Українське класичне – найбільш цікава подія у вітчизняному футболі. Не дивно, що суперництво існує на всіх рівнях клубного життя. Як змагання основних команд, так і на дитячому рівні, як порівняння нинішніх зірок, так і порівняння зірок минулого.

Надзвичайно цікаве протистояння між командами Динамо U-17 та Шахтарем U-17. Особливим це протистояння  є тому, що головними тренерами команд є  Юрій Дмитрулін та В’ячеслав Шевчук. На додачу, вони є гравцями національної збірної України серед ветеранів.

Юрій Дмитрулін

Юрій майже всю свою кар’єру провів у Динамо Київ на позиції правого захисника. За цей час він 9 раз ставав Чемпіоном України, 6 раз брав Кубок України та 1 раз Суперкубок. Загалом зіграв 239 матчів у всіх турнірах. На даний момент є головним тренером Динамо U-17.

В’ячеслав Шевчук

В’ячеслав також майже всю кар’єру віддав рідному клубу – Шахтарі, щоправда на позиції лівого захисника. Дуже цікаво, що за Шахтар Шевчук зіграв стільки ж матчів скільки Дмитрулін за Динамо – 239. На даний момент є тренером Шахтаря U-17 і впевнений, що це перший щабель у досягненні головної мети – головний тренер гірників.

Остання зустріч між командами пройшла у дусі старого доброго класичного. Сімнадцятирічні боролись як дорослі. Більше про матч, ставлення тренерів одне до одного, їхні секрети – в нашому матеріалі:

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в OldSchool
Закриті коментарі

Перевірте також

OldSchool. Алієв, Мілевський і компанія. Початок

Це був початок 2000-х. Алієв і Мілевський були в Динамо-2, і їхня футбольна історія тільки…