Десна легко розібралася із Олімпіком

Олімпік приймав Десну. Донеччани займали 10 сходинку у нижній шістці. Підопічним Шевчука необхідна була перемога, аби збільшити шанси на прописку в Прем’єр-Лізі. Натомість чернігівська Десна відчувала себе доволі комфортно у нижній шістці: команда Рябоконя займала 8 сходинку.

Стартовой склад Десни на матч з Олімпіком: Паст, Огіря, Філіппов, Картушов, Гітченко, Фаворов А., Старенький, Імереков,…

Опубліковано ФК Десна Субота, 6 квітня 2019 р.

У першому таймі відзначилися гості: Артем Фаворов із кутового подав на дальну штангу, там Сергій Старенький скинув головою в центр прямісінько на Дениса Фаворова. Півзахисник Десни ще раз довів, що вміє чудово грати головою! 1:0.

Натомість Олімпік за перші 45 хвилин мав лише 1 удар в площину воріт.

У другому таймі Десна подвоїла свою перевагу. Картушов виконав подачу на Старенького, а той без зайвих рухів переправив м’яч у ворта. 2:0. Олімпік не поспішав відіграватися. Лище один Тейшейра у складі донеччан хоч іноді бив по воротах. Але Євген Паст не мав прооблем з ударами півзахисника Олімпіка.

У підсумку 2:0. Десна на виїзді перемагає Олімпік. І піднімається на вершину таблиці у нижній шістці! А підопічні Шевчука вже 11 матчів поспіль не можуть виграти в УПЛ…