Фінальний свисток. Шахтар здобуває гостьову перемогу над Олімпіком 4:2.

Забиває Очігава, але захисник олімпійців був у положенні поза грою.

2:4, Прийомов! Дублем вистрілює форвард Олімпіка. Класний дальній удар – господарі скорочують відставання.

Марлос і Лещук не поділили м’яч – в підсумку лише кутовий.

1:4, Фред! Зразкова контратака Шахтаря. Фред відібрав м’яч, обігрався із Марлосом і відправив м’яч у порожні ворота.

Шахтар значно знизив темп. Олімпік намагається цим скористатись.

Непоганий момент після стандарту створює Олімпік.

1:3, Бернард! Марлос розрізає пасом оборону Олімпіка і виводить Бернарда на ударну позицію, а той не хибить.

Махарадзе спершу невдало зіграв на виході, але реабілітувався, відбивши удар Ракицького.

Шахтар грає в контроль м’яча, Олміпік вичікує шанс для контратаки.

Другий тайм розпочався.

Перерва. Після першого тайму гірники попереду. Вашій увазі забиті м’ячі Феррейри і Прийомова.

Олімпік-Шахтар 1:1. Голи Феррейри і Прийомова

Гарячий дебют матчу у Києві?На гол Феррейри миттєво відповів Прийомов. І це до 7 хвилини матчу?

Опубліковано FootballHub 25 листопад 2017 р.

1:2, Феррейра! Аргентинець чітко реалізував одинадцятиметровий удар.

Олімпік-Шахтар 1:2. Гол Феррейри

Як FC SHAKHTAR різницю з Олімпіком зробив!Ще до перерви Феррейра оформив дубль?Навіщо так грати у штрафному майданчику – запитання до Шабанова…

Пенальті у ворота Олімпіка.

Рефері вилучає Пауло Фонсеку за агресивну поведінку в технічній зоні.

Олімпік-Шахтар. Вилучення Фонсеки

FC SHAKHTAR виходить на другий тайм без Фонсеки?Тренер занадто емоційно відреагував ось на цей момент?

Гравці Шахтаря апелювали до арбітра щодо, на їхню думку, гри рукою Шестакова.

Прийомов завершував контратаку Олімпіка ударом із кута штрафного майданчика. Однак удар вийшов занадто м’яким і Пятов із ним впорався.

Стандарт у виконанні Шахтаря завершився ударом по воротах – на місці Махарадзе.

Феррейра з напів оберту пробивав. Махарадзе відбив м’яч перед собою, а Ісмаїлі не встиг вдало зіграти на добиванні.

Ще один удар від Марлоса, але знову не надто сильно і цілком безпроблемно для голкіпера.

Моха накрутив суперників, віддав на лінію штрафного майданчика, звідки злету пробивав Доронін. З ударом півзахисника Олімпіка впорався Пятов, а добивання від Прийомова було не влучним.

Блискавична стіночка гірників і удар Марлоса влучає в поперечину.

1:1, Прийомов! Миттєва відповідь Олімпіка. Моха прорвався правим флангом і виконав подачу на Прийомова, який цього разу зміг завдати удару.

0:1, Феррейра! Факундо отримав черпачок від Марлоса, уникнув офсайду і переграв голкіпера.

Прийомов був на ударній позиції, але нападник Олімпіка послизнувся і пробити не зміг.

Затяжна атака гірників. Марлос не зумів пробити, але це вдалось Фреду, втім Махарадзе м’яч зафіксував.

———————————————————————————————————————————————————-

Ворскла в меншості вириває перемогу в Маріуполі.

Маріуполь так і не може нічого створити після пропущеного голу.

Всією командою обороняється Ворскла.

Богдан Шуст не поспішає вводити м’яч в гру.

0:1, Шарпар! Ворскла в меншості виходить вперед. Шарпар з другої спроби зумів пробити і прошив Рустама Худжамова.

Маріуполь-Ворскла. Гол Шарпара

Рустам Худжамов виручав-виручав, та й не виручив…?Ворскла у меншості (за другу жовту на 55 хв вилучили Скляра) зуміла здолати на виїзді Маріуполь 1:0.

Ще один сейв від кіпера азовців. Пробивав головою Чеснаков.

Худжамов рятує Маріуполь після гострої контратаки Ворскли і удару Ребенка.

Василь Сачко залишає команду без нападника. До цього поле залишив Кобахідзе.

Болбат хотів повторити гол Інсіньє, але техніка підвела.

Удар Тотовицького блокують захисники, постріл Непляха не точний.

Маріуполь затискає суперника в штрафному майданчику.

Скляр отримує другу жовту і залишає Ворсклу в меншості.

Активно розпочали другий тайм розпочали господарі.

Чижов в останній момент встиг перехопити простріл Тотовицького – кутовий.

Гру поновлено.

Завершився перший тайм матчу в Маріуполі.

Кожанов протягнув м’яч по правому флангу, змістився в центр і замість того, щоб віддати на відкритого партнера – пробив сам і не сильно.

Танковський обрізався перед власним штрафним майданчиком. З метрів 25 пробивав Чеснаков, зовсім трохи не влучив капітан Ворскли.

