Дніпро-1 шокує Колос, Олександрія бере три очки в Полтаві

Дніпро-1 зробив достатньо радикальні висновки після поразки від ФК Львів у минулому турі. Тоді дніпровці програли вдома 2:3, великою мірою через помилки голкіпера Кліщука і дії в обороні.

Михайленко змінив Кліщука на Юрчука. Папа Гуйє був дискваліфікований після вилучення у матчі проти львів’ян, тож  на матчі із Колосом склад був істотно оновлений…

View this post on Instagram

A post shared by Дніпро-1 (@sc__dnipro__1) on Aug 31, 2019 at 6:38am PDT

Господарі почали активно. Міг забивати Булеца, хороший момент мав захисник Сафронов. Але відкрили рахунок в матчі гравці Колоса. Дуже красивий гол від Морозка. Він класно піймав м’яч лівою ногою після подачі з флангу і в дотик відправив м’яч у ворота Дніпра-1.

Господарі звичайно заходилися відіграватися. Був момент у Чичикова. За кутовими дніпровці переважали суперника 8:0. Але загалом у першій половині підопічні Михайленка нічим не вразили. Тайм за Колосом. 0:1.

На початку другого тайму супермомент мав Когут. Назаренко прострілив з лівого флангу у воротарський майданчик, а Когут неймовірним чином не влучив з 2-х метрів у ворота — м’яч злетів над поперечкою.

І все ж таки, Дніпро-1 забив. Олександр Назаренко цього разу скористався прострілом Польового: після боротьби Куліша з захисником суперників і рикошета м’яч відскочив до півзахисника Дніпра-1, і він вже розстріляв ворота Колоса.

Ще один супермомент був у Когута! Чудова комбінація Дніпра-1 Назаренко – Куліш – Чичиков (він дуже вдало поставив копус і пропустив м’яч) призвела до стовідсоткового шансу забивати. Когут був упритул, але воротар (і дебютант) Колоса Волинець м’яч відбив.

На 80-й хвилині мав забивати за Колос Нехтій. Він класно прибрав захисника у штрафному майданчику Дніпра-1 та намагався пробити повз Юрчука. Голкіпер дніпрян вчасно вийшов з воріт і парирував удар Нехтія.

Все йшло до нічиєї, але на останній доданій хвилині Когут вирвав перемогу для Дніпра-1. Півзахисник дніпрян доволі холоднокровно зіграв у штрафному майданчику Колоса, хитнувши двох захисників і спрямувавши м’яч у правий нижній від воротаря кут — 2:1.

Колос тільки-но розіграв м’яч з центру поля, як арбітр одразу дав фінальний свисток. Дніпро-1 здобув хоч і доволі несподівану, але важливу перемогу.

У паралельному матчі Олександрія на виїзді мінімально перемогла Ворсклу. Єдиний м’яч у зустрічі забив Шастал.