День 23-туру. Ворскла – Шахтар

Ворскла – Шахтар: Звучить фінальний свисток! Шахтар не має проблем у матчі з Ворсклою 3:0!

Ворскла – Шахтар: Блище до 4 голу гості, ніж господарі до того, щоб розмочити рахунок. Беззуба гра

Ворскла – Шахтар: Занервував Паулу Фонсека, бо ушкодження отримав Ракицький.

Ворскла – Шахтар: Дебют! Вперше на рівні Прем’єр Ліги зіграє Червак, який міняє Кадимяна.

Ворскла – Шахтар: Марнує свій шанс Фред. Ісмаїлі протягнув м’яч по флангу, віддав на Марлоса, а той п’ятою на вільного Фреда, який в дотик пробив трохи вище воріт.

Ворскла – Шахтар: Бланко-Лещук замість Тайсона з’являється на полі.

Ворскла – Шахтар: Петряк виходить на поле замість Бернарда.

Ворскла – Шахтар: Феррейру змінює Дентіньйо.

Ворскла – Шахтар: Одарюк міняє Кобахідзе.

Ворскла – Шахтар: ГООООООООООЛ! Марлос холоднокровно реалізовує одинадцятиметровий. 0:3!

Марлос заробляє і забиває пенальті

Марлос заробляє і забиває,3:0✅Впевнено реалізував зароблений пенальті Марлос😎Відвозив захист ворсклян бразильський українець FC SHAKHTAR🔝

Опубліковано FootballHub 9 березень 2018 р.

Ворскла – Шахтар: Пенальті! Гіоргадзе збиває Марлоса в штрафному майданчику.

Ворскла – Шахтар: Небезпечний удар Сергійчука Пятов перевів на кутовий.

Ворскла – Шахтар: Хочолава збиває Сергійчука поблизу штрафного майданчика – штрафний та жовта картка для захисника Шахтаря.

Ворскла – Шахтар: Забиває гол Марлос, але за секунду до цього прозвучав свисток арбітра, який зафіксував офсайд у Феррейри, що був асистентом Марлоса у цьому епізоді.

Ворскла – Шахтар: Чеснаков пробивав злівої в дальні йкут воріт Пятова – голкіпер гірників потягнув удар. Перший гострий момент у виконанні господарів.

Ворскла – Шахтар: Бразильці Шахтаря хотіли завести м’яч у ворота Шуста, але захисники не дозволили.

Ворскла – Шахтар:  Починається другий тайм у Полтаві. Картина на полі та ж, що і до перерви.

Ворскла – Шахтар: Перерва. 2:0 на користь Шахтаря. Голи Феррейри до вашої уваги:

Дубль Феррейри

Без проблем для FC SHAKHTAR🔥Безтурботний перший тайм для гірників у матчі з Ворсклою гарантував дубль Феррейри💪Класні голи від аргентинського нападника😍👇

Ворскла – Шахтар: Хапається за голову Бернард. Віч на віч виходив Бернард, але перекинув не тільки Шуста, а і ворота…

Ворскла – Шахтар: Ісмаїлі розібрався з 3 захисниками і прострілив – гравці Ворскли у спробі перервати передачу бразильця ледь не забили у власні ворота.

Ворскла – Шахтар: Спроби господарів створити бодай натяк на гостроту завершуються нічим.

Ворскла – Шахтар: ГОООООООООООООЛ! Марлос закинув м’яч за спину захисникам Ворскли, де Феррейра в дотик перекинув Шуста, що виходив на перехоплення. 0:2!

Ворскла – Шахтар: Степаненко отримує гірчичник. Зрубав Васіна  гравець Шахтаря.

Ворскла – Шахтар: Шуст помиляється на виході, при подачі кутового. Хочолава був близький, щоб подвоїти перевагу.

Ворскла – Шахтар: Ракицький небезпечно пробиває зі штрафного – Шуст переводить кргулого на кутовий.

Ворскла – Шахтар: Дердо показав жовту картку Скляру, який грубо зіграв проти Степаненка.

Ворскла – Шахтар: Цей гол став 18 у поточному чемпіонаті для аргентинця.

Ворскла – Шахтар: ГООООООООООООЛ! Феррейра забиває! Факундо скористався передачею Бернарда з фланга, випередив захисників і з близької відстані відправив м’яч у ворота Богдана Шуста. 0:1!

Ворскла – Шахтар: Супершанс втрачає Шахтар. Шуст врятував після виходу віч на віч з Феррейрою, м’яч підхопив Тайсон, який віддав точно на Марлоса, а той з меж воротарського майданчика намагався п’ятою забити у ворота Ворскли – врятував Чеснаков, який на колінах заблокував м’яч.

Ворскла – Шахтар: Шуст невпевнено зіграв на виході і вибив м’яч прямо на Тайсона. Свисток Олександра Дердо обірвала епізод – рукою підіграв собі Тайсон.

Ворскла – Шахтар: Ребенок двома руками завалив Тайсона – поки без попередження.

Ворскла – Шахтар: За рахунок швидких контратак намагаються грати господарі.

Ворскла – Шахтар: Максимально хорошої якості сьогодні поле на стадіоні Ворскла. Якщо хтось не згоден, то можна поглянути поепердній матч з Чорноморцем.

Ворскла – Шахтар: Стартові склади команд:

Лідер чемпіонату Шахтар їде в гості до Ворскли, яка бореться з Зорею за бронзові нагороди УПЛ.

Другий етап чемпіонату починається з центрального матчу 23-го туру Прем’єр-Ліги. У Полтаві на стадіоні Ворскла одноіменна команда буде приймати лідера чемпіонату донецький Шахтар. На команду Паулу Фонсеки в же найближчого вівторка чекає ключовий матч Ліги Чемпіонів проти Роми у Римі.

В минулому турі обидві команди святкували свої перемоги. Якщо Ворскла з труднощами, але втримала переможний рахунок в матчі з Чорноморцем вдома, то Шахтар без проблем розібрався з Карпатами у Львові. Щодо попередніх зустрічей цих команд, то в поточному чемпіонаті Шахтар двічі розбирався зі своїми опонентами. Цікаво, що в обох попередніх матчах команда Фонсеки забивала по три м’ячі (3:0 в Полтаві і 3:2 в Харкові).