Усі емоції та післяматчеві коментарі головних дійових осіб матчу дивіться у ексклюзивному включенні зі стадіону Динамо.

Фінальний свисток. Динамо вперше цього сезону втрачає очки вдома.

Черговий корнер у киян.

Заключні хвилини матчу. Верес намагається збити атакувальні пориви Динамо.

Мбокані втрачає ще одну гольову нагоду. Мав час і простір для удару, але пробив не вдало.

Буяльський вийшов на побачення із Бандурою. Втік у лінію і подавав в центр на партнера, а той в боротьбі на другому поверсі порушив правила.

Гармаш чи не першим своїм дотиком створює момент. Денис віддав на одинадцятиметрову позначку, звідки пробивав Мораєс. Але голкіпер впорався з ударом.

Морозюк непогано виконав штрафний удар – на місці Бандура.

Затяжна широка атака Вереса закінчується обрізкою Степанюка.

Чергова активність від Волошиновича – удар в дальній кут. Врятував Максим Коваль.

М’яч влучає у руку захисника Вереса в штрафному майданчику рівнян. Костянтин Труханов не реагує на апеляції господарів.

Перші хвилини по перерві проходять у спокійному темпі. Команди не підпускають одна одну на небезпечні відстані.

Розпочався другий тайм.

Відео одного із найяскравіших моментів першого тайму – удару Буяльського.

Один із героїв першого тайму – голкіпер Вереса. 6 сейвів на його рахунку. Перерва.

Неймовірний дальній удар від Буяльського і не менш неймовірний сейв Бандури.

Хачеріді втратив позицію і Сергійчук виходив на побачення з Ковалем. Щоправда, задалеко відпустив м’яч форовард гостей і пробити акцентовано не зміг. Після удару Сергійчук зіткнувся з воротарем. Гравцю Вереса надавали допомогу.

Волошинович – найактивніший у складі Вереса. Півзахисник створює найбільше гостроти у гостей, декілька разів небезпечно пробивав по воротах Коваля.

Відповідь Вереса – здалеку завдавав удару Карасюк – не влучно.

Різану подачу виконав Дерліс і Мораєс головою підсікав м’яч у дальній кут. Бандура залишався безсилим, але нападник киян пробив не точно.

Дерліс вивів Мбокані на ударну позицію. Форвард киян вдало прийомом обробив м’яч, але удар не влучив в рамку воріт.

Динамо тримає м’яч під контролем. Але Верес сьогодні готовий втікати у швидкі контратаки, що рівняни вже неодноразово демонстрували.

Попри те, що матч відбувається без вболівальників, чутно підтримку київських фанатів з-за меж стадіону.

Відразу в наступній атаці вже Мбокані вийшов віч-на-віч із голкіпером Вереса, але нападник загнав себе в кут і не зміг якісно пробити.

Небезпечний удар з-за меж штрафного майданчика. Мбокані виграв другий поверх і скинув на Мораєса, бразилець пробив злету – на місці Бандура.

Перший кутовий у матчі для Динамо. Борзенко його автор, він вибив м’яч за лицеву лінію після навісу зі штрафного від Морозюка.

Матч розпочато.

Нагадаємо, матч відбуватиметься без глядачів.

Невдовзі розпочнеться матч. Слідкуйте за оновленнями.

Гравці, що вийдуть з перших хвилин в команді Юрія Вірта.

Стартовий склад Динамо на матч із Вересом.

———————————————————————————————————————————————————-

Голи другого тайму матчу Зірка – Шахтар.

Зірка-Шахтар. Голи другого тайму

Море нереалізованих моментів могло зіграти з FC SHAKHTAR злий жарт🤔2:3 до останніх секунд матчу. Паст і захисники😱подарували м'яч Коваленку, який заспокоїв уболівальників Шахтаря. 2:4 – наступний іспит для чемпіона – Манчестер Сіті.Що робити Фонсеці із захистом?

Опубліковано FootballHub 23 вересня 2017 р.

