Востаннє Олександрія вигравала навиїзді без двох днів рік тому… 19.11.2016
Тоді була Зоря, нині – Шахтар?
Відчуйте емоції хлопців, які так давно чекали цієї перемоги?

Емоції олександрійців після перемоги над Шахтарем

Востаннє ФК "Олександрія" вигравала навиїзді без двох днів рік тому… 19.11.2016Тоді була FC Zorya Luhansk, нині – FC SHAKHTAR?Відчуйте емоції хлопців, які так давно чекали цієї перемоги?

Опубліковано FootballHub 17 листопад 2017 р.

Шахтар – Олександрія: Гуляє сьогодні Олександрія! 2-1 перемога команди Шарана, яка стала тільки другою у цьому чемпіонаті!

Шахтар – Олександрія: Знову Патрік і знову вище воріт!

Шахтар – Олександрія: Компенсував арбітр 4 хвилини. На початку цього часу міг забити Марлос, який самотушки обіграв 2 гравців суперника, але пробив в руки Паньківу. В наступній атаці Патрік пробиває вище воріт олександрійців.

Шахтар – Олександрія: Всією командою атакує Шахтар. Не вистачає лише Пятова!

Шахтар – Олександрія: Козак міняє Старенького.

Шахтар – Олександрія: Тут же відповіть Шарана Басов замість Грицука.

Шахтар – Олександрія: All-in від Фонсеки. Іван Ордець йде з Поля – виходить на поле “Металіста” Бланко-Лещук.

Шахтар – Олександрія: Щось не сподобалося головному арбітру в діях (чи словах) Паньківа – жовта картка!

Шахтар – Олександрія: Навіщо? – Саме таке питання задає собі Грицук, який з 11 метрів чомусь вирішив пасувати в дотик на партнера, хоча абсолютно вільний був півзахисник Олександрії.

Шахтар – Олександрія: Довгий ледь не зрізав круглого у власні ворота, а влучив у свого ж гравця. На добиванні був Бернард, який пробив повз ворота.

Шахтар – Олександрія: Свого “бійця” готує Фонсека. Алан Патрік виходить замість Тараса Степаненка.

Шахтар – Олександрія: Відразу знімає автора дубля Шаран. Замість Поляруса виходить Пономар.

Шахтар – Олександрія: Полярус і Фред отримують по жовтій картці від Балакіна. Незрозуміло де провинився Полярус, адже повтор показує, що агресивно вів себе лише Фред.

Шахтар – Олександрія: На противагу Ісмаїлі, не можемо згадати жодного моменту в атаці пов’язаного із прізвищем Бутка…

Шахтар – Олександрія: Вивели на удар Марлоса, який заблокували гравці Олександрії. Перший гострий епізод від господарів поля у другому таймі.

Шахтар – Олександрія: Жовту отримує Довгий за небезпечний підкат в центрі поля проти Тайсона. Не розуміє гравець Олександрії за що жовта, але арбітр пояснює, що це відкладене покарання за старе порушення.

Шахтар – Олександрія: Починається другий тайм із порятунку Андрія Пятова. Грицук вийшов на побачення з голкіпером збірної України, але не зміг переграти останнього. Жахлива гра в захисті від гірників!

Шахтар – Олександрія: На даний момент переможний гол Поляруса

Шахтар-Олександрія 1:2. Гол Поляруса

Артем Полярус ON FIRE?Другий м'яч у ворота Андрія Пятова упродовж першого тайму⚡ФК "Олександрія" в Харкові виграє у FC SHAKHTAR 2:1. Здивовані?

Шахтар – Олександрія: Нічого не додав головний арбітр до часу першого тайму, чим і викликав бурю гніву від тренера Шахтаря. 1-2 після 45 хвилин гри!

Шахтар – Олександрія: По черзі пробивали по воротах Олександрії Ісмаїлі і Марлос. З однаковим підсумком завершилися обидва удари – м’яч в ркках Паньківа.

Шахтар – Олександрія: 5 хвилин до переви – затишшя..

Шахтар – Олександрія: Таке відчуття, що замерзли бразильці Шахтаря.

Шахтар – Олександрія: Не вдається командам конвертувати кутові у небезпечні моменти.

Шахтар – Олександрія: Відео блискавичного обміну голами до вашої уваги:

Шахтар-Олександрія 1:1. Голи Поляруса і Бернарда

Обмін уколами?Артем Полярус забив FC SHAKHTAR, а за мить Бернард вколотив Олександрії!Далі буде?

Шахтар – Олександрія: Знову контратака могла принести успіх гостям. 3 в 3 тікали підопічні Шарана, але обрали не правильний вектор атаки, чим і загубили перспективну нагоду.

Шахтар – Олександрія: Активний Ісмаїлі. В чужому майданчику краще виглядає захисник донецької команди, ніж у своєму (саме він захищався проти Поляруса при другому взятті воріт Пятова).