Дальній удар від Кобахідзе – на місці Худжамов.

Болбат увірвався в штрафний майданчик і прострілював на Танковського. Півзахисник Маріуполя злету пробив, але влучив у стійку.

Худжамов забрав м’яч після затяжної атаки Ворскли. Закидали навісами штрафний майданчик суперника полтавчани.

Фомін опинився на газоні після поштовху Чижова. Арбітр не просвистів фол і викликав бурхливу реакцію нападника Маріуполя. В підсумку жовту картку отримав Руслан Фомін.

Господарі захопили ініціативу і значно більше контролюють м’яч.

Вже на першій хвилині Болбат опинився на газоні у штрафному майданчику Ворскли. Арбітр проігнорував падіння вінгера Маріуполя.

Матч розпочався.

Тактична схема Ворскли.

Розташування на полі гравців Маріуполя.

Стартові склади.

Історія зустрічей Маріуполя та Ворскли.

Невдовзі розпочнеться перший матч суботи. Маріуполь прийматиме Ворсклу. Команди вже визначились з ігровими кольорами.

Літньо-осіння частина чемпіонату наближається до свого завершення. Перед перервою команди зіграють ще три тури і перший з них стартує сьогодні. Два матчі відкриватимуть програму 17-го туру.

В пошуках виходу з кризи

Ворскла та Маріуполь останнім часом не надто тішать власних вболівальників. Обидві команди дуже сильно розпочали чемпіонат. Азовці певний час перебували на четвертій сходинці, полтавчани йшли третіми. Але ситуація для обох різко змінилась. Маріуполь після зміни тренера почали сильно лихоманити. Ворскла взагалі видала серію із 4 поразок.

В останньому турі підопічні Василя Сачка зупинили свій програшний стрік, але зіграли лише в нічию, та ще й з останньою командою ліги. Ворскляни володіли відчутною перевагою, але реалізувати її не змогли, так само як і втримати переможний рахунок. Розпач господарів того матчу після фінального свистка можна зрозуміти.

Маріуполь свій матч провів вдаліше. Олександр Бабич нарешті здобув перемогу на чолі азовців. До поєдинку із Карпатами Маріуполь не вигравав 6 матчів поспіль, половину з яких програв. Перемогу у Львові приніс сольний прохід і влучний удар Болбата. Акцентуємо на тому, що цей гол – наслідок індивідуальних, а не командних дій.

Важко пояснити чому в грі Маріуполя наступив збій. Невже прихід Бабича настільки розбалансував команду, яка показувала до цього дуже цікавий і атакувальний футбол. Азовців і полтавчан розділяють 2 очки і 2 позиції. Ситуація в чемпіонаті зараз настільки щільна, що будь-яка втрата очок, чи перемога може суттєво відобразитись на позиції в турнірній таблиці.

Обом командам необхідно повертати свою найкращу форму. В матчах між Маріуполем та Ворсклою історично це краще вдається полтавчанам. Востаннє  азовці перемагали суперника ще у 2013 році.

Дербі донбасу

Ще років 5 тому при згадці про донбаське дербі ми б, безсумнівно, думали про протистояння Металурга і Шахтаря. Обидві команди традиційно перебували у верхній половині турнірної таблиці, щоправда очні протистояння практично завжди завершувались на користь гірників.

Шахтар посеред тижня провів матч Ліги Чемпіонів. Донеччани поступились вгостях Наполі 0:3 і дещо ускладнили своє становище. В чемпіонаті теж все вже не настільки безхмарно як раніше. Тайсон і компанія програли минулого туру Олександрії. Тепер перевага над Динамо складає лише 4 очки.

Результати Олімпіка теж пішли на спад. Спочатку прісна нічия із Вересом, потім Зоря змогла врятувати гру з донеччанами при рахунку 1:3 не на свою користь. А в 16-му турі Олміпік програв Чорноморцю. Матч- парад помилок від Махарадзе. Голкіпер синьо-чорних пропускав м’ячі в ситуаціях, де мав би виручати команду.

Останні осічки призвели до того, що в потилицю Олімпіку вже дихає ряд команд. Перший в черзі рівненський Верес, який має лише на 3 очки менше. те ж стосується і Ворскли. Роман Санжар із своїми підопічними саме в матчі з таким суперником повинні на справі демонструвати свої претензіх на звання третьої сили чемпіонату.

Шахтар буде злий після останніх невдач і мотивації у гірників точно вистачатиме. Дві поразки поспіль – зовсім не по-чемпіонськи. Сьогодні підопічні Пауло Фонсеки зроблять все, щоб реабілітуватись перед вболівальниками. Перемога в дербі – прекрасний варіант.

• Леви прокинулись

Львівські Карпати набрали хорошу ігрову форму навесні. …
  • Чергове визнання Коноплянки

Євген Коноплянка вдруге поспіль потрапив до символічної збірної туру. …
  • Санчо і Ройс розтрощили Байєр

Матч проти Байєра Андрій Ярмоленко розпочав у запасі. Але і без нього шершні розпочали дуж…