Дніпро-1 — Ворскла. Дніпряни заслужили півфінал Кубка України

Після виходу до 1/2 фіналу Кубка України Інгульця та Зорі ще одну путівку мали розіграти між собою Дніпро-1 та Ворскла. У паралельному матчі грали Шахтар та Динамо.

Арена, що десять років тому подарувала всім нам незабутні емоції, сьогодні знову відчинить свої двері для ворсклян! О 17-й годині старт чвертьфінального кубкового поєдинку Дніпро-1 – Ворскла. Стежте за прямою трансляцією на каналі XSPORT!

A post shared by FC Vorskla Poltava Official (@fcvp.official) on Apr 7, 2019 at 1:45am PDT

У попередньому раунді Дніпро-1  впевнено обіграв Калуш з рахунком 3:0, а ось ворскляни не без проблем пройшли одеський Чорноморець (2:1).

За перші 45 зіграних хвилин важко знайти небезпечний епізод у грі. Навіть статистика підтверджувала це — 0 ударів у площину воріт на і лише 1 удар у бік воріт. Більше володіли ініціативою дніпряни. Активним був на лівому фланзі Кузик. Непогано чіплявся за м’ячі у центрі нападу Куліш, але до ударів справа не доходила. У ворсклян найбільш помітним був Кане, який декілька разів вдало обігрував захисників Дніпра на правому фланзі.

За такої сумної гри арбітр навіть не став нічого додавати до першого тайму.

У другому таймі команди жвавіше почали грати в атаці. Якщо у першій половині значно краще виглядали дніпряни, то у другій половині ворскляни включилися у гру. Запам’ятався міцний удар з-за меж штрафного майданчика Саківа, після хорошої комбінації на правому фланзі. Підопічні Косовського вирішили продовжувати пристрілюватися здалеку: Скляр та Кане пробивали сильно, але невлучно.

Перший удар у площину воріт відбувся лише на 75-й хвилині. Шаповал пробивав головою після подачі з правого флангу, але з цим ударом спокійно впорався воротар ворсклян Ткаченко.

Та вже у наступній атаці Дніпро-1 забив. І знову відзначився активними діями Шаповал. Він прострілив з правого флангу вздовж воротарського майданчика, а Куліш вдало підставив ногу і переправив м’яч у правий нижній кут воріт — 1:0.

На 82-й хвилині Дніпро-1 забив другий м’яч. І у цій ситуації не обійшлося без Шаповала, який записав на свій рахунок другий асист. Хоча, це був не стільки асист, скільки невдала спроба пробити метрів з 13-ти. Півзахисник дніпрян не влучив по м’ячу, але поряд був Когут, який першим дотиком підхопив м’яч, а другим вже спокійно пробив у лівий нижній кут — 2:0.

Ворскла не змогла за останні хвилини навіть натякнути на небезпечний момент. Дніпряни заслуговували на цю перемогу. Дніпро-1 виходить до 1/2 фіналу Кубка України.