Шахтар – Олександрія: ГООООООЛ! Дубль Поляруса! Знову провалюється захист Шахтаря. Дали сьогоднішньому “нападнику” гостей прийняти м’яч в штрафному майданчику, розвернутися і пробити в кут воріт Пятова. 2-1 на користь Олександрії!

Шахтар – Олександрія:  Обидва тренери матимуть претензії до свої опорників. Вільно грають в центрі поля обидві команди.

Шахтар – Олександрія: ГОООООООЛ! Бернард, 1-1! Відразу відповідає Шахтар. Бернард завершив розстріл Паньківа з меж штрафного майданчика.

Шахтар – Олександрія: ГОООООООЛ! Полярус відкриває рахунок на 15 хвилині матчу! Вміло олександрійці провели контратаку після втрати м’яча від Ордеця. Непощастило Бутку, якому м’яч пройшов поміж ніг, коли Довгий пасував на Бацулу. Останній віддав точно в ноги Полярусу, який розстріляв Пятова.

Шахтар – Олександрія: Нічого неординарного не відбувається у нашому матчі. Відзначимо повернення Ярослава Ракицького, який пропустив останній матч збірної через травму.

Шахтар – Олександрія: Перший кутовий в матчі заробили гості. Нічого гострого створити після стандарту Олександрії не вдалося.

Шахтар – Олександрія: Контролюють м’яч гірники. Поки довгими передачами намагаються загострювати господарі. Переша небезпечна передача вийшла трохи засильною. Не встиг капітан донеччан Тайсон до м’яча.

Шахтар – Олександрія: В запасі у обох команд:

Стартовий склад олександрійців:

Відомі стартові 11 від пауло Фонсеки:

Шахтар та Олександрія відкриватимуть програму 16-го УПЛ. Гірники напередодні надвідповідального матчу групового етапу Ліги Чемпіонів прийматимуть команду Володимира Шарана.

Шахтар перед матчем з Олександрією

В цьому році пропускаємо трохи більше голів, ніж у минулому?⚽ (c)Чи під силу ФК "Олександрія" забрати залікові бали у чемпіона України?

Цьому туру передувала пауза на міжнародні поєдинки. Визначались останні учасники майбутнього чемпіонату світу, а збірні, які вже вирішили свої питання проводили товариські поєдинки. Більшість гравців основого складу донеччан вирушилиу розташування своїх збріних. Тому без ігрової практики футболісти Шахтаря за час цієї перерви не залишились.

Футболісти Олександрії до збірних не їздили. Але підопічні Шарана теж не байдикували 2 тижні. Олександрійці провели двосторонній спаринг. Перша команда перевірила на міцність дублерів. Цілком очікувано перемогу здобули старші за рангом футболісти із рахунком 2:0. Голами відзначились Старенький та Куліш.

Шахтар впевнено продовжує тримати лідерство чемпіонату і зберігає перевагу над київським Динамо +7. Та і безпрограшна серія гірників у чемпіонаті складає вже 16 матчів. Справи Олександрії значно гірші. По-перше, команда є надто миролюбивою. У 15 матчах на рахунку колективу із районного центру 9 нічиїх, стільки ж лише у Вереса. По-друге, підопічні Володимира Шарана в цьому сезоні виграли лише 1 матч і це найгірший показник серед команд УПЛ.

В останніх 5 матчах за участю Олександрії було зафіксовано 4 нічиї та 1 поразка. Сам тренер команди після останнього матчу проти Чорноморця заявив, що шансів на першу шістку залишається вкрай небагато.

Не можемо ми забити. Раніше забивали з одного моменту і вигравали. Однозначно цей рахунок не на нашу користь. Боротьба за першу шістку триває, але шансів у нас вже набагато менше.

Такі не втішні результати породили чутки щодо ймовірного звільнення Володимира Шарана. Але це тільки припущення. А поки він готує команду до надскладного випробування. Гості сподіватимуться, що футболісти Шахтаря думками будуть в Неаполі і не зможуть як належно сконцентруватись на сьогоднішній грі.

На щастя для Паулу Фонсеки кадрових втрат у гірників перед матчем поменшало. Відновились Ракицький, Пятов, Тайсон, тільки не встиг вчасно повернутись із молодіжної збірної Коваленко. Віктор не потрапив до заявки на матч. Олександрія має жахливу статистику очних зустрічей із Шахтарем в рамках УПЛ. 12 із 13 матчів сьогоднішні гості програли і лише 1 разу зіграли у нічию. Час ламати тенденції?

Завантажити більше в Ексклюзивно

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Який вiн, нинішній Аякс?

Останній раз, коли Аякс досяг Ліги Чемпіонів, ми грали проти Динамо. В цьому сезоні має бу…