Дев’ята перемога поспіль. Шалена Аталанта долає Наполі

Команда Руслана Малиновського демонструє неймовірні результати.

Гравець збірної України Руслан Малиновський не міг допомогти своїм партнерам по Аталанті у матчі 29 туру Серії А з Наполі. Півзахисник пропустив гру через дискваліфікацію (перебір жовтих карток), але бергамаски не підвели і впоралися з непростим суперником.

Аталанта перемогла з рахунком 2:0! Обидва м’ячі підопічні Гасперіні забили на початку другої половини. На 47 хвилині Палашич головою замкнув класний навіс Гомеса, а на 56 хвилині Госенс перетворив зрізку партнера (Толой намагався пробити, але вийшов пас на інший фланг) на гол – 2:0.

Ця перемога стала для Аталанти 9-ою поспіль (7 в Серії А і 2 у ЛЧ) в офіційних матчах. Востаннє клуб із Бергамо втрачав очки ще 2 лютого, коли Малиновський і компанія не змогли здолати Дженоа (2:2). Наразі команда Гасперіні закріпилася на 4 сходинці, яка дозволяє наступного сезону виступати у Лізі Чемпіонів.