Домашня сторінка Актуально До уваги новому тренеру збірної. Неймовірний Кочергін приніс перемогу Зорі в битві з Інгульцем

1 читачів онлайн
0
2,635

Луганська Зоря після невдачі у стартовому матчі сезону з Олександрією завітала в гості до Інгульця. Клуб із Петрового все ще продовжує будувати свою арену, тому команду Скрипника довелося приймати у Кропивницькому.

Бронзовий призер минулого сезону УПЛ зробив висновки із поразки першого туру

З Інгульцем луганці одразу показали свою атакувальну міць, яка миттєво перетворилася на забиті м’ячі! Вже на 6 хвилині Кочергін ударом злету засмутив Гальчука. Постріл півзахисника Зорі виявився дуже точним, що не залишило шансів голкіперу команди з Петрового – 0:1!

Не встигли телеглядачі насолодитися відеоповторами шедевру гравця гостей, а рахунок вже став 0:2! Гальчук обрізався біля власного штрафного майданчика, м’яч потрапив до Громова, який відкотив на 16 метрів під удар тому ж Кочергіну. Владислав класно підкрутив м’яч, поціливши у дев’ятку воріт господарів.

Владислав Кочергін. Фото ФК Зоря Луганськ

Приголомшливий старт повністю обеззброїв команду Лавриненка. Інгулець до перерви лише дивом (із прізвищем Гальчук) не пропустив ще. Врятував свою команду голкіпер господарів після удару головою упритул від Шахаба, а Кочергін із меж штрафного майданчика пробачив захист Інгульця – ще воріт.

Другий тайм розпочався за сценарієм першої половини

На 51 хвилині луганці розігнали контратаку, яку після передачі Шахаба точним ударом завершив Кочергін. Півзахисник Зорі розхитав один в один Павлова і пробив у ближній кут воріт Гальчука. М’яч від стійки влетів точно у сітку. 0:3 – і радість від хет-трика для 7 номера гостей.

Лише після цього Інгулець прокинувся. Господарі провели декілька непоганих атак і свого все ж досягли. На 75 хвилині Полегенько обікрав Хомченовського на фланзі і одразу прострілив на Сітала. Форвард команди Лавриненка в один дотик переправив м’яч у сітку воріт Шевченка – 1:3.

Заміни Скрипника дотисли Інгулець

Гра набрала обертів, але весь атакувальний порив господарів загасив ще дин гол Зорі. На 82 хвилині Крістіан після передачі Булеци з лінії воротарського майданчика пробив без шансів для Гальчука – 1:4.

Добив Інгулець на останній хвилині матчу ганський легіонер луганців Фрімпонг. Булеца пасом з флангу знайшов у штрафному майданчику господарів 19-річного форварда, який одним дотиком прийняв м’яч, а іншим пробив точно повз Гальчука – 1:5!

Зоря розгромно перемагає, показавши свій великий атакувальний потенціал!

Запалює не лише Малиновський! Гравець збірної України забив крутий м’яч, але команда програла. ВІДЕО

Українець відзначився дебютним голом за новий клуб …