Головне протистояння цього вікенду відбулось у Шотландії. Там у дербі стартої фірми зійшлись закляті вороги Селтик та Рейнджерс. Цікаво, що минулого року ці команди зустрічались між собою 31 грудня. В когось традиція напередодні Нового Року ходити до лазні, а в Шотландії відбувається дербі.

Востаннє Рейнджерс перемагав кельтів ще у 2012 році. Не вдалось перервати цю тенденцію рейнджерам і сьогодні. Щоправда не святкував перемогу і Селтик – гра закінчилась нульовою нічиєю. Це саме один із небагатьох випадків, коли навколо футбольні події були цікавішими за саму гру.

Традиційно яскравий заспів матчу влаштували фанати. Торсида Селтика заполонила Глазго напередодні матчу і яскраво прямувала на трибуни. Не менш грандіозним був і передматчевий перформанс на трибунах Селтик Парк.

Та вболівальники голів так і не побачили. Нулі на табло дозволили Селтику і надалі переконливо лідирувати в чемпіонаті, а Рейнджерс продовжує гонитву за Абердіном, перебуваючи на третьому місці.

До речі, це була перша нульова нічия за останні 6 років. А на Селтик Парк нулі на табло були зафіксовані востаннє ще у 2009-му.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перевірте також

Стрінич тимчасово припизупиняє кар’єру через проблеми з сердцем

Шокуючі новини із Італії... …