника.

Високі швидкості увімкнули обидві команди із перших хвилин.

Команди вже на полі.

Склад луганської Зорі.

Стартовий склад київського Динамо.

———————————————————————————————————————————————————-

Фінальний свисток у Львові. Верес і Сталь поділили очки, 1:1.

На 88-й хвилині Верес зрівнює рахунок. М’яч в активі Адамюка.

Забиває Сталь, але арбітр не зараховує взяття воріт через офсайд.

Степанюк відгукнувся на подачу з правого флангу, випередив голкіпера і пробив повз ворота.

Михайло Сергійчук у цьому моменті вимагав від арбітра пенальті.

Стрімка контратака Сталі завершується ударом в стійку. Бандура не мав жодних шансів для порятунку власних воріт.

Сергійчук не використовує вихід віч-на-віч із Пеньковим. Форвард Вереса втік ледь не зі своєї половини поля, але не зміг влучно пробити.

Тимчик підключився до атаки Сталі, прострілив паралельно лінії воріт. В останній момент Сімінін не дозволив сталеварам подвоїти перевагу.

Відновлюється гра у Львові. Другий тайм матчу Верес – Сталь.

Перерва у Львові. Сталь веде в рахунку 1:0.

Після навісу із кутового пробивали по воротах гравці Вереса, але Бандура зіграв надійно.

Несподівано забиває Сталь, Орест Кузик виводить вперед гостей, 0:1.

Незмінна картина впродовж всього першого тайму: Верес із м’ячем, але без моментів.

Підопічні Вірта володіють перевагою і поки безрезультатно намагаються розхитати захист Сталі.

Небезпечний момент у Вереса. Сергійчук вибігав на побачення із голкіпером Сталі. В останній момент нападник зміг проштовхути м’яч, щоправда в отвір воріт не влучив.

Команди на полі.

Стартові одинадцять від Костова.

Склад Вереса на матч проти Сталі.

Шахтар впевнено перемагає Карпати з рахунком 2:0.

Неймовірний сейв Мисака після обвідного удару Марлоса в нижній кут.

Хороша триходівка від гірників, прострілював з меж штрафного майданчика Марлос, але не встиг на дальній стійці Бланко-Лещук.

Ярослав Ракицький, після акробатичного переривання діагоналі у виконанні футболістів Карпат, отримав пошкодження.

Шахтар повністю контролює ситуацію і не дозволяє Карпатам навіть центр поля перейти.

Артем Федецький намагався перехопити простріл Ісмаїлі і зрізав м’яч у власні ворота, 2:0.

Шахтар-Карпати. Автогол Федецького

Федецький вперше забиває після повернення в УПЛ!Шкода, що у власні ворота😢😢Ви теж шоковані?

Опубліковано FootballHub 1 жовтня 2017 р.

Бланко-Лещук пішов розминатись. Аргентинський українець може вийти на поле проти колишньої команди.

Завершився перший тайм у Харкові. Гол Феррейри залишився єдиним в першій половині матчу.

Шахтар – Карпати. Гол Феррейри

FC SHAKHTAR швидко забив Карпатам⚡⚡Бутко віддав, Феррейра замкнув.Як вам взаємодія донеччан?

Відповідь Карпат, два удари в отвір воріт П’ятова впродовж однієї атаки – голкіпер гірників на місці, небезпеку відведено.

Мисак відбиває удар в притул від Тайсона. Помилка центральних захисників при створенні штучного офсайду.

Головний тренер збріної України вживу спостерігає за викликаними гравцями.

В обійми партнерів потрапляє Факундо Феррейра. Аргентинець замкнув простріл із правого флангу від Богдана Бутка.

Перший момент у гірників. Алан Патрік виконав штрафний удар з лінії карного майданчика – м’яч пролетів над поперечкою.

Шахтар і Карпати готові починати гру.

Передматчеве включення з Харкова.

Стартові склади команд:

Підопічні Василя Сачка розбивають Чорноморець і закріплюються на третій сходинці турнірної таблиці.

Жовту картку за затримку часу отримав голкіпер Ворскли.

Одарюк виборов м’яч на другому поверсі і віддав на Коломойця – 0:3. Олег Дулуб пригнічений.

Ворскла громить Чорноморець. Третій м'яч на рахунку Коломойця. Очікували на такий рахунок?

Наступний свій шанс Кадимян вже використовує. Дебютний гол нападника у цьому сезоні, 0:2.

Ворскла не має проблем з Чорноморцем на виїзді…Кадимян забиває другий.Чекали кращого від одеситів?

Кадимян увірвався у штрафний майданчик Чорономорця, але виконав невдалий пас, який заблокували захисники.

Неприємне для голкіпера Ворскли зіткнення. Олег Дулуб використав вже всі заміни, та поки що жоден із джокерів не запалив.

Після стартових десяти хвилин другого тайму Чорономорець так і не провів жодної атаки.

Повертаємось в Одесу. Розпочинається другий тайм.

Перший тайм завершено, гол Кулуча поки що залишається єдиним, попереду гості. Перерва.

