День 23 туру. Неділя. Онлайн

Динамо – Верес: Фінальний свисток, 1:0! Динамо в напруженому поєдинку перемагає Верес.

Динамо – Верес:  Морозюк на газоні, а тим часом вже йде додатковий час.

Динамо – Верес: Морозюк обрізався на своїй половині і привіз небезпечний момент на свої ворота. Варто відзначити Бурду, який двічі нівелював загрозу.

Динамо – Верес: Двічі поспіль пробивали динамівці після навісів із флангів. Вербич і Мбокані мали свої нагоди, але все повз ворота.

Динамо – Верес: Під аплодисменти трибун покидає поле Олімпійського Артем Бєсєдін, а виходить Мбокані, який повертаєтсмья після пошкодження.

Динамо – Верес: Поглядом сповненим надії дивився Куліш на Труханова. Мав надію на пенальті нападник Вереса.

Динамо – Верес: Дуже класно обігра опонента Вербич – справжній хайлайт.

Елегантний Benjamin Verbič😍

Опубліковано FootballHub 11 березень 2018 р.

Динамо – Верес: Борзенка міняє Мягков, а Шапаренко виходить замість Мораєса.

Динамо – Верес: Побіг рятувати Батьківщину Денис Бойко і не прогадав – вчасно вийшов із воріт голкіпер Динамо і вибив м’яч.

Динамо – Верес: Збиває Морозенко Вербича – жовта картка.

Динамо – Верес: Перерва, 1:0!

Динамо – Верес: Буяльський ледь не створив шедевр!  Пробивав в падінні через себе Віталій, але м’яч влучив в поперечку.

Динамо – Верес: Супернагоду встрачає Вербич. Контратаку динамівців розігнав Вербич і сам же її завершував після тонкої скидки від Морозюка – не влучив по м’ячу словенець.

Динамо – Верес: Стінка із двох гравців розсипалась в момент удару Морозюка і Бандурі вкотре довелося рятувати рівнян.

Динамо – Верес: Навіс Морозюка знайшов голову Мораєса, але бразильцю не пощастило в цьому епізоді оформити дубль.

Динамо – Верес: Сімінін скосив Вербича і одразу отримав жовту картку від Костянтина Труханова.

Динамо – Верес: Заспокоїлися після голу кияни, але дивідендів для Вересе це не приносить.

Динамо – Верес: ГООООООООООЛ! Динамо відкриває рахунок зусиллями Мораєса. Морозюк віддав у розріз на Бєсєдіна, а той, вигравши забіг у захисника та голкіпера, в підкаті, відпасував на Мораєса. Бразилець в порожні ворота промахнутися не мав права, 1:0!

Мораєс вивів FC Dynamo Kyiv вперед в матчі з ФК «Верес» Рівне🔥Бєсєдін віддав гольову по-гладіаторськи💪

Динамо – Верес: Бандура неймовірним чином рятує Верес. Розстрілював Бєсєдін ворота Олександар буквально з пари метрів.

Динамо – Верес: Одразу до справи взялися кияни. Притисли рівнян до своїх воріт господарі.

Динамо – Верес: Стартові склади:

Матч-реванш за поразку у Львові від Вереса чекає на Динамо. Кияни після успішного результату у Римі з Лаціо будуть вирішувати свої питання на внутрішній арені, адже головний конкурент – Шахтар переміг і відірвався на 9 пунктів у турнірній таблиці.

Динамо – Верес. Перед матчем

LIVE⚡Останні новини перед матчем FC Dynamo Kyiv – Верес🔥Roman Bebekh із місця майбутньої битви киян і рівнян😎

Опубліковано FootballHub 11 березень 2018 р.

Маріуполь – Зоря: Фінальний свисток – сумні 0:0 у Маріуполі!

Маріуполь – Зоря: Спливають останні хвилини основного часу. Іннертний другий тайм від підопічних Вернидуба.

Маріуполь – Зоря: Сваток порушив правила – штрафний і жовта картка.

Маріуполь – Зоря: Олександр Піхальонок вступає в гру замість Болбата.

Маріуполь – Зоря: Демірі зрубав Сіласа – жовта картка!

Маріуполь – Зоря: Друга заміна у Вернидуба: Харатін міняє Андрієвського.

