День 16 туру. Субота

9 min read
1
352

Карпати – Маріуполь: Все! Закінчується наш матч, в протоколі харківського арбітра 5-0 за жовтими картками та 0-1 за голами. Маріуполь перемагає в у Львові!

Карпати – Маріуполь: Додав Абдула 5 хвилин, які в атаках намагається провести Маріуполь. поки в нас м’яч – нам не заб’ють. – Вірна логіка команди Бабича.

Карпати – Маріуполь: Відверто не вдався удар Худоб’яку. Дуже схоже на удар відчаю.

Карпати – Маріуполь: Мав момент нападник Карпат! Худжамов став на заваді голу Акулініна!

Карпати – Маріуполь: Акулінін міняє нефартового Карраскаля.

Карпати – Маріуполь: Стасишин – жотва. 5-0 за попередженнями!

Карпати – Маріуполь: Борячук in – out Кожанов.

Карпати – Маріуполь: Тіссоне – жовта. 4-0

Карпати – Маріуполь: Кращого свого гравця останніх турів міняє Сергій Зайцев. Кидає в бій Худоб’яка тренер Карпат, міняючи Мякушка.

Карпати – Маріуполь: Намагається команда Зайцева затиснути гостей біля воріт, але до моментів не доходить.

Карпати – Маріуполь: 3-0, але за картками. “Відзначився” Олег Голодюк. Хоч якось потрапляють до протоколу гравці Карпат.

Карпати – Маріуполь: Якщо матч так і закінчиться, то будуть згадувати вболівальники зелено-білих цей суперечливий епізод.

Пенальті?Ні – жовта. За симуляцію💣Яка ваша думка щодо цього епізоду у матчі FC Karpaty Lviv з Маріуполем❓

Опубліковано FootballHub 18 листопад 2017 р.

Карпати – Маріуполь: Ще 20 хвилин основного часу, а львів’яни вже поспішають.

Карпати – Маріуполь: Заміна у складі Маріуполя. Замість автора поки єдиного голу Болбата вийшов Чурко.

Карпати – Маріуполь: Порушив правила Федецький, постраждав Болбат – жовтий прямокутник дістав із кішені арбітр за такі дії захисника левів.

Карпати – Маріуполь: Перша справжня загроза від Карпат у другому таймі! Мякушко пробив по центру, впорався з ударом півзахисника Карпат Худжамов.

Карпати – Маріуполь: Феєричний промах Карраскаля.

Карпати – Маріуполь: 0-1. Відпочивати пішли команди.

Карпати – Маріуполь: Сольний рейд Болбата увінчався голом

Сергій Болбат чи Усейн Болт?⚡Гравець Маріуполя промчав півполя і завдав точного удару у лівий кут воріт Підківки👌

Карпати – Маріуполь: Сперечається Федецький з Абдулою. Виступив Худжамов дипломатом між арбітром і гравцем Карпат. Причиною суперечки став епізод можливого порушення проти Карраскаля у штрафному майданчику Маріуполя. Схоже на пенальті.

Карпати – Маріуполь: Заволоділи ініціативою господарі і перший момент свторили! Караскаль пробачив Маріуполь, пробивши повз вільний кут воріт Худжамова з 5 метрів!

Карпати – Маріуполь: ГООООООООЛ! Обвідний удар Болбата досягає цілі! Забіг Болбата не зустрів опору від захисту Карпат!  Закінчив маневр ударом метрів із 20 півзахисник Маріуполя – Підківка не врятував. 0-1

Поки нічого небезпечного не створюють у нас команди у Львові, є хвилинка поглянути на гол Вереса…

Fair play як вона є

Україна 2017 і Англія 2000.Момент з голом Вереса і fair play від Пауло Ді Каніо?

Опубліковано FootballHub 18 листопад 2017 р.

Карпати – Маріуполь: Не принесли два поспіль кутові девідендів гостям із Маріуполя.

