Дніпряни вистояли у меншості! Довбик голом-шедевром дарує Дніпру-1 перемогу над Ворсклою

Ворскла та Дніпро-1 зустрічалися у 18-му турі УПЛ

Скріншот instagram СК Дніпро-1 Перший тайм

Перший тайм матчу вийшов дуже цікавим. Гравці обох команд не возилися з м’ячем у центрі поля, а проводили швидкі атаки. Спочатку ігрова перевага була на боці Ворскли. Непогано головою пробивав Кулач, декілька разів виходив на ударну позицію Степанюк, активно йшов у атаку Кане. У другій половині тайму дніпряни перехопили ініціативу. Небезпечно головою пробивав Логінов, частенько вигравав позиційну боротьбу Довбик, а Чуже та Назаренко неодноразово дуже небезпечно прострілювали з флангів.

Дніпро-1 забив на 40-й хвилині. Гол створив Артем Довбик. Нападник дніпрян отримав м’яч біля центрального кола на половині Ворскли, змістився ближче до штрафного майданчика і вгатив метрів із 25-ти — за красивою траєкторією м’яч влетів у дев’ятку воріт Різника. 0:1 — так завершився перший тайм.

Фото СК Дніпро-1 Другий тайм

На початку другого тайму дніпрян підвів Дуглас. Захисник спробував зіграти на випередження у боротьбі із Кулачем. Арбітр Копієвський зафіксував фол і показав Дугласу другу жовту картку (суперечливе попередження, адже на повторах до кінця не було зрозуміло, чи фолив бразилець. Дуглас точно був першим на м’ячі, а вже потім через його ногу перечепився опонент).

Прогнозовано, Ворскла почала більше атакувати, а дніпряни сконценрувалися на грі в обороні. Дуже небезпечно пробивав під поперечку Пуцлін — Юрчук перевів м’яч на кутовий. У цій атаці варто відзначити хорошу активність та передачу з флангу від Кане.

Хоч дніпряни і грали у меншості, але про контратаки не забували. Особливо активним був Довбик. Нападник встигав і в обороні допомагати, і загрожувати воротам Ворскли.

Відверто пощастило дніпрянам на останніх хвилинах. Луїзао навісив з правого флангу, Ребенок перестрибнув Адамюка (!) і пробив поруч зі стійкою. У цьому моменті Юрчук точно не врятував би.

Дніпро-1 вистояв. Ворскла так і не змогла забити вдома – 0:1.