Маріуполь – Зоря: Андрієвський збив Дедечка за що і отримав жовту картку від Арановського.

Маріуполь – Зоря: Стійка рятує Зорю. Чурко виконав подачу і Тимчик ледь не зрізав круглого у свої ворота.

Маріуполь – Зоря: Фаупала йде з поля, а виходить Гордієнко.

Маріуполь – Зоря: Болбат отримує жовту картку за розмови з арбітром.

Маріуполь – Зоря: Чечер в підкаті перервав небезпечну передачу гравця Маріуполя. Болбат міг вийти віч на віч з Луніним.

Маріуполь – Зоря: Простріл партнера не встиг замкнути Борячук, гостро було у штрафному майданчику Зорі.

Маріуполь – Зоря: Починається другий тайм з активних дій Маріуполя. Болбат зльоту намагався поцілити у ворота Луніна, але не зумів як слід покласти корпус.

Маріуполь – Зоря: Худжамов тягне пенальті від Сіласа і одразу звучить свисток на перерву!

Маріуполь – Зоря. Сілас не забив пенальті

Сілас – Сила?💪FC Zorya Luhansk мала вигравати 1-й тайм у Маріуполя. Громов заробив, Сілас не забив Худжамову👇

Маріуполь – Зоря: Пенальті! Громова завалив Кирюханцев!

Маріуполь – Зоря: Знову нещастить Зорі! Тимчик виконав хорошу подачу у штрафний майданчик, де Юрі грамотно звільнився і пробив головою – Худжамов переводить м’яч на кутовий.

Маріуполь – Зоря: Дедечко отримав чергову жовту картку для Маріуполя. 3:0 за попередженнями.

Маріуполь – Зоря: Біля стійки пролітає м’яч після удару Громова. Знову активність Караваєва призводить до момента.

Маріуполь – Зоря: “Караваєв, а чому не бити?” – Вернидуб запитує у капітана Зорі, який із вигідної позиції вирішив віддати передачу, а не пробити по воротах.

Маріуполь – Зоря: Швидка контратака Зорі завершилася ударом Фаупали. Юрі протягнув м’яч і віддав на Караваєва, який виконав хорошу подачу на лінію воротарського майданчика.

Маріуполь – Зоря: Юрі намагався пробити з розвороту, але не влучив як слід по м’ячу і той парашутом полетів в бік воріт Худжамова.

Маріуполь – Зоря: Караваєв обігрався з Юрі та пробив по воротах – Худжамов на місці.

Маріуполь – Зоря: Дальній удар Дедечка прийшовся прямо в руки Луніну.

Маріуполь – Зоря: Знову страждає Юрі. Цього разу Мишньов отримує гірчичник.

Маріуполь – Зоря: Тотовицький збив Юрі – жовта картка.

Маріуполь – Зоря: Активно розпочали матч команди. Без центра поля грають команди.

Маріуполь – Зоря: Стартові склади команд:

В другому матчі ігрового дня зіграють Маріуполь та Зоря. Останнє протистояння цих команд в Маріуполі подарувало вболівальникам суперматч із купою голів, один із яких став найкращим голом у нашій номінації #голпівріччя

Гол півріччя в УПЛ 2017/18! Андрієвський

🔥🔥Гол півріччя в Українській Прем'єр-Лізі🔥🔥За версією читачів та підписників FootballHub найкрасивіший гол у першій половині чемпіонату забив півзахисник FC Zorya Luhansk Александр Андриевский🔝У ворота Рустама Худжамова з Маріуполя того вечора він забив тричі.Чекаємо на гармати у 2018-му💪

Опубліковано FootballHub 24 лютого 2018 р.

Карпати – Олімпік: Фінальний свисток! Олімпік розбиває Карпати у Львові.

Карпати – Олімпік: ГОООООООООЛ! Щедрий ставить крапку в цій грі – 3:0!

Карпати, це фіаско🙄Щедрий забив третій💪FC Karpaty Lviv – ФК Олимпик 0:3🔥

Карпати – Олімпік: Міг відзначатися і другий із братів Пасічів, але пробив набагато вище воріт.

Карпати – Олімпік: Намагаються Карпати відіграти хоча б один гол – безуспішно.

Карпати – Олімпік: Чергова жовта картка від Балакіна. Все по ділу – Гуцуляк збив Щедрого.

