Шоу арбітра Пасхала. Динамо без ДВОХ гравців перемогло Львів

Футбольний клуб Львів приймав Динамо. На дуже слизькому газоні. У місті Лева як завжди йшов рясний дощ.

Після домашньої нульової нічиї із Шахтарем Динамо не дорахувалося декількох гравців через травми. У матчі зі Львовом травмованого Бойка замінив Бущан, Русин зіграв із перших хвилин матчу на позиції центрального нападника головним чином через відсутність Вербича. У півзахисті вийшов Андрієвський, натомість Шапаренко опинився в запасі. Зі стартових хвилин на полі знову з’явився новачок киян уругваєць Карлос Де Пена.

👊 Наш склад проти 🆚 «Львова»! #FCDKLive #ЛьвівДинамо #LvivDynamo

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Apr 28, 2019 at 8:36am PDT

Як не дивно, на початку матчу ініціативою намагалися володіти господарі. Бразильці Львова конструювали атаки і перевіряли надійність Бущана. Ще й захисники Динамо допомагали: то Кадар подарував м’яч супернику у власному штрафному майданчику, то Кенджора на фланзі дав легко себе обіграти бразильцеві Бруно.

Динамівці, здавалося, гру вирівняли, але вже на 19 хвилині команда Хацкевича опинилася в меншості. Бурда отримав пряму червону картку за так званий фол останньої надії проти Педро. Одразу три гравці Динамо, Буяльський, Кадар і Бурда, не змогли наздогнати і відібрати м’яч у бразильця. А Бурда не придумав нічого кращого, як збити з ніг Педро ще до лінії штрафного майданчику. Штрафний і червона картка. Отак і довелося Бурді дивитися матч через огорожу.

Фото Валентин Шилко (Footballhub)

Попри чисельну перевагу, Львів все ж пропустив. Шепелєв протягнув м’яч майже до штрафного майданчика, але втратив його, не зумівши переграти трьох суперників. Здавалося, момент втрачено, але м’яч підібрав Циганков і швидко віддав на Буяльського. А той майстерно перекинув Сарнавського. Відзначаємо, що Буяльський перебував у мінімальному офсайді, та все ж арбітр прийняв рішення на користь атаки і зарахував гол. 1:0.

Львів’яни все-таки скористалися своєї перевагою і забили. Щоправда, цього разу офсайд був помітніший, тому гол не зараховано. Борзенко перебував у положенні поза грою, коли віддавав пас на Ліпе.

На початку другого тайму Хацкевич одразу замінив Русина. 20-річний нападник ніяк не відзначився у першому таймі. Йому все ніяк не вдавалося зачепитися за м’яч, та й за ситуації гри в меншості користі більше від Шабанова у центрі захисту, на позиції вилученого Бурди.

Ліпе прострілював з лівого флангу, на дальній стійці вже готувався замикати Бруно, але Миколенко зумів нав’язати боротьбу бразильцеві й не дозволив супернику завдати удар по воротах Бущана.

Ледь не подвоїв перевагу динамівців Карлос Де Пена. Але уругваєць перебував у кілометровому офсайді. Арбітр миттєво зафіксував положення поза грою, Де Пена навість не встиг порадіти.

А от льв’яни привід для радості мали: на 76-ій хвилині арбітр показав пряму червону картку Кенджорі. Поляк грубо зіграв проти Педро, бразилець повалився на газон, а потім, підвившись, ще й отримав подвійну порцію гніву від захисника (поляк почав бодати Педро). Нібито і справедливе вилучення. Але чому арбітр Пасхал так само червоною карткою не покарав бразильця зі Львова, який теж вдарив Кенджору?! Олександр Хацкевич щось довго пояснював арбітру і всім своїм виглядом показував, що вкрай незадоволений таким рішенням. Кияни мусили догравати матч вдев’ятьох проти одинадцяти.

Але львів’яни ніяк не змогли забити. Здавалося, стовідсотковий момент: Ліпе прострілював з флангу, Бруно пробив, але м’яч вдарився об поперечку і пострибав по верхній частині сітки…

У компенсований арбітром час Бущан видав ще декілька класних сейвів і зберіг свої ворота сухими. Цікаво, другий матч поспіль найкращим у Динамо можна назвати саме воротаря!

У підсумку, 1:0! Динамо перемагає на виїзді Львів ціною 5 жовтих і 2 червоних карток. Всього у матчі було показано 10 жовтих і дві червоних картки – Пасхал постарався на Великдень.