Дає фінальний свисток Євген Арановський. Шахтар перемагає Зірку у надрезультативному матчі з рахунком 4:2.

Віктор Коваленко забиває четвертий гол у ворота Зірки. Випустив м’яч із рук Паст і півзахисник Шахтаря був першим на підбиранні.

Вбивчий потрійний момент у Шахтаря. Спершу удар Коваленка відбив Паст. На добиванні Феррейра влучив у стійку після чого Дентіньйо пробив вище воріт.

Тривають заключні хвилини матчу, Зірка намагається врятувати гру. Пауло Фонсека не відходить від краю технічної зони.

2:3. Полегенько виконав класний навіс, який замикає Рассадкін.

Гру поновлено.

Євген Арановський призупиняє матч через димову завісу над полем у виконанні фанатів Шахтаря. Андрій П’ятов та Тарас Степаненко пішли заспокоювати вболівальників.

Злива у Кропивницькому лише посилюється. Деякі вболівальники покидають трибуни.

Матч проти Зірки став 100-м для Віктора Коваленка у складі Шахтаря.

Контратака Зірки лівим флангом. На ударну позицію вивели Полегенька, але пробив він легенько.

Штовханина на полі, після грубого фолу проти Степаненка.

Стартову активність господарів швидко погасили гірники і гра повернулась до сценарію першого тайму. Все під контролем Шахтаря.

Відновлюється гра. Зірка з перших хвилин намагається діяти активно попереду.

Результативний і цікавий перший тайм у Кропивницькому завершився із рахунком 1:3. Пропонуємо вашій увазі заключні голи першого тайму.

Ударна 10-ти хвилинка Зірки і Шахтаря

Оце так гольовий спурт на фініші першого тайму у Кропивницькому!Зірка вжалила FC SHAKHTAR – оцініть навіс Чичикова🔝Гірники довго з відповіддю не затягували: Марлос і Феррейра знову шокували Зірку.Більше читай на сайті https://footballhub.com.ua/den-turu-subota/

Посипалась Зірка наприкінці тайму. Дублем відзначається Факундо Феррейра.

Гол у роздягальню забиває Шахтар. Марлос відправляє м’яч у дальній кут із меж штрафного майданчика.

Зірка зрівнює рахунок, 1:1. Чичиков виконав подачу зі штрафного на дальню стійку, там Ель-Амдауі перестрибнув Ісмаілі та відправив м’яч у ворота Шахтаря.

Небезпечно у котратаку вибігла Зірка, правим флангом від оборонців вітк Ель-Амдауі, але пробив невдало.

Євген Паст здійснив ефектний сейв після дального удару Ракицького і рикошету від Загальського.

Відкриває рахунок Шахтар. Тайсон прострілив з правого флангу, на пас партнера відгукнувся Факундо Феррейра, 0:1.

Зірка-Шахтар. Гол Феррейри

Щвидко FC SHAKHTAR розмочив ворота Зірки у Кропивницькому.На 13-тій хвилині результативну атаку розігнав Тайсон, він же і відзначився асистом на Феррейру.Що вигадає Зірка?

Триває одинадцята хвилина матчу. Поки що на полі бачимо стандартний сценарій, як для гри гранда проти середняка. Зірка намагається грати компактно і обережно, а Шахтар шукати вільні зони для вривання туди швидкісних вінгерів.

Останні приготування до гри, розминка гірників.

Склад на гру від Романа Монарьова.

Стартовий склад Шахтаря.

До Кропивницького із Шахтарем не приїхали три футболісти стартового складу: Фред, Бернард, Срна. Перебір карток спричинв дискваліфікацію Фреда. Не грає і каптіан команди – Даріо Срна. У хорвата виявили позитивний допінг-тест.

Стартує 10-й тур УПЛ і в перший ігровий день свої матчі проведуть лідери та головні гранди українського футболу. Шахтар у Кропивницькому гостюватиме у Зірки, а Динамо зустрінеться із Вересом. Обидва матчі наділені особливою родзинкою і від того привертають ще більшу увагу.

