День дивовижних дебютів. Ігнатенко феєрично запалив у першому ж матчі за Бордо. ВІДЕО

Після загадкового дебюту Супряги за Сампдорію, не менш ефектним виходом на заміну у французькій Лізі 1 відзначився Данило Ігнатенко. Хавбек Шахтаря, котрий виступає за Бордо на правах оренди, вийшов на 63-тій хвилині зустрічі у Реймсі. Вже до того часу гості поступалися 0:4.

Але українець у цьому плані Бордо не допоміг. Радше навпаки – за грубий фол побачив перед собою пряму червону картку вже за 9-ть хвилин після своєї появи на полі. Фани команди оцінили фол півзахисника так:

Після цього Реймс забив ще раз і у підсумку декласував суперника 5:0. Команда Ігнатенка наразі посідає передостанню 19-ту сходинку турнірної таблиці.