Оце удар!!!✊✨Яку оцінку дасте гол Кулача Чорноморцю?

Пішов доданий час, одесити наразі поступаються 0:1. Чи додопоможуть нотатки Дулуба відігратись?

Зіткнення в центрі поля. На газоні залишились обидва футболісти.

Відповідь господарів, підключився правим краєм Люлька і виконав навіс, та захисники полтавців розрядили ситуацію.

Ребенок з лівого флангу прострілив на лінію штрафного майданчику, звідки Кулач в один дотик відправив м’яч у ворота. 0:1 Ворскла попереду.

В’ячеслав Шарпар не знайшов відкритих партнерів попереду і сам наважився на дальній удар. Не влучно.

Непогане підключення лівим флангом від Зубейка, але оборонці відіграли уважно і вибили м’яч на кутовий.

Дивом м’яч не опинився у воротах Ворскли. Ткаченко відбив перед собою і підстрахували захисники.

Непохитна стіна в обороні Чорноморця.

Перший удар в матчі у виконанні Ворскли. Ігор Пердута пробив з-за меж штрафного майданчику – вище воріт.

Сольний прохід Хобленка з фолом зупинив Даллку.

Ворскла з перших хвилин контролює м’яч і центр поля. Однак, поки що без просування до воріт Гутора.

Матч розпочато.

В Одесі все готово для початку, стартові склади команд:

В перший день 11-го туру відбулось два поєдинки. Кропивницьке дербі Зірки та Олександрії, а також дуель Олімпіка із Маріуполем. На стадіоні Ніка команда Володимира Шарана не змогла засмутити граців із обласного центру. Щоправда і Зірка голами не відзначалась.

А от у іншому матчі ціла злива голів очікувала на вболівальників. Нульовий перший тайм змінив цілий буревій забитих м’ячів у другій половині зустрічі. За підсумками перестрілки сильнішим виявився Олімпік 3:2.

5 голів у матчі Олімпік – Маріуполь (11 тур УПЛ)

Донбаські розбірки 💪Перший тайм – жодного голу 🙄 Другий тайм – 5 голів🔝Як вам поставлені арбітром пенальті?

Опубліковано FootballHub 30 вересня 2017 р.

Значно насиченішим буде другий ігровий день 11-го туру УПЛ. Сьогодні на нас чекатиме аж чотири поєдинки і жоден з них не позбавлений особливої індивідуальної інтриги.

Полтавські чари розвіюються?

Далеко не одне очко підопічні Василя Сачка у цьому сезоні здобули завдяки неймовірному фарту у свій бік, та не фарту у бік суперника. Чого вартий лише один домашній матч із Динамо. Кияни хибили по порожніх воротах, обстукували сійки і поперечки, неймовірні сейви демонстрував Ткаченко – все було на стороні Ворскли.

Нещастя Динамо проти Ворскли

Дикий нефарт Динамо😱Відчуй емоції матчу з Ворсклою! Коли ви бачили востаннє, щоби м'яч так не йшов у ворота❓

Опубліковано FootballHub 7 серпня 2017 р.

Щоправда це було ще у 4-му турі. Відтоді фортуна не переставала тішити полтавчан. Навіть у грі попереднього турі із Зорею ворскляни зуміли врятувати нічию на останніх хвилинах завдяки голу Коломойця.

Ворскла-Зоря. Гол Коломойця

Yura Kolomoiets стає рятівником для Ворскла🔥На 90-тій хвилині❗ господарі зрівняли рахунок у матчі із FC Zorya Luhansk 1:1Рівна боротьба?

Опубліковано FootballHub 24 вересня 2017 р.

У суперника Василя Сачка Олега Дулуба і його Чорноморця справи потрохи налагоджуються. Востаннє одесити програвали три матчі тому. Тоді у гостьовому поєдинку Чорноморець був розбитий вщент Зорею 0:5. Після того фіаско моряки виграли у Зірки та зіграли в нічию із Шахтарем і Карпатами.

Одесити з приходом Дулуба справно набирають очки, а головне – у грі Чорноморця віднайшовся баланс і надійність лінії захисту. Не в останню чергу завдяки впевненій грі нового голкіпера та капітана команди Олександра Гутора. Якщо спочатку дивував той факт, що йому відразу віддали капітанську пов’язку, то після перших його матчів усі питання автоматично знімаються.

Сейви Гутора проти Шахтаря

Ось яка вона Чорноморська стіна!Як Чорноморець Шахтарю не дав забити. Сейви героя матчу- воротаря Олександра Гутора – на FootballHub

Опубліковано FootballHub 18 вересня 2017 р.

Хороший старт – далеко не половина справи

Як ніхто інший цю тезу підтвердить вже екс-наставник Сталі Егіше Мелікян. Його команда наробила шороху у перших трьох матчах чемпіонату. Сталевари перемогли Зорю, Чорноморець і з боями поступились Шахтарю. Із певним захватом тоді ми дивились на цю юну команду, яка творить дива на очах.

