Дербі імені Коноплянки

Євген Коноплянка вперше за майже два місяці вийшов у стартовому складі Шальке і одразу на дербі. Гельзенкірхенці приймали, мабуть, головного ворога – Боруссію. На відміну від Коно Андрій Ярмоленко не потрапив навіть до заявки на гру.

Шальке грав першим номером, як і належить господарям, і значно частіше навантажував оборонців Боруссії. Коноплянка до середини першого тайму чи не найчастіше отримував по ногах із футболістів Шальке. На перерву команди пішли із нулями на табло.

Другий тайм господарі почали із гола. Шмельцер в центрі поля кострубато зупинив м’яч і привіз контратаку. Коноплянка побачив вільну зону перед собою і отримав точну передачу. Євген зблизився із Бюркі і переграв швейцарця. Боруссія спробувала врятувати гру, але усі намагання гостей здебільшого завершувались ударами повз ворота. Боруссія зробила ставку на атаку і знову поплатилось. Штрафний в метрах 30 від воріт перетворився у гол Налдо. Бразилець гарматним ударом обвів стінку і не залишив шансів Бюркі.

На 82-ій хвилині Коно підтримав Нальдо, тож Шальке переміг 2:0 і закріпився на срібній позиції. В активі синіх вже 55 очок, Боруссія має на 4 пункти менше і посідає четверте місце. Однак, до закінчення сезону ще 4 тури, тому шершні мають шанси повернутись в боротьбу.