Десна топить Мазяра у Львові

Чернігів продовжує приємно дивувати УПЛ.

Після дербі з Карпатами ПФК Львів не дорахувався на поєдинок з Десною одразу трьох основних гравців. Мартан, Сабіно, Педро – велика втрата для команди Мазяра, яка до поєдинка з Десною не могла забити у 5 матчах УПЛ поспіль.

Головний тренер Десни Олександр Рябоконь знову знайшов місце в основі для Юхима Коноплі. Орендований у Шахтаря чемпіон світу вже на початку матчу віддячив тренеру за довіру, але на момент вдалих дій оборонця, чернігівці вже були попереду.

Перша ж атака гостей завершилася призначенням пенальті у ворота Львова. Подачу з флангу захисник господарів Насонов перервав рукою – справедливе пенальті реалізував Денис Фаворов, розвівши Сарнавського і м’яч по різних кутах – 0:1 на 2 хвилині зустрічі.

Фото ФК Десна

Не встигли вболівальники дослухати викрики засмученого Мазяра, а рахунок на табло вже став 0:2. Конопля прорвався у штрафний майданчик, хитнув опонента і віддав в район одинадцятиметрової позначки на ніким не прикритого Хльобаса. Удар нападника у кут воріт Львова – 0:2 на 10 хвилині!

Десна взяла паузу, але все одно контролювала матч. Несподіванкою для гостей могла стати лише серйозна індивідуальна помилка, і така сталася. Паст помилився на виході і Шина міг відквитати один м’яч, але свого голкіпера підстрахував Імереков.

Побиття немовлят продовжилося під завісу першого тайму. Конопля головою скинув на Калитвинцева, який прострілив точно на ногу Дегтярьову – удар у порожній кут воріт Сарнавського з 4 метрів (привіт обороні Львова) і 0:3 на табло стадіону Україна.

Другий тайм розпочався з чергового засмучення Мазяра. Хльобас окрилений успіхом першого тайму наважився на удар з дальної дистанції і не прогадав. Постріл нападника Десни був точним –  0:4!

Свій м’яч у цьому матчі Львів усе-таки забив. Абнер наважився на удр з-за меж штрафного майданчика і влучив у стійку, а на добиванні найспритнішим виявився Пернамбуко – 1:4.

Десна продовжувала створювати моменти біля воріт Сарнавського, але пробити гокліпера Львова Хльбосу, Старенькому і Артему Фаворову не вдалося.

Проблеми господарів в пропущених голах доповнило вилучення Ренана, який за дві жовті картки пішов відпочивати завчасно.

Падіння Львова продовжується. Команда Мазяра вперше відзначилася під керівництвом нового тренера, але одного м’яча для позитивного результату з Десною замало. Чернігівців продовжують боротися за друге місце.