Дієго Коста втретє стане матрацником. Челсі та Атлетико офіційно оголосили про трансфер. Щоправда, нападник не зможе дебютувати за новий-старий клуб раніше 1-го січня, оскільки наразі трансферне вікно закрите.

Відомо, що Дієго ще на початку вересня прибув до Мадриду, де індивідуально тренувався і підтримував форму. Коста після відпустки не повернувся у розташування лондонців через конфлікт із головним тренером.

Антоніо Конте в смс-режимі повідомив форварду, що більше на нього не розраховує. На це Дієго відповів бойкотом, та відмовився повертатись у стан Челсі. Керівництво клубу оштрафувало гравця на 300 тисяч фунтів та перевело до дубля.

Також аристократи спершу взагалі не внесло Косту до заяки на сезон. Та згодом заявили іспанця на Прем’єр Лігу, а щодо Ліги Чемпіонів, то Дієго так і лишився за бортом.

Конте? Він хороший тренер та зробив дуже хорошу роботую. Я поважаю його як тренера, але не як людину. Він завжди тримається на дистанції зі своїми гравцями, в нього немає харизми.

Мені закрили доступ до роздягальні, зі мною поводяться так, ніби я злочинець. Враховуючи те, скільки я зробив для Челсі, думаю, що не заслуговую на таке.

Клуб надав мені додаткову відпустку, а тепер постійно штрафує. В команді хочуть, щоб я тренувався з дублем. Я цього не робитиму. Я чекаю, поки Челсі звільнить мене. Я був щасливий у Челсі, але у команді не розраховують на мене.

Трансферна сага із можливим поверненням Дієго Кости до Атлетико тривала впродовж всього літа. Клуби не могли зійтись на сумі угоди. Втім, зійшлись на формулі 55+10. Атлетико виплатить за повернення нападника 55 мільйонів євро і ще 10 мільйонів аристократи отримують у вигляді бонусів.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Браво! Україна перемагає Чехію і підіймається до еліти!

Збірна України здобула 3 перемогу в 3 матчах Ліги Націй!   Андрій Шевченко вирішив не…