Derby brasileiro. Шахтар розбиває розгублений Львів

Без інтриги і завдань Львів та Шахтар грали матч останнього туру УПЛ. Гірники забезпечили собі чемпіонство, а Львів гарантував шосте місце. Паулу Фонсека продовжив кадрові експерименти? і цього разу у старті вийшли Кудрик, Бондаренко, Сіпріано та Бутко. У Львова зміни були вимушені. Правий вінгер Тавареш вийшов на позиції лівого захисника, в центр оборони був опущений і опорник Приймак.

Шахтар увесь перший тайм провів у сонному режимі. Команда і близько не вмикала звичних швидкостей. В більшості своїх позиційних атак підопічні Фонсеки намагалися пройти до воріт Сарнавського через правий фланг. Сіпріано, Соломон та Дентіньйо по черзі проривали цю зону Львова. Проблемою для Шахтаря було тільки те, що всі ці спроби не завершувалися ударами по воротах. Лише ближче до закінчення тайму Шахтар перейшов від монотонних розхитувань до справжніх загроз воротам, однак до перерви обійшлося без забитих Гірниками м’ячів. Не забили і господарі, хоч у них був чи не найнебезпечніший момент. Обрізка Хочолави призвела до удару Бруно, однак м’яч після рикошету влучив у стійку.

Вже у другому таймі реакцію Сарнавського перевірив Фернандо – голкіпер здійснив черговий сейв. Лише на 65-й хвилині Шахтар зумів забити. Соломон уникнув підкату Приймака у штрафному майданчику і викотив на порожні ворота Дентіньйо – 0:1. Без великої кількості основних гравців у Шахтаря відчувався брак креативу в атаці. Після пропущеного гола Львів не розклеївся і навіть спробував при нагоді вибігати на чужу половину поля.

На заключні 15 хвилин матчу на полі у Шахтаря з’явився Марлос. Але трохи раніше вийшов Степаненко і забив красень-гол. Захисники Львова вибили м’яч просто на півзахисника Шахтаря і той злету потужно пробив під поперечину – 0:2. Трохи вирішив поатакувати Львів, але це виглядало дуже безініціативно і кострубато. А ось гірники вміло вбігали у вільні зони на чужій половині поля. Саме після такого розіграшу пробивав Тете, але Сарнавський знову засейвив. Та нічим не зміг допомогти голкіпер в наступному моменті. Матвієнко пробив сильно, але по центру. Такий удар мав брати Сарнавський, але… 0:3.

Єдиним досягненням Львова у цьому матчі і сезоні загалом став той факт, що захисник команди Володимир Адамюк відіграв усі 32 тури із першої до останньої хвилини, без замін. Шахтар впевнено перемагає Львів 3:0 і завершує сезон чемпіоном.