Але з часом стало все на свої місця. Сталь перемогла кризових одеситів, підопічні Юрія Вернидуба теж на старті ніяк не могли відшукати власні ритми. Лише гра із Шахтарем – дійсно прояв волі та мужності молодих футболістів кам’янців.

Після цього Сталь занесло у круте піке з якого, принаймні із Мелікяном, команді вибратись не вдалось. 6 поразок і 1 нічия. Не дивно, що колектив отримав нового головного тренера. Ним став Ніколай Костов. Добре відомий українським вболівальникам по роботі із донецьким Металугром, Таврією і Карпатами.

Суперник сталеварів рівненський Верес входив у сезон дуже складно. Один із новачків УПЛ тривалий час не міг перемогти, голи теж давались важкувато. Та потім Юрію Вірту вдалось налагодити гру і рівняни поступово піднялись у першу шістку.

Сейви Бандури проти Динамо

Фарт чи скілл?Олександр Бандура з Народний Клуб "Верес" Рівне продовжують дивувати УПЛ!А який у вас улюблений воротар серед українських клубів?🥇Більше вражень від останнього туру:https://footballhub.com.ua/14-myttyevostej-10-tur-upl/

Опубліковано FootballHub 25 вересня 2017 р.

Саме таке завдання стоїть перед амбітним дебютантом еліти. Минулого туру Верес гостював у київського Динамо. Додому рівняни повернулись із одним заробленим пунктом, але могли заробити і більше. Головним творцем цього результату без перебільшення є воротар Олександр Бандура. Його гра на лінії не дозволила динамівцям розраховувати на забиті м’ячі.

Життя після погрому

Схоже, Карпати у своїй біді залишились одні. Розбрат із вболівальниками та відсутність перемог – деструктивні психологічні чинники. Минулого туру львів’яни вдома приймали Чорноморець. Фанати левів ще не відійшли після кубкового фіаско і жорсткими гаслами намагались нагадати футболістам за який клуб вони грають.

Шахтар посеред тижня проводив матч у Лізі Чемпіонів. Гірники зіграли проти Манчестер Сіті і показавши гідний рівень футболу все таки поступились. Багато в чому різницю зробив індивідуальний клас футболістів Сіті.

На внутрішній арені у гірників все складається непогано. Якщо не рахувати нічию із Чорноморцем, то підопічні Фонсеки мають цілком серйозну переможну серію із семи матчів. Але якщо говорити про гру, яку показує Шахтар, то питань поки що більше, ніж відповідей.

Надто багато матчів, як для себе, Шахтар виграє на жилах. Виріс рівень чемпіонату, чи просто гірники знизили вимоги до себе і сподіваються малою кров’ю перемагати у внутрішній першості? Так чи інакше матч проти Карпат буде хорошим випробуванням і для доннечан, і для львів’ян.

Натуралізація Марлоса. Тренування Шахтаря

Новий український збірник для FC SHAKHTAR🇺🇦Заціни атмосферу на тренуванні гірників⚽Що буде з Карпатами?😏За усіма подіями ігрового дня слідкуйте на сайті👇https://footballhub.com.ua/den-11-go-turu-nedilya-onovlyuyetsya/

Єврокубкові герої

Зоря абсолютно сенсаційно перемогла Атлетик, на його ж полі. А Динамо після катастрофічно програного першого тайму перевернуло ситуацію з ніг на голову і вирвало три очки у Белграді.

Тепер вони зіграють між собою. Однозначно цей матч є головною окрасою всього 11-го туру. До слова, сьогодні вже закінчується перше коло першого етапу сезону. І якщо Динамо, звично для себе, вгорі турнірної таблиці, то Зоря через провальний старт зараз лише сьома.

Луганці просто дивним чином не перемагали в останніх двох матчах. Минулого тижня на останніх хвилинах Зоря відпустила перемогу у грі із Ворсклою, а до цього шалений нефарт завадив команді Вернидуба забити Карпатам.

Незабивна Зоря

Юрій Вернидуб: У матчі з FC Karpaty Lviv на полі були 11 спартанців⚔Стійка, стійка, поперечка – і немає суперечки⚽На що надихнула тренера FC Zorya Luhansk суха нічия читай на https://footballhub.com.ua/nezabyvna-zorya/

Опубліковано FootballHub 19 вересня 2017 р.

Динамо до минулого туру не мало абсолютно ніяких проблем із суперниками. Та цю вдалу серію для киян обірвав Верес. Напередодні зустрічі із Зорею у складі Динамо можливі втрати. Під питанням участь у грі Мбокані, який навіть не полетів з командою на матч Ліги Європи.

Проблеми зі складом і у Юрія Вернидуба. Травмувався основний нападник Юрі. Проти Атлетик бльшу частину ігрового часу відіграв Сілас. Бразилець дещо губився на полі, а згодом взагалі розчинився і був замінений.

Завантажити більше в Тема дня

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Жеребкування 1/8 Ліги Чемпіонів

Усі пари 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. The round of 16 #UCLdraw has been made 😍 Backing your …