Дніпро-1 не помічає Олімпік! Результативні внески Булеци і Тейлора

УПЛ знову у розпалі.

Поєдинок Дніпро-1 – Олімпік розпочався з реальної загрози від гостей. Донецька команда могла вийти вперед вже на 8 хвилині, коли після подачі з флангу від Ксьонза головою пробивав Тейшейра – дніпрян врятував Юрчук.

Така спритність Олімпіка Дніпро-1 насторожила і до завершення першого тайму господарі більше не припускалися серйозних помилок у захисті.

На 31 хвилині своє слово в атаці сказали дніпряни. Тейлор обіграв на фланзі Зотька і прострілив у штрафний майданчик. Вакулко повз м’яч пролетів, але на дальній стійці свій шанс знайшов Булеца, який технічно пробив у кут воріт Кринського – 1:0.

Після перерви Олімпік розпочав активніше, але досить швидко пропустив. На 61 хвилині подачу Булеци з кутового класним ударом головою перетворив на гол Адамюк – 2:0!

До розгрому рахунок довів Тейлор. Бразилець після пасу Назаренка розстріляв ворота Кринського – 3:0.

Підсолодив поразку Олімпіку вже у компенсований до другого тайму час Сергій Політило. Півзахисник сам заробив пенальті і сам же його реалізував – 3:1!

Дніпро-1 легко розбирається з донецьким Олімпіком і утримує лідерство у другій шістці.