Десна втрачає перевагу 2:0. Карпати рятуються у Чернігові

Автор Вільям Шекспір

У будь-якій незрозумілій ситуації міняй тренера! Схоже, що саме за таким гаслом керується менеджмент львівських Карпат. За 3 дні до матчу з Десною керівництво львів’ян звільнило Олега Бойчишина, який очолював команду з листопада 2017 року. На зміну прийшов колишній помічник Жозе Моурінью – Жозе Мораїш.

Прийшов у правильну команду🤔Жозе Мораїш працював із АЕКом, Барнслі, та Аль-Шабабом, але ніде не затримувався більше року😳Чим не ідеальний кандидат для FC Karpaty Lviv? Читай про тренера👇

Опубліковано FootballHub Четвер, 16 серпня 2018 р.

Сухий на гольові моменти початок першого тайму розмочив гол Десни. На 25 хвилині Безбородько відкрив рахунок. Воротар львів’ян Кучинський запалив свічку у воротарському майданчику після удару Банасевича, а Безбородько на добиванні випередив голкіпера і захисника Карпат Федецького.

Гол господарів став для Карпат свистком до початку гри (перші 25 хвилин Леви провели пасивно). Активізувався Карраскаль, який пару разів дуже гостро обігрував і бив (один удар повз ворота, ще один – сейв Паста), але забила Десна.

Треба вводити в Україні VAR! Мабуть це кричали гравці Карпат арбітру, який не помітив явний фол Гітченка проти Федецького. Кучинський помилився на виході, а Денис Фаворов відправив м’яч у сітку воріт Левів, 2:0!

Другий тайм розпочався із небезпечних моментів від Хльобаса. Спочатку нападник злету пробив повз дальню стійку воріт Карпат, а трохи пізніше влучив у стійку. Хльобас майстерно змістився із флангу в центр і вдарив – каркас воріт прийшов на допомогу гостям.

Фортуна ще раз посміхнулася команді Мораїша на 58 хвилині. Мірошніченко отримав передачу від Шведа і з лівої вдарив по воротах Паста. М’яч після пострілу захисника залетів у дев’ятку воріт чернігівців – без шансів для голкіпера, 2:1!

Карпати йшли вперед, не озираючись на свої ворота, і це принесло результат. Десна не змогла впіймати гостей на контратаці, а зелені свого шансу дочекалися. Штрафний удар Мендеса замкнув Мегремич. Удар центрального захисника став рятівним для Карпат, 2:2!