Десна – Арсенал. Сіверяни перемагають у битві новачків

Міжнародна пауза закінчилася і настав час клубних баталій. Стартовим матчем у 8-му турі стало протистояння Десни і Арсенала-Київ. Саме останнім вкрай потрібна була ця перерва, якщо згадувати розгромну поразку киян 0:5 від Зорі у попередньому турі.

Matchday!⠀ ⠀ 🏆 Українська Прем'єр-Ліга / 8-й тур⠀ ⌚19:00⠀ 📺 Футбол 1⠀ ⠀ #fcarsenalkyiv #arsenalkyiv #kyiv #upl #арсеналкиїв #fcak

A post shared by FC Arsenal Kyiv (@arsenal_kyiv_official) on Sep 13, 2018 at 11:02pm PDT

Фабріціо Раванеллі здивував стартовим складом. На поле у канонірів вийшла кардинально омолоджена команда. Практично усі легіонери залишилися або в запасі, або поза заявкою на гру. Запал юних футболістів Арсенала можна було добре відчути у стартовий відрізок матчу. Вже на 5-й хвилині гості мали вигравати 2:0. Сергій Гринь двічі у ближньому бою протистояв Пасту, однак обидві дуелі виграв голкіпер Десни.

Фото ФК Десна

Після шокуючого для себе початку чернігівці почали грати у футбол. В якийсь момент навіть з’явилася надія на те, що команди покажуть відкритий футбол. Та вже за декілька хвилин вона так само несподівано і розвіялась. Простріл Мостового, декілька рикошетів і м’яч опинився у Артема Фаворова, а ще за секунду – у воротах Арсенала. Після цього тотальний контроль над грою встановила Десна. І вже настала черга господарів марнувати свої моменти. Двічі цим грішив Безбородько, ще раз схибив Картушов.

Захисники Десни так засумували, що вирішили самі себе розважити. Денис Фаворов у звичайнісінькій ситуації віддавав пас на голкіпера. Та свого партнера не зрозумів Братков і спробував зупинити м’яч. В підсумку рикошет від ноги захисника Десни і момент для удару отримав Янаков. На щастя для господарів, вінгер киян пробив неточно.

Наставник гостей спробував переломити хід гри і в перерві випустив одного із найгостріших гравців у складі Арсенала – Лолу. Прудконогий вінгер канонірів ледь не в першій своїй атаці завдав удару по воротах Десни. Так, цей постріл виявився не надто сильним і точним, але він був. А господарі продовжували грати у свій футбол із швидким переведенням м’яча на фланг і навісними передачами у штрафний майданчик.

В порівнянні із першим таймом футболісти Десни скинули оберти і почали більше грати по рахунку, аніж намагатися збільшити свою перевагу. Мало того, що моментів у другій половині матчу було обмаль, так ще й будь-які спроби розіграти комбінацію завершувалися дрібними фолами. Команди забули про футбол і почали змагатись у боротьбі.

Фото ФК Арсенал-Київ

Лише в заключному відрізку гри Арсенал згадав, що йому необхідно забивати. Знову в епіцентрі подій опинився Лола, він прорвався лівим флангом атаки та з близької відстані спробував пробити Паста – невдало. На цьому атака не закінчилася, захисники не зуміли вибити м’яч і на добиванні знову опинився Лола та відпасував на Гриня. Сергій втретє у цьому матчі не зміг забити.

Десна відповіла моментом Старенького. Сергій протягнув м’яч від центра поля і сам собі створив момент, але після ривка на максимальній швидкості не вистачило сил для акцентованого і точного удару. Аналогічно завершальної крапки не вистачило і Лолі на пару із Семенюком вже в межах воротарського майданчика Десни. Господарів у цьому моменті і матчі загалом врятував підкат захисника. Десна відстояла мінімальну перемогу 1:0 над Арсеналом.