Десна не змогла дотиснути Ворсклу. Перша нічия полтавців у сезоні

Найкращі прояви українського футболу побачили глядачі у Полтаві, де місцева Ворскла приймала чернігівську Десну.

По-футбольному нахабні гості із Чернігова з перших хвилин показали свої наміри на перемогу у матчі. Боротьба за 6 місце надихала Десну, яка раз за разом заробляла небезпечні стандарти біля штрафного майданчика господарів. Найгострішим був стандарт у виконанні Андрія Богданова. Екс-динамівець потужно пробив, але Богдан Шуст спочатку впорався із гарматним ударом, а згодом і з добиванням від Фаворова.

Лише після такого небезпечного моменту Десни ворсклянам вдалося відповісти. В контратаку втік і небезпечно пробив Мисак – поруч зі стійкою.

За 10 хвилин до завершення першого тайму команди знову обмінялися гострими моментами. Спочатку Філіппов небезпечно пробивав злету, але трохи не влучив. За Ворсклу відповів Коломієць, удар якого Литовка відбив просто на Ребенка, який міг розстрілювати ворота гостей, але на шляху м’яча став Денис Фаворов, заблокувавши удар.

Після відпочинку гра вирівнялася і заспокоїлася. Команди почали грати у типовий для УПЛ футбол (багато боротьби і мінімум моментів). Коли ж моменти виникали, на перший план виходила майстерність голкіперів. Литовка потягнув непростий удар від Кане, а потім ефектно зняв м’яч з ноги Артура, що набігав.

За Десну відповів капітан. Денис Фаворов відгукнувся на подачу партнера з флангу і пробив у лічених сантиметрах над поперечкою воріт Ворскли.

Останні хвилини полтавцям довелося грати у меншості. Кане затримав руками Козака і отримав другу для себе жовту картку у матчі. Майже одразу Філіппов міг забивати, але удар гравця Десни із лінії воротарського майданчика Шуст ногою відбив.

Ворскла на останній хвилині космпенсованого часу заробила ще одне вилучення. Чижов отримав другу жовту за затримку суперника.

Витиснути гольову вигоду із гри у більшості Десні не вдалося. 0:0 – і за додатковими показниками полтавці залишаються вище Десни.

У першому матчі дня Маріуполь не зміг забити Чорноморцю. Нульова нічия стала холодним душем для азовців.