Десна – Карпати. Ще один нокаут для Левів

Десна – Карпати – мабуть, найцікавіше протистояння у другій шістці УПЛ. Львів’яни просто зобов’язані були реабілітовуватись перед власними вболівальниками за поразку в Кубку України від Інгульця, а чернігівці мали намір продемонструвати свої амбіції та показати, що вони найсильніші серед команд своєї групи.

Прем’єр-ліга. «Десна» – «Карпати». Стартовий склад нашої команди

Опубліковано FC Karpaty Lviv Неділя, 14 квітня 2019 р.

План реабілітації Карпат зіткнувся із великими проблемами в самому дебюті матчу. Не пройшло і десяти хвилин з моменту стартового свистка, як забили господарі. Фаворов на фланзі виборов м’яч у Ковтуна і побачив в штрафному майданчику Карпат Картушова. М’яч дійшов до вінгера Десни, а той в один дотик класно пробив у нижній кут – 1:0.

Активний початок матчу від Десни міг увінчаитсь і у другий гол. Старенький опинився на куті штрафного майданчика, на замасі прибрав захисника і замість того, щоб одразу пробити в дальній кут почав підбирати ногу. Цим скористались оборонці і ліквідували небезпеку. Гравець Десни опинився на газоні і вимагав пенальті, однак жодного контакту у тому моменті не було. Після цього прокинулись Карпати. Онгла і Швед виглядали найактивнішими. Саме Мар’яну і вдалось забити. Швед отримав трішки вільного простору і одразу матеріалізував свою можливість. Вінгер Карпат ефектним обвідним ударом зрівняв рахунок.

Дальнім ударом запам’ятався Йода, але постріл легіонера був дуже простим для голкіпера Десни. У господарів моментом відповів Богданов. Півзахисник Десни класно виконав штрафний удар. М’яч точно летів у нижній кут, тому сейв Кучинського потрібно відзначити. А завершитись перший тайм для Десни міг вилученням. Старенький вдруге малював пенальті у штрафному майданчику Карпат. На щастя господарів, ні у першому, ні у другому моменті Катерина Монзуль попереджень не показувала.

У другій половині матчу Богданов і Швед продовжили феєрити. Спочатку вінгер Карпат сам собі створив гольовий момент. Швед із меж штрафного майданчика розстрілював Паста – голкіпер засейвив. Таким самим був підсумок атаки Десни і удару з лінії штрафного майданчика Богданова. В середині тайму Десна повністю перехопила ініціативу і певний час навіть не випускала Карпати з їхньою половини поля. Вийшов на заміну у Десни Сергійчук, і чернігівці значно додали у верховій боротьбі господарі.

Андрій Богданов не зміг забити сам, але допоміг партнеру. Сандохадзе зачепив півзахисника у штрафному майданчику і вже цього разу підстави для призначення пенальті були. Це Монзуль і зробила. Фаворов впевнено забив із позначки. Карпати у грі в атаці почали скидатись просто до пошуків Шведа. В такій ситуації дуже складно було вінгеру левів. Гуцуляк і Сандохадзе спробували допомогти Карпатам при стандартах. Обидва удари були неточними. На останніх секундах міг врятувати нічию для Карпат Швед, але з лінії штрафного майданчика Мар’ян пробив вище. Десна втримала перемогу 2:1 і закріпила свої позиції на 7-му місці.