Карпати – Маріуполь: Розпочався поєдинок на майже порожньому стадіоні Україна.

Карпати – Маріуполь: Схематичне розташування Карпат

Карпати – Маріуполь: Господарі завчасно прибули на стадіон Україна

Карпати – Маріуполь: Стартові склади:

Третій і останній матч на сьогодні – Карпати – Маріуполь.

Зоря – Верес: Кривоносов сигналізує про завершення матчу.  Нічия 1-1 із присмаком скандалу!

Зоря – Верес: Вилучили Юрія Вірта! Не витримав 4-ий арбітр емоційності тренера Вереса.

Зірка – Динамо: Фінальний свисток! Впевнена перемога Динамо 2-0.

Зоря – Верес: Юрі отримує жовту за розмови, звертав увагу арбітра на затягнення часу від Кобіна. Арбітр слова все таки зауважив – жовта Кобіну.

Зоря – Верес: Тактична заміна від Вірта. Палагнюк міняє Сергійчука.

Зірка – Динамо: Виходить на поле Шапаренко. Надія Динамо міняє Мораєса.

Зоря – Верес: Морозенко йде з поля, виходить Кучеров.

Зоря – Верес: Жовта Бандурі за затяжку часу.

Зірка – Динамо: Удар Гонсалеса проходить біля верхнього кута воріт Паста.

Зоря – Верес: Притислася до свої воріт рівненська команда. Важко захищатися в десятьох. Поки щастить гостям, не реалізує свої нагоди Зоря.

Зірка – Динамо: Йде з поля головний герой матчу. Замість Мбокані виходить Бєсєдін.

Зоря – Верес: Громова міняє Любенович. Надіється на свого джокера Юрій Вернидуб.

Зірка – Динамо: Полегенько зльоту пробиває по воротах Бущана – не точно!

Зоря – Верес: Відео вилучення Іщенка:

Зірка – Динамо: В дальню дев’ятку цілив Мораєс, але знову стійка рятує господарів.

Зоря – Верес: Нонсенс, але тут арбітр зараховує гол…подивіться на цей жах!

Офсайд? Гра рукою? Напад на голкіпера?Що побачили в цьому епізоді ви?🤔

Зоря – Верес: Лунін! Рятує воротар Зорю після удару Морозенка.

Зоря – Верес: Луньова і Сіласа кидає в бій Вернидуб. Кабаєв та Бабенко пішли відпочивати.

Зірка – Динамо: Контролює хід поєдинку Динамо.

Зоря – Верес: Гол… Верес забиває гол, але Лунін лежав у майданчику після зіткнення з Сергійчуком. Великі питання до судді.

Зоря – Верес: Вилучення! Другу жовту отримує Іщенко за гру ліктем проти Гордієнка. Незгодні гравці Вереса та Вірт, але Кривоносов невблаганний.

Зоря – Верес: Хромає реалізація у Юрі. Бразилець знову не використав супернагоду!

Зірка – Динамо: Дубль Мбокані з першого тайму:

Зірка-Динамо. Дубль Мбокані у 1 таймі

Мбокані завдяки дублю у ворота Паста вистрибує на друге місце в гонці бомбардирів? Зірка поступається FC Dynamo Kyiv 0:2.Кому з Динамо Ти поставиш найвищу оцінку по першому тайму?

Зірка – Динамо: Атакує Зірка. Удар Чичикова вкрай невдалий – на орбіту полетів м’яч.

Зоря – Верес: Сухоцький вдарив ліктем Борзенка. Арбітр не помітив навмисного удару гравця Зорі. Відповідні органи мають відреагувати!

Зоря – Верес: Аналогічно першому тайму починається другий. Атаки Вереса, навіси – безрезультатно.

Зоря – Верес: Поки єдиний гол, який був забитий у Запоріжжі.