Карпати – Олімпік: ГОООООООООЛ! Геннадій Пасіч переправляє м’яч в порожні ворота після передачі Щедрого. 2:0 на користь гостей!

Олімпік розбив Карпати😎 3-0 на виїзді💪Чи може щось допомогти львівській команді?

Карпати – Олімпік: Швед пробивав із меж штрафного майданчика – просто в руки Заурі Махарадзе. Дуже небезпечний момент.

Карпати – Олімпік: Знову жовта! Цього разу Емерсону.

Карпати – Олімпік: Жовту картку отримав Геннадій Пасіч.

Карпати – Олімпік: Відео “вкраденого гола” Карпат

Карпати – Олімпік: Вилучення! Акулінін отримує другу жовту від Балакіна. Дуже сумнівне рішення головного арбітра.

Карпати – Олімпік: Мякушко виходить замість Федецького.

Карпати – Олімпік: Дороніна міняє Цимбалюк.

Карпати – Олімпік: Вербний сфолив проти Дороніна – жовта картка.

Карпати – Олімпік: Забивають львів’яни, але асистент підняв прапорець, сигналізуючи про офсайд (якого не було).

Карпати – Олімпік: Кльоц отримав жовту за зрив атаки суперника.

Карпати – Олімпік: Кльоц змінив Чачуа, а Мякушко все ще на лавці.

Карпати – Олімпік: Перерва! 0:1 після перших 45 хвилин.

Кисіль заробив пенальті, а Біленький реалізував😎ФК Олимпик забиває перед самою перервою🔥

Карпати – Олімпік: Міг Біленький оформити дубль одразу перед свистком на перерву, але не влучив як слід по м’ячу і захисники нейтралізували небезпеку.

Карпати – Олімпік: Акулінін отримав жовту за удар в спину Вуковича.

Карпати – ОлімпікГОООООООООООЛ! Розводить Біленький Шевченка і м’яч по різних кутах. 1:0 на користь Олімпіка!

Карпати – Олімпік: Пенальті у ворота Карпат! Кисіль розхитав Сандохадзе і той порушив правила.

Карпати – Олімпік: Заметушилися гравці в штрафному майданчику Олімпіка після навісу Шведа. Емерсон зорієнтувався краще за всіх і відвів загрозу від воріт своєї команди.

Карпати – Олімпік: Перспективна контратака могла вийти у левів, але офсайд.

Карпати – Олімпік: Без воріт грають команди. Стандарти – єдина нагода побачити гострий момент.

Карпати – Олімпік: Щедрий подавав зі штрафного, а Біленький пробивав – повз дальню стійку пролетів м’яч.

Карпати – Олімпік: Дороніну не вдалося перебити масивну стінку.

Карпати – Олімпік: Балакін призначає дуже небезпечний штрафний у бік воріт Карпат.

Карпати – Олімпік: Геннадій Пасіч пройшов декількох суперників і небезепечно прострелив, але за секунду до передачі випустив м’яч за межі поля.

Карпати – Олімпік: Володіють ініціативою підопічні Санжара.

Карпати – Олімпік: Шевченко впевненно грає на виході, нейтралізовує черговий кутовий донецької команди.

Карпати – Олімпік: На лаві для запасних залишив тренер Карпат Сергія Мякушка. Найкращий бомбардир левів неочікувано не в основі.

Карпати – Олімпік: Два поспіль кутові подавали гості – безрезультатно.

Карпати – Олімпік: Приголомшили Карпати своїм бажанням. На 13 секунді мав нагоду відзначитися Швед, який трохи недотягнувся до передачі Карраскаля.

Карпати – Олімпік: Стартові склади команд:

Три матчі подарує 23 тур УПЛ шанувальникам українського футболу. Розпочнеться ігровий день поєдинком між Карпатами та Олімпіком, командами, яким не вдалося потрапити у верхню шістку (більше це стосується Олімпіка, який до останнього матчу мав шанси бути у ТОП 6 і боротися за єврокубки). Не допоможуть своїм партнерам Ді Франко та Очігава. Вони пропустять матч через дискваліфікації. Остання зустріч цих команд викликала неабиякий резонанс – не через результат, а через завірюху, яка змусила переносити другий тайм поєдинку на кращі часи (в підсумку перемогу святкували леви).