Драматичний поєдинок на Дніпро-Арені між командами другого та третього місця Другої ліги України. Надпринциповіший матч для вболівальників, кров на обличчі президента “нового Дніпра”, два голи під завісу таймів – таким божевільним був поєдинок між ФК Дніпро та СК Дніпро-1.

Дніпро- СК Дніпро

Дербі у Дніпрі🌊Виграли канонічні✊ А за кого вболівав ти❓🤔✍

Опубліковано FootballHub 12 жовтня 2017 р.

Наприкінці першого тайму захисники проґавили Артема Довбика – форвард переграв воротаря Юрчука. У другому таймі гості кинулись відквитати хоча б один м’яч, але підопічні Поклонського скористались помилкою суперників: невдалу передачу Бровченка на Юрчука перехопив Олександр Назаренко, який одним дотиком перекинув воротаря і відправив м’яч у світку воріт.

Окрім результативної гри ФК Дніпро у матчі були і нефутбольні події: фанати Дніпра увірвались у фанатський сектор СК Дніпро-1, де також був президент клуба Юрій Береза, який добряче отримав від ультрас дніпрян. банер на секторі ультрас був попередженням!?

Юрій Береза відреагував на події у матчі через Facebook:

Того вечора я захищав не тільки честь клубу та його фанатів. Я захищав онука. Майже за хвилину до початку бійки донька в…

Опубліковано Jury Bereza 11 жовтня 2017 р.

Завантажте більше за Горбенко Євгеній

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЄВРОBEST: Вітер змін

Мілан 2 – 1 Болонья Недільного вечора міланісти, як ніколи були стурбовані щодо найб…