На тиск Вереса FC Zorya Luhansk відповідає голом⚽Громов трохи кострубато, але замкнув передачу Кабаєва 💪

Зірка – Динамо: Хороше враження залишає гра Динамо у першому таймі. 45 хвилин позаду 0-2 на табло.

Зоря – Верес: Перерва. 1-0. Перед самісіньким свистком мав момент Юрі, але його удар заблокували захисники. Не щастить нападнику Зорі.

Зоря – Верес: Заспокоює партнерів Лунін. Спокійно заберає м’яч після чергового навісу від Вереса.

Зірка – Динамо: Не помітив суперника Циганков, легко обігравши опонента пробив у ближню дев’ятку воріт Паста. Найкращий гравець Зірки знову врятував команду із Кропивницького.

Зірка – Динамо: ГООООООЛ! Мбокані! Тепер вже точно гол нападника Динамо. Замкнув хорошу навісну передачу Гонсалеса.

Зірка – Динамо: Розривають правий фланг Зірки Піваріч і Циганков. Регулярно виконують небезпечні передачі в штрафний майданчик. Новоспечений батько Віталій Буяльський розстрілював ворота Зірки – Паст врятував.

Зоря – Верес: ГООООООООЛ! Громов відкриває рахунок. Іурі не влучив по м’ячу із лінії воротарського майданчику, але партнера підстрахував Громов.1-0.

Зірка – Динамо: ГОООООООООЛ! На Мбокані записали гол, але здається, що м’яч влетів від когось із своїх гравців.  В будь-якому випадку не накрили Мбокані у воротарському майданчику під час подачі кутового. 1-0 Динамо.

Зоря – Верес: Іурі не влучає в порожній кут воріт! Фейл від нападника Зорі. В наступній атаці в дальній кут пробивав Гордієнко – повз ворота.

Зоря – Верес: Гостріше розпочали матч гості. Верес постійно намагається загострювати. Вже 3 удари завдали рівняни (2 в площину). Підопічні Вернидуба поки без ударів.

Зірка – Динамо: В стійку влучає Піваріч! Перший небезпечний стандарт міг стати результативним.

Зірка – Динамо: На контратаках починає грати Зірка і перша ж така атака закінчилася жовтою карткою для гравця динамо. Дердо показав кольоровий прямокутник Євгену Хачеріді.

Зірка – Динамо: Подобається Хацкевичу гра Гонсалеса з правого флангу, продовжує ставити на рідну позицію. Зліва сьогодні Циганков, який повернувся після травми в отсанньому турі.

Зоря – Верес: Перший удар по воротах Луніна завдали гості. В руки голкіпера прилетів м’яч.

Зоря – Верес: Луганці і рівняни в таких складах:

Зірка – Динамо: Стартові склади команд:

Всі передматчеві новини із Кропивницького від Віталія Звєрова

Зірка-Динамо. Перед матчем

LIVE!!!FC Dynamo Kyiv отримало змогу скоротити відставання від лідера. Але для цього необхідно перемагати у Кропивницькому Зірку.На 2+2 Телеканал дивись протистояння FC Zorya Luhansk з Вересом. Перемога виведе луганців на четверте місце, яке нині посідає рівненська команда.Вмикай о 13:55

Суботній ігровий день в УПЛ подарує нам 3 цікаві поєдинки.

Паралельно свої матчі проведуть Зірка – Динамо та Зоря – Верес. Кияни будуть намагатися перемогти в Кропивницькому та скоротити відрив від Шахтаря, який вчора сенсаційно поступився Олександрії. Останній візит на стадіон Зірка в чемпіонаті України завершився для динамівців поразкою 0-2.

Паралельно Зоря прийматиме гостей із Рівного в Запоріжжі. “Мужики” будуть намагатися здобути перемогу проти непоступливого Вереса, який в цьому чемпіонаті по праву заслужив звання нічийної команди.

Завершить ігровий день поєдинок Карпати – Маріуполь у Львові.