Без права на помилку

У Кропивницькому справи останнім часом геть не клеяться. Три попередні матчі Зірка програла. Останнім став кубковий поєдинок в якому кропивиничани поступились друголіговій Таврії.

Як Таврія вибивала Зірку з Кубка України

Поразка, яка може коштувати надто дорого☠️Після вильоту від Таврії у Кубку України🇺🇦️під тренером Зірки ще більше захитався стілець. У Монарьова було 3 матчі, щоб переконати керівництво продовжити з ним співпрацю. Один вже програний.Детальніше на сайті 👇https://footballhub.com.ua/zirka-vylitaye-z-kubka-zvorotnij-vidlik-dlya-monarova/

Опубліковано FootballHub 21 вересня 2017 р.

Під великою загрозою перебуває головний тренер Зірки Роман Монарьов. Ще напередодні матчу попереднього туру із Маріуполем керівництво клубу поставило ультиматум тренерському штабу – здобути 6 із 9 очок – інакше звільнення.

Маріуполю Зірка поступилась, тому залишаються два матчі і необхідний максимальний результат. При тому, що грати доведеться спершу із Шахтарем, а згодом із Олександрією.

Гірники мають переможну серію, однак не все так безхмарно. Команда перемагає, але зі скрипом це вдається чемпіонам. А в останньому турі підопічні Фонсеки не зуміли обіграти Чорноморець, до цього були перемоги над Зорею та Вересом. Та їх також не назвеш переконливими і показовими. Адже обидва суперники першими забивали у ворота чемпіонів.

Верес відзначається не лише підбором індивідуально якісних виконавців. Рівничани показали, що мають цілком боєздатний колектив, який взмозі покусати фаворитів. Чи стане цей матч останнім для Романа Монарьова ? Або ж Шахтар черговий раз втратить очки ?

Знову без 12-го гравця

Динамо цього тижня отримало вердикт від апеляційного комітету КДК ФФУ по справі дискваліфікації за безлади вболівальників під час Суперкубку. Найближчий домашній матч кияни повинні провести без вболівальників.

На відміну від Вереса Динамо мало цілий тиждень для підготовки до календарного туру. Рівненський колектив гостював у Волочиську, де в рамках Кубку України не без проблем зумів перемогти Агробізнес. Лише в додатковий час підопічні Юрія Вірта здобули перемогу.

Попри статус новачка еліти, Верес впевнено набирає очки. Спершу не надто переконливо і результативно, а згодом цілком систематично. Ну а знищення Карпат у Львові – окрема тема.

Також варто відзначити, що рівняни вже склали цього сезону один серйозний іспит. Верес відіграв проти Шахтаря. І червоно-чорні змусили понервувати чемпіонів. Наприкінці першого тайму Валерій Федорчук дальнім ударом вразив ворота П’ятова. Після перерви Шахтар все ж зумів перевернути ситуацію і вирвати вольову перемогу 2:1.

Тим часом Динамо пов’язло у кабінетних матчах уже більше, ніж у футбольних. Три тижні тому – сага із Маріуполем і не поява на матч чемпіонату, а цього – апеляційний скандал.

Якщо ж говорити про справи лише футбольні, то у киян чотириматчева переможна серія і різниця м’ячів 12-2. А в домашніх матчах цього сезону динамівці менше двох голів у ворота суперника не забивають. Не позначився на результативності команди Хацкевича і від’їзд Адрія Ярмоленка. На його позиції стабільно почав виходити Циганков і Віктор поки що є найкращим бомбардиром чемпіонату із 5-ма голами в активі.

Днем раніше дублюючі склади цих клубів зійшлись у першості U-21. Кияни перемогли із рахунком 9:0. Як буде в матчі основних команд?

Завантажити більше в Тема дня

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Збірна півріччя. Час обирати найкращого!

Всі 11 найкращих за версією редакції Footballhub відомі і час обрати серед них переможця у…