Дніпро-1 – Львів. Коли всі сварять арбітра. Коментарі

У заключному поєдинку п’ятого туру УПЛ Дніпро-1 вдома поступився Львову. Головний тренер львів’ян Богдан Блавацький прокоментував перемогу своєї команди:

Сценарій був на нашу користь, вигравали 2:0. Провалили хвилин 20, початок другого тайму, дали можливість вирівняти рахунок. Потім знайшли сили в кінці матчу, створили момент. Наприкінці матчу була така гра динамічна: атака в нашу сторону, атака в ту сторону. Ми теж за рахунку 2:2 мали декілька моментів: Альваро міг пробити в один дотик. Я думаю, що була цікава гра, що тримала усіх в напрузі до останньої хвилини.  Щастя посміхнулося нашій команді. Можливо, ми більше хотіли виграти, аніж Дніпро-1. Для нас це важливіше. Ми чисто психологічно після трьох поразок ще один програш не витримали.  Нам треба було брати тут очки.

Я вважаю, що суддя відсудив кваліфіковану гру. Не тільки тому, що ми виграли. По-перше, буола непроста гра, було багато стиків. Арбітр тримав руку на пульсі, вчасно реагував, щоб погасити «страсті».

Півзахисник Дніпра-1 Сергій Булеца подякував усім вболівальникам, які прийшли на стадіон підтримати команду:

Дякуємо їм величезне. Це завжди дуже приємно, коли вболівальники підтримують. Люди бачать, що гра виходить, просто деякі помилки суддівста. Усі хлопці працюють над собою, кожне тренування тяжко працюють. У нас молодий склад, ще все попереду, я думаю. Супряги, звісно, десь не вистачало, його швидкості. Хай лікується!

Нападник Дніпра-1 Олексій Чичиков змарнував стовідстоткову гольову нагоду у кінці матчу, коли після класного пасу він фактично вийшов віч-на-віч із Сарнавським, але пробив значно вище воріт:

Такі моменти треба вирішувати. Тим більш був камбек 2:2. Якщо я забив би той м’яч, то ми б втримали перемогу. Так вийшло, що не забив, може втомився, може не підлаштувався під м’яч, але не забив.

Крім того, Чичиков нарікав на суддівство. На його думку, арбітр заважав грати:

Є багато питань щодо суддівства. Мені здавалося, що арбітр в деяких моментах не мав рації. була симпатія явно не на нашу користь. Коли ти в середині, ти все бачиш. Мені здавалося, що арбітр не давав грати у футбол. Збивав темп свистком. У кінці матчу дніпряни взагалі лежали, тільки 4 хвилини додали, можна було й більше. Я вважаю, що суддівство неадекватне в наш бік.

Головний тренер СК Дніпро-1 Дмитро Михайленко зізнався, що проблем у команди чимало:

Психологічний стан зараз не дуже. Команда програла, пропустила на останніх хвилинах матчу після пенальті, який викликає чимало запитань. Звичайно, те, що хлопці зуміли відіграти 2 м’ячі, перехопили ініціативу – це добре! Але у нас є ще чимало проблем. Дуже прості м’ячі пропускаємо. У Прем’єр-Лізі це не допустимо!

Нам теж хотілося, що Чичиков забивав такі моменти, але він і сам переживає. Ні, я думаю, що не вгадав з основою. Ігор Когут добре увійшов у гру.

Воротар Львова Богдан Сарнавський розповів про гол Куліша з офсайду, який арбітр все ж зарахував:

На полі це виглядало так: Я стою, біля мене Стасік стоїть і просто забиває! Я думаю, точно не було! Хлопці із Дніпра-1 просто один на одного дивляться. А рефері на центр показує і вони почали радіти. Я не знаю, як суддя там не розібрався. Добре, що забили. А  потім сказали б, вибачте, ми не побачили. А нам толку, 2:2. Ну 2:0 вели, потім 2:1, так, Вова Польовий хороший м’яч забив. А тут …