Дієго Лопес – страшний сон для Мессі

Перший матч 1/4 фіналу Кубка Іспанії між Еспаньйолом та Барселоною був визначальними із декількох причин. Синьо-гранатові зазнали мінімальної поразки 0:1,а матч-відповідь відбудеться 25 січня на Камп-Ноу.

Папуги перервали свою майже 9-річну безпереможну серію в дербі. Востаннє Еспаньйол здобував перемогу над головним ворогом ще у 2009 році.

Тоді папуги в рамках 24 туру Примери здолали Барсу на Камп-Ноу із рахунком 2:1. Дубль на свій рахунок записав капітан команди Іван де ла Пенья. Після цього команди зустрічались між собоюще 19 разів і тільки тричі Еспаньйол зумів зіграти в нічию, усі інші матчі завершувались тріумфом Барселони. Поразкою блаугранас також перервали свою 29-матчеву безпрограшну серію.

Цікаво, що Ліонель Мессі мав найкращу нагоду забити у цьому матчі. Аргентинець виконував одинадцятиметровий удар. Втім переграти із позначки кіпера Еспаньйола не вдалось. Дієго Лопес неймовірним чином прочитав удар Мессі і дістав м’яч із нижнього кута. Воротар папуг став другим голкіпером світу, який двічі відбив пенальті від десятки Барселони. Вперше Дієго Лопес парирував удар лідера Барселони з позначки ще у складі Вільяреала у 2008-му році. А вперше двічі відбити удари із позначки від Мессі зумів Рубен Мартінес. Вихованець блаугранас тягнув пенальті від аргентинця у складі Депортиво (2017 р.) та Леванте (2015 р).

Між іншим відсоток реалізованих пенальті Ліонеля складає 77,78%. Аргентинець реалізував 81 із 105 ударів із позначки. Для порівняння, Кріштіану Роналду забив 82,03% одинадцятиметрових – 105 із 128. За кількістю промахів 24 – 23 